شاخه‎ها

GARMIN vívofit

موجود نیست

ردیاب فعالیت های ورزشی گارمین GARMIN vívofit

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

با این ردیاب فعالیت های ورزشی، سرعت سلامتی زندگی خود را بهبود ببخشید و با اتصال به برنامه Garmin Connect، میزان پیشرفت و عملکرد فعالیت های ورزشی خود را مشاهده، ذخیره، طراحی و به اشتراک بگذارید.

قبل از آغاز حرکت به من اطلاع بده

تحقیقات نشان می دهد که در دوره های طولانی عدم فعالیت مانند نشستن در پشت میز بدن شما تولید آنزیم های چربی سوز را کاهش می دهد. شما می توانید با پیاده روی های کوتاه مدت در طول روز به دوران قبل بازگردید و اگر شما انجام فعالیت ها را فراموش گردید یک نوار قرمز رنگ متحرک بر روی نمایشگر یک ساعت بعد از عدم فعالیت و یا نشستن به مدت طولانی نمایش داده می شود و تنها با چند دقیقه قدم زدن نوار به حالت اولیه باز می گردد.

در حال حرکت بودن

اگر شما آمادگی حرکت به مرحله بعدی برای زندگی بهتر و سالم تر را داشته باشد vivo دارای ویژگی هایی برای حفظ انگیزه شما می باشد.

محاسبه کالری: vivo میزان کالری سوزانده شده را براساس میزان سوخت و ساز پایه در طول روز ثبت می نماید. با همگام شدن با Garmin connect می توانید روند دقیق کالری سوزی را مشاهده نمایید و هم چنین می توانید پیگیر پیشرفت برای رسیدن به وزن ایده آلتان باشید.

رقابت: با استفاده GARMIN Connect شما می توانید به رقابت آن لاین با دیگر استفاده کنندگانVivo بپردازید و یا یک رقابت شخصی با دوستان خودتان برای دستیابی به مدال های مجازی آغاز کنید.

ضربان قلب: با استفاده از نمایشگر ضربان قلبVivo ضربان قلب شما ثبت می شود.

همواره روشن: Vivo پیگیر پیشرفت شما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته می باشد و می تواند برای مدت یک سال بدون تعویض باتری روشن بماند. با تنظیم حالت خواب هنگامی که به شما به رخت خواب می روید Vivo نظاره گر استراحت شما خواهد بود با GARMIN Connect مجموع ساعات خواب به علاوه دوره های ترک نمایش داده می شود. دست بند Vivo تا عمق 50 متر ضد آب می باشد در نتیجه شما می توانید بدون نگرانی با دست بند دوش بگیرید و یا به زیر باران بروید.

اتصال: تنها با فشردن یه دکمه شما می توانید به صورت وایرلسVivo را GARMIN Connect متصل کنید تا عکس های پیشرفتتان را مشاهده نمایید. عضویت در رقابت های آن لاین و کسب مدال های مجازی برای تشویق بیشتر نیز از مزایای اتصال GARMIN Connect. اگر شما از سایر دستگاه های گارمین مثل Forerunner یا Edge استفاده می کردید، Vivo می تواند فعالیت هایتان را پیگیری کند و به بهبود جلسات تمرینی کمک نماید و هم چنین به مرور اطلاعات موجود در GARMIN Connect بپردازد.

شما قابلیت دسترسی به GARMIN Connect از طریق رایانه یا تلفن های همراهی که منطبق با اپلیکیشن GARMIN Connect است را دارید. آیا می دانید هر گونه تحرک می تواند بر روی سلامتتان تاثیر مثبت داشته باشد؟

شاید تحرک داشتن در ابتدا ساده به نظر برسد اما ادامه دادن این تحرک کار مشکلی است Vivofit به کمک شما می آید. Vivo می تواند مشوق مناسبی برای ادامه فعالیت های ورزشی روزانه شما و تبدیل شدن آن به عادتی مادام العمرباشد. Vivofit تنها دست بند تناسب اندامی است که با فعالیت های روزانه منطبق شده و پیگر اهداف تعیین شده می باشد و همچنین زمان فعالیت هایتان را یادآوری خواهد کرد.

اهداف شخصی روزانه: Vivo سطوح فعالیت روزانه شما را یاد خواهد گرفت و سپس اهداف روزانه قابل حصول تعیین می کند. هنگامی که شما به نقطه عطف برنامه رسیدید، Vivo هدفتان را برای روز بعدی تعیین می کند. به تدریج شما با دستیابی به اهداف تعیین شده به سمت یک زندگی سالم تر پیش می روید.

با GARMIN Connect می توانید به صورت رایگان با جامعه تناسب اندام ارتباط برقرار کنید، و موفق به کسب مدال های مجازی شوید و هم چنین می توانید پیشرفت خودتان را دنبال کنید.

محتویات جعبه

Vivofit 1

ساعت Vivofit به همراه بند های بزرگ و کوچک

مانیتور ضربان قلب

USB ANT Stick

دفترچه راهنما

Vívofit_ The Biggest Loser® Edition

ساعت Vivofit به همراه بند های به رنگ آبی و خنثی در سایز فو ق العاده بزرگ ، سایزهای بزرگ و کوچک

مانیتور ضربان قلب

USB ANT Stick

دفترچه راهنما

Vívofit_ Chiefs Edition

ساعت Vivofit به همراه بندهای به رنگ قرمز و سیاه Chiefs Edition در سایزهای بزرگ و کوچک

USB ANT Stick

دفترچه راهنما

لوازم جانبی ساعت vívofit

کیف و کیس

سنسورهای تناسب اندام

قطعات مربوط به سنسور های تناسب اندام

دیگر سنسورها

بندهای مخصوص ساعت Vivofit 1

برنامه های کاربری گارمین

اطلاعات بیشتر

ابعاد

21 mm عرض * 10 mm ضخامت * 120-175 mm بند سایز کوچک (152-210 mm بند سایز بزرک )

اندازه صفحه نمایش

25.5 * 10 mm

رزولیشن صفحه نمایش

Segmented LCD

نوع صفحه نمایش

Negative mode display

باتری

دو تا باتری سکه ای CR1632 قابل جانمایی

عمر باتری

بیش از یک سال

استاندارد ضد آب

5 ATM

آیا دارای شتاب سنج است ؟( مسافت را در فعالیتهای داخل منزل بدون نیاز به foot pod را محاسبه می کند .)

بله

آیا دارای مانیتور ضربان قلب است ؟

بله ( اختیاری )

آیا مقدار کالری سوزانده شده را تخمین می زند ؟

بله

محاسبه مصرف کالری بر حسب ضربان قلب

بله

آیا دارای گام شمار( step countor) است ؟

بله

آیا دارای auto goal است ؟

بله

آیا دارای نمایشگر میله ی حرکتی ( move bar ) است ؟

بله

آیا دارای ویژگی sleep monitoring است ؟

بله

اتصال به Garmin Connect

بله

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN vívofit

  GARMIN vívofit

  ردیاب فعالیت های ورزشی گارمین GARMIN vívofit

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis