شاخه‎ها

GARMIN vívosmart

موجود نیست

ساعت بسیار شیک و زیبا  Vivosmart  گارمین GARMIN vívosmart

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

ـ دارای ویژگی Activity Tracker و با اعلان های هوشیار

ـ دارای امکان نمایش گام ها، کالری، مسافت و زمان

ـ دارای آلارم های و هشدارهایی از نوع ویبره برای تماس ها و ایمیل ها از گوشی های هوشمند

ـ دارای بهره بری و عملکرد آسان از طریق تاچ و حرکت جاروبی ( swipe )

ـ دارای هشدار برای عدم فعالیت که حرکت و جنبش شما را یادآوری می کند

ـ رقابت و چلنج شما را باداشتن ویژگی Auto gols حفظ می کند.

ساعت بسیار شیک و زیبا Vivosmart گارمین یک ردیاب ( Activity Tracker ) محسوب می شود. رقابت و چلنج های ورزشکار را با داشتن ویژگی Auto gole حفظ می کند. علاوه بر آن تمامی تماس ها، ایمیل ها و پیغام های متنی را از گوشی های هوشمند با ویبره ملایم بر روی صفحه نمایش OLED بر روی مچ دست خود مشاهده کنید.

مشاهده وضعیت و حالت های مختلف

از ویژگی صفحه نمایش این ساعت گارمین، نامرئی و صیقلی و براق بودن آن است که تصاویر زنده ای از اطلاعات را ارایه داده و زمانی که یک اخطار ورزشکار می رسد یا هنگامی که یک ضربه بر روی بند این ساعت می زنید صفحه نمایش OLED که بر روی بند ساعت تعبیه شده است، با ضربه زدن به آن روشن می شود و اطلاعاتی از قبیل مسافت پیموده شده، کالری سوزانده شده ، گام ها ، زمان و … را نشان می دهد.

ساعت Vivosmart گارمین، به طور اتوماتیکی دیتاها و اطلاعات را به واسطه برنامه Garmin Connect، به اجتماعات تناسب اندام که آن لاین هستند سینگ می کند و این در زمانی رخ می دهد که برنامه های کاربردی Garmin Connect که رایگان می باشد، بر روی دستگاه سازگار بلوتوث دار خود بکار می برید.

اخطارهای هوشمند

با تکنولوژی ساعت Vivosmart گارمین همواره فعال باشید و تماس خود را حفظ کنید. هر زمانی که یک ایمیل، متن و تماس تلفنی از دستگاه های سازگار با بلوتوث دریافت می کنید، ساعت Vivosmart گارمین به آرامی ویبره می شود و به طور اتوماتیک این اطلاعات را نمایش می دهد و به سهولت با تاچ کردن و حرکت جاروبی (swipe) صفحه نمایش می توانید این اطلاعات را مشاهده کنید.

زمان و حرکت را بیان می کند

تحقیقات نشان می دهد که دوره های طولانی مدت از عدم فعالیت مثل نشستن های طولانی مدت ، تولید آنزیم چربی سوز در بدن را کاهش می دهد. بسیار خوب می دانید که می توانید با دوره های متناوب و کوتاه مدت پیاده روی نتیجه را معکوس کنید و به نفع سلامتی خود برگردانید.

ورزشکار ممکن است که این پیگیری را از نظر مدت زمان فراموش کنید اما ساعت Vivosmart گارمین این عدم فعالیت را یاداوری می کند .بعد از 1 ساعت از عدم فعالیت حالت Vivosmart گارمین ویبره می شود و یاد آوری می کند که زمان حرکت و جنبش فرا رسیده است. با پیاده روی برای چند دقیقه ، تایمر عدم فعالیت را محو خواهد کرد.

ساعت پوشیدنی شیک با نمایشگر 24 ساعت از 7 روز هفته

ساعت Vivosmart گارمین می تواند پیشرفت 24 ساعت از 7 روز یک هفته را قبل از این که باتری آن نیاز به شارژ مجدد داشته باشد نشان دهد. در حقیقت باتری آن شارژ را به مدت یک هفته ذخیره می کند.

با داشتن ویژگی ضد آب ( 5 ATM) بدون هیچ نگرانی می توانید با آن دوش بگیرید یا شنا کنید

ساعت Vivosmart گارمین دارای ویژگی ساعت زنگ دار (alarm clock) است و با ویبره ملایم به شما هشدار می دهد. زمانی که به رختخواب می روید ساعت را در مد sleep ( خواب) تنظیم کنید تا زمان استراحت را نظاره و کنترل کنید. پس از آن می توانید مجموعه ساعت خوابتان را به همان خوبی مجموعه ساعت های حرکت و جنبشتان و زمان داشتن خواب آرام بر روی صفحه Garmin Connect مشاهده کنید.

اهداف روزانه شخصی

ساعت Vivosmart گارمین سطح فعالیت روزانه ورزشکار را درک کرده سپس یک هدف شخصی روزانه قابل دسترسی را به کاربر اختصاص می دهد. هنگامی که به نقطه عطف می رسید به تدریج شما به سمت یک زندگی فعال هدایت می کند. در برنامه Garmin Connect جوامع تناسب اندام آن لاین می توانید به رقابت مجازی بپردازید و مدال های مجازی را بدست بیاورید و پیشرفت خود را مشاهده کنید.

تماس خود را قطع نکنید

ساعت Vivosmart گارمین ، به طور اتوماتیکی با بلوتوث دستگاه موبایل در زمان های مهم و مورد نظر در تمام طول روز سینگ می شود و این عملکرد به مانند زمانی است که ساعت Vivosmart هدفی را برای شما تعیین کرده اید و به آن رسیده اید.

در برنامه Garmin Connect، میزان پیشرفت خود را پیگیری می کنید و می توانید مدال های مجازی طراحی کنید و برای انگیزه بیشتر مدال های مجازی را بدست بیاورید. همچنین به رقابت های آن لاین، رقابت و مقایسه با سایر دوستان و اعضای فامیل در سراسر دنیا بپردازید.

حرکت خود را حفظ کنید

زمانی که کاربر خود را آماده می کنید که به سمت یک زندگی بهتر گام بردارید ، ساعت Vivosmart گارمین دارای یک سری از ویژگی های خاص است که انگیزه ورزشکار را حفظ می کند و پیش می برد. با بکار بردن مانیتور ضربان قلب، ضربان قلب خود و دیتاهای مربوط به وزن را ثبت کنید و اطلاعات دقیق از میزان کالری سوزانده شده و دیگر فعالیت های مربوط به تناسب اندام از جمله دویدن و وضعیت مربوط به قلب خود را در باشگاه بدست بیاورید. همچنین می توانید ساعت Vivosmart گارمین را با سنسور سرعت دوچرخه جفت کنید (که جداگانه باید آن را تهیه کنید).

برای پیگیری دقیق از میزان کالری سوزانده شده می توانید یک حساب کاربری در سایت MyFitnessPal ایجاد کنید و آن را به برنامه ی Garmin Connect لینک کنید و این امکان را برای ورزشکار فراهم می کند تا کالری مصرف شده به کل کالری سوزانده شده مقایسه کند که ساعت Vivosmart گارمین در تمام طول روز آن را ثبت کرده است. همچنین با برنامه Garmin Connect ، به چالش ها و رقابت های آن لاین خود با دیگر دارندگان ساعت Vivosmart گارمین ملحق شوید. یا رقابت خود را با دیگر دوستان برای بدست آوردم مدال های مجازی شروع کنید.

ساعت با تنوعی از رنگ ها

ساعت Vivosmart گارمین در دو سایز موجود است. سایز کوچک ، 127-172 میلیمتر و سایز بزرگ 155-221 میلیمتر و در رنگ های متنوعی موجود است تا این ساعت با رنگ مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید.

محتویات جعبه ساعت vivo smart

فقط ساعت vivo smart

 • ساعت با بند سایز بزرگ و کوچک که بستگی به ورژن انتخابی دارد
 • گیره برای انتقال دیتا و شارژ ساعت
 • Vivokeeper
 • دفترچه راهنمای ساعت

ساعت vivo smart با بند

 • ساعت با بند سایز بزرگ و کوچک که بستگی به ورژن انتخابی دارد
 • گیره برای انتقال دیتا و شارژ ساعت
 • مانیتور ضربان قلب
 • Vivokeeper
 • دفترچه راهنمای ساعت

اطلاعات بیشتر

اندازه صفحه نمایش

3.6 * 5.5 cm

رزولیشن صفحه نمایش

128*16 پیکسل

آیا دارای صفحه نمایش رنگی است ؟

Negative mode display

نوع صفحه نمایش

لمسی

وزن

19گرم سایز بزرگ و 18.7 گرم سایز کوچک

باتری

باتری لیتیومی قابل شارژ

عمر باتری

7 روز

استاندارد ضد آب

5 ATM

آلارمهای هوشمند ( نمایش ایمیل ، متن و دیگر آلارمها هنگامی که با دستگاه موبایا هوشمندتان جفت می شود )

بله

آیا دارای هوشدار لرزشی است ؟

بله

کنترل موسیقی

بله

آیا دارای ویژگی find my phone است ؟

بله

کنترل دوربین virb

بله

آیا دارای مانیتور ضربان قلب است ؟

بله ( اختیاری )

محاسبه مصرف کالری بر حسب ضربان قلب

بله

آیا مقدار کالری سوزانده شده را تخمین می زند ؟

بله

آیا دارای گام شمار( step countor) است ؟

بله

آیا دارای auto goal است ؟

بله

آیا دارای نمایشگر میله ی حرکتی ( move bar ) است ؟

بله

اتصال به Garmin Connect

بله

آیا دارای Automatic sync است ؟

بله

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN vívosmart

  GARMIN vívosmart

  ساعت بسیار شیک و زیبا  Vivosmart  گارمین GARMIN vívosmart

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis