شاخه‎ها

مجموعه دروس مقطع پنجم دبستان _ نسخه اندرویدی

جدید

  کلیه دروس پنجم دبستان با قابلیت نصب بر انواع گوشی و تبلت های دارای سیستم عامل اندروید

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

فارسی

جزیره فارسی: از جمله اهداف این جزیره تقویت مهارت روخوانی است. (خـواندن روان و صحیح) کمک به دانش آموز دربرداشت صحیح ازمطلب با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی ذهنی و تقویت ادراکی مفاهیم. همچنین تمرین زبان آموزی باکمک سوالات تعاملی و تمرین دستور زبان از دیگر اهداف این جزیره می باشد.

قــرآن

از برنامه وسیعی که در حال اجرای آن هستی در حال حاضر تنـها قسمتی از آن را در نگارش جاری تقدیم فرزندان عزیـزمان می کنیم. روخوانی وروان خوانی قرآن کریم و ترتیــل سـوره هایی که در کتـاب آمده است به همراه گزینه ای از پیام های آسمانی و شعر های مربوطه به صورت انیمیشن های کوتاه آورده شده است.

اشعار و حکایت ها

برای اینکه دبستانی های عزیز ما به حـوزه شعر و شاعری علاقه مندی بیشتر پیدا کنند، تمامی اشعـار در پایه اول دوم سوم به صورت کاملاً موزیکال تهیه شده است. بدینوسیله این امکان برای مدرسین عزیز فراهم می گردد که محیطی با نشاط برای کودکان فراهم نماید وضمن اجرای دسته جمعی درکلاس با ریتم و نظم اشعار را به حافظه بسپارند.

دیکته       

بعد از آشنایی دانش آموزان با حروف،کلمات، جملا ت و... لازم است نوشتن را تمرین کنند، البته در جزیره دیکته یک پک کامل برای دانش آموزان عزیزمان در نظر گرفته ایم. بهتر است در ابتدا تمرینات تعاملی که در

نظرگرفته شده است توسط دانش آموزان تمرین شود و در نهایت دیکته گو اجرا شود. عملکرد دیکته گو سال اول دبستان خیلی ساده است ولی در پایه های دوم به بالا امکان انتخاب پاراگراف به صورت تصادفی و انتخابی و امکان تعداد تکرار برای دانش آموزان وجود دارد.

علوم

یکی از جالب ترین جزیره ها جزیره علوم است. نانو موجودی که از فضا آمده و چیزی از زمین ما و علوم آن نمیداند، مرتب سعی می کنند نادانسته های خود را از آقای کوشـا که معلم کلاس است بپرسـد و آگاهی کسب کند. روش آقای کوشـا هم صرفا پاسـخ دادن به سوالات نیست. آقای کوشا تلاش می کند سوالات نانو را به صورت درک تجـربی و آزمایشگاهی به او بیاموزد و در خیلی از موارد، این خود نانو ست که با انجام آزمایش به نتیجه مطلوب و پاسخ سوال خود می رسد. آموزش نامحسوس کودکان به کنجکاو شدن و فرایند جستجوی پاسخ مناسب از روش های گوناگون در آمـوزش علوم نهفته است. تمرینات تعاملی مکمل آموزش تعاملی هستند که تاکید می کنیم دانش آموزان درگیر حل آن ها شوند.

ریاضی

آموزش ریاضی دراین پایه شبیه سازی ازکلاس درس است. آموزش دو سویه است. یعنی مدرس با دانش آموزان طرح مسئله می کند و فکر و خلاقیـت آن ها را به فعالیت و همراهی با کلاس تشویـق می کند. تفکـر گروهی نیز از دیگر اهداف آموزش تمام انیمیشن ریاضیات است. انجام تمام تمرینات تعاملی ریاضیـات را به دانش آموزان توصیه می کنیم و دانش آموز باید سعی کند از تمرینات 4 ستاره کسب کند.

قصه گو

ازقدیم الایام کودکان به داستان علاقه مند بوده اند و بسیاری از مفاهیم علمی اجتماعی وفرهنگی درقالب داستان های جذاب گفته شده است . در جزیره داستانها و در هر پایه سعی شده تا داستان های متناسب با همان پایه ذکر شود که البته داستان های انتخابی ازمنابع خارجی و بین المللی استخــراج شده است. از دیـگر اهداف مهم داستـان ها ارائه آن ها سر کلاس توسط مدرس و یا والدین در منـزل می باشد که برداشت دانش آموز یا دانش آموزان را به سمت هدف داستان ترغیب نماید.

کارنامه

هر محتــوایی که آموزش داده شده، دارای تعدادی تمرین متناسب با آن محتوا می باشد. می بایست دانش آموز تمرینات را حل کند و آموخته های خودرا ارزیــابی کند. با حل هر تمرین از یک تا 4 ستاره دریافت می کند که می تواند نتیجــه کلی و نهایی را که بعد از حــل تمرینات دریافت نمــوده در کارنــامه توصیفی که در ذیل صفحه اصلی قرار دارد مشاهده نماید. ضمناً در صورت ورود اطلاعات درست مشخصات فردی میتواند آخرین نتایج را برای سرور دبیر ارسال کند و با دیگردانش آموزان مقایسه شود.

 • محتوا
 • ویژگی ها

  مشخصات محصول

  نوع دیسک : DVD
  تعداد دیسک : 1
  نوع سیستم عامل قابل نصب : ویندوز Xp , 7 , 8 , 8.1 , 9 , 10
  نوع ویندوز : 32Bit 64Bit - X86 X64
  کاربرد نرم افزار : آموزشی
  شرکت تولید کننده : موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا

  برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  مجموعه دروس مقطع پنجم دبستان _ نسخه اندرویدی

  مجموعه دروس مقطع پنجم دبستان _ نسخه اندرویدی

    کلیه دروس پنجم دبستان با قابلیت نصب بر انواع گوشی و تبلت های دارای سیستم عامل اندروید

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis