شاخه‎ها

Garmin Swim

جدید

ساعت Garmin Swim، اولین ساعت کمپانی گارمین طراحی شده برای ورزش شنا

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

ساعت Garmin Swim اولین ساعت کمپانی گارمین می باشد که منحصراً برای ورزش شنا طراحی شده است و تمام آپشن های ورزش شنا را ساپورت می کند و برای تجزیه و تحلیل آنلاین شنا بکار می رود. علاوه بر آن دارای سنجش بهره بری شنا (swolf) می باشد. از دیگر امکانات خارق العاده آن این است که شناگر می تواند شنای خود را با دیگر شناگران به صورت وایرلس به اشتراک بگذارد.

توضیحات محصول

 • ساعت ورزشی گارمین که دارای سطح براق است که دورها و … را پیگیری می کند.
 • مسافت، سرعت، تعداد stroke و نوع stroke را ضبط می کند.
 • برای تجزیه و تحلیل آنلاین، ذخیره و نمایش شنا و به اشتراک گذاری به صورت وایرلس، برنامه Garmin Connect را آپلود کنید.
 • دارای سنجش بهره بری شنا ( swolf )
 • ویژگی های پیشرفته برای مجموعه زمان ها معین ارایه می دهد و دریل ها (دریل یعنی رکوردهای و تکنیک ها حرکات مختلف دست، پا و … در انواع ورزش شنا ) را ثبت می کند.
 • تا عمق 50 متر ضد آب است.

شمارش دوره ها را متوقف کنید. Garmin Swim، یک ساعت شنا است که برای استخر ها طراحی شده و مسافت، سرعت، تعداد stroke و نوع stroke و ... را بیان می کند.

این ساعت را به مچ دست تان ببندید و به داخل آب شرجه بزنید

با ساعت Garmin Swim سریعاً و در زمانی که اراده کنید برای ورزش شنا آماده می شوید. فقط کافی است طول استخری که در آن شنا می کنید را به ساعت معرفی کنید و شروع به تمرینات ورزشی کنید. فرم لغزنده اش به آن اجازه می دهد تا به راحتی آب را بشکافد، بنابراین از سرعت شناگر نمی کاهد. شما به جای این که آن را به کارخانه سازنده آن بفرستید می توانید به آسانی خودتان باطری های این ساعت شنا را در زمانی که به آن نیاز دارید جانمایی کرده (حدوداً سالی یک بار) و همواره برای شنا آماده باشید.

بر روی تمرینات ورزشی تان تمرکز کنید

یا بستن ساعت شنای گارمین به مچ دستتان می توانید به جای آنچه حواستان به مسیر شنا باشد بر روی روش و تکنیک شنا تمرکز کنید.

تعداد و نوع stroke که بکار می برید را به طور خودکار می شناسد و طول استخر، سرعت، مسافت و … را پیگیری می کند. همچنین با فشردن چند دکمه می توانید دریل ها (دریل یعنی رکوردهای و تکنیک ها حرکات مختلف دست ، پا و … در انواع ورزش شنا) را با فواصل زمانی معین ثبت کنید بدون اینکه به طور مداوم نظارتی بر ساعت استخر داشته باشید. این ساعت حتی امتیاز swolf (به مجموعه تعداد stroke ها و زمانی که طول می کشد شناگر طول استخر 25 متری را طی کند swolf می گویند و هر چی این امتیاز کمتر باشد بهتر است) را برآورد می کند تا کارایی و بازده شنای شناگر را بسنجید. استانداردهای swolf یک هدف ایده آلی را برای همه ی شناگران در تمام سطوح مطرح می کند.

ارتباط بصری با این ساعت از طریق 6 تا دکمه که بر روی ساعت تعبیه شده امکان پذیر است. بنابراین همه امکانات این ساعت به سرعت و به آسانی در دسترس است.

با انگیزه ماندن

این ساعت باریک و زیباست. می توانید از آن به عنوان یک ساعت روزانه استفاده کنید. می توانید به عنوان یادآوری کننده اهداف شخصی استفاده نمایید. این ساعت جمع فواصل هفتگی را با زمان طی شده در روز نشان می دهد و از ویژگی های این ساعت آلارم است و شامل نمایش دوتایی منطقه ی زمانی می باشد.

تجزیه و تحلیل کنید و تمریناتتان را به اشتراک بگذارید

بعد از تمرین دیتا ها و اطلاعات مربوط به شنا را از طریق برنامه رایگان Garmin Connect آپلود کنید و به تجزیه و تجلیل انلاین بپردازید. در اینجا می توانید جدول دیتاهای استاندارد (معیار های دقیق) را مشاهده و میزان پیشرفت هایتان را بر حسب زمان پیگیری کنید و همچنین می توانید دیتاهای تمرین های شنا را با مربیان، دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارید. با بهره گیری از تکنولوژی بیسیم ANT + و کابل USB که در پک ساعت گارمین موجود است دیتا های تمرینات شنا را به طور خودکار به کامپیوترتان انتقال دهد. برنامه Garmin Connect با سیستم عامل Windows و Mac سازگار است.

اطلاعات بیشتر

اندازه صفحه نمایش

4.8 * 1.3 * 4.4 cm

رزولیشن صفحه نمایش

55*31 پیکسل

وزن

40 گرم

باتری

CR2032

عمر باتری

یک سال

استاندارد ضد آب

5 ATM

آیا دارای عملکرد های ساعت ( watch Functions) می باشد ؟

نمایش ساعت به صورت 12/24 – تقویم – آ لارم روزانه و نمایش دوگانه دو منطقه ی زمانی

آیا دارای سنجش های شنا در استخر ( مسافت ، طول ، سرعت ، کالری سورزانده شده ، تعداد و نرخ strok) می باشد؟

بله

آیا دارای شناسایی نوع strok است ؟

بله

اتصال به Garmin Connect

بله

آیا دارای Automatic sync است ؟

بله

محتویات جعبه

 • ساعت مچی Garmin Swim
 • USB ANT Stick™
 • دفترچه راهنما
 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  Garmin Swim

  Garmin Swim

  ساعت Garmin Swim، اولین ساعت کمپانی گارمین طراحی شده برای ورزش شنا

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis