شاخه‎ها

ساعت ورزشی گارمین مدلGARMIN Forerunner 920XT

جدید

ساعت جی پی اس دار چندمنظوره ورزشی با دینامیک دوندگی GARMIN Forerunner® 920XT

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

اولین ساعت جی پی اس دار چندمنظوره جهان از طریق کمپانی گارمین عرضه شده و برای ورزشکاران حرفه ای و آماتور ها عالی می باشد. این ساعت چند منظوره تمام اطلاعات و جزییات مربوط به فیزیک دویدن را در اختیار ورزشکار قرار می دهد. علاوه بر آن ردیابی زنده و قابلیت اشتراک در شبکه های اجتماعی از جمله ویژگی های این ساعت زیبا می باشد.

ساعت جی پی اس دار چند منظوره ورزشی با دینامیک دوندگی (Running Dynamics) و ویژگی های اتصال

 • دینامیک دویدن (Running Dynamics) شامل قدم ها (cadence) ، نوسان عمودی و زمان تماس زمینی است .
 • این ساعت، برآورد VO2 max ، پیش بینی مسابقه و مشاور ورزشی (ریکاوری) را ارایه می دهد.
 • دارای ویژگی های از قبیل نمایش مسافت شنا، قدم ها، نوع stroke شناساگر و تعداد stroke ، زمان شروع تمرین و زمان سنج برای استراحت می باشد.
 • با سیستم اطلاع رسانی هوشمند3 (Smart notifications) می توانید ایمیل، متن ها و دیگر هشدارها متنی و دیگر هشدارها را در ساعت خود مشاهده کنید .
 • ویژگی های اتصال4 (connected features): اپلود خودکار برنامه Garmin Connect ، ردیابی زنده و قابلیت اشتراک در شبکه های اجتماعی می باشد.

اولین ساعت جی پی اس دار چندمنظوره جهان از طریق این کمپانی عرضه شده و واجد شرایط برای راهنمایی ورزشکاران حرفه ای و آماتور ها می باشد .

تمرینات پیشرفته با پیگیری تمام فعالیت های روزانه

ساعت forerunner 920XT گارمین دارای یک پک کاملی از تمرینات ورزشی با ویژگی هایی در سطوح بالا می باشد و یک ساعت مچی براق و مناسب برای لباس های رسمی است و در حدود 15 درصد سبک تر از مدل قبلی910XT می باشد. ساعت چند منظوره ورزشی 920XT دارای یک صفحه نمایش رنگی با وضوح بالا، انعطاف پذیر، دارای کناره های صیقلی و بند راحت است. بنابراین می توانید آن را در تمام طول روز استفاده کنید. با ویژگی ردیابی فعالیت (5 Activity Tracking ) تعداد گام ها، زمان استراحت و کالری سوزانده در تمام طول روز اندازه گیری شده و یک تصویرکامل تراز فعالیت های روزانه خود دارید .

شیرجه زدن

شما چه در استخرو یا در آب های ازاد شنا کنید ,جزئیات زیادی از شنای شامل مسافت شنا، نوع stroke ، تعداد stroke و سرعت، امتیازهای swolf را ارائه می کند. این ساعت دارای ویژگی ثبت دریل است که این امکان را برای کاربران فراهم می کند که به سهولت رکورد های خود را ثبت کیند و همچنین ، ضربات پای شناگر را تنظیم می کند. 2 نوع تایمر استراحت وجود دارد و زمان هایی که شناگر به دیواره های استخر فشار وارد می کنید ، به حساب می کند. از هشدار زمان، برای حفظ سرعت می توانید کمک بگیرید با هشدار فاصله از زمانی که تا پایان ست باقی مانده مطلع شوید. و هم چنین هشدارهایی برای کالری مصرفی و نرخ stroke وجود دارد .

تمرین های خود را شروع کنید

ساعت 920XT گارمین با سنسور هایی از قبیل ، سرعت ، دور رکاب دوچرخه (cadence ) و ضربان قلب سازگار است و قابلیت های تمرینات ورزشی پیشرفته را برای دوچرخه سواری را فراهم می آورد. همچنین هنگامی که با ANT+® نیرو سنج جفت می شود، می تواند معیارهای و استاندارد های نیرو را نشان بدهد که شامل حسگر های یگانه (فقط شامل یک پدال) و دوگانه پدال (شامل هر دو تا پدال) Vector Line است.

اگر با ضربان قلب و نیروسنج (Power meter) تمرین می کنید ، ساعت ,Forerunner 920XT حداکثر میزان اکسیژن مصرفی (V O2 Max) را حین دوچرخه سواری اندازه گیری نموده و کاربر را از تغییرات فیزیکی بدن و تناسب اندام مطلع می کند . سنجش های رنگی ( سنجش ها بر اساس استاندارد رنگ ) رتبه کاربر را در مقایسه با دیگر ورزشکاران درهمان گروه سنی نشان می دهد . یکی دیگراز ویژگی های این ساعت این است که بهنگام اتصال به برنامه ی Garmin connect می توانید ببینید در میان ورزشکاران دیگری که این ساعت را دارند چقدر پیشرفت داشته اید.

آمادگی کامل برای دوییدن را بدست آورید

بدنبال یک ساعت چندمنظوره ورزشی برای نشان دادن جزییات فیزیک دویدن (RunningDynamics) بودید و اکنون این ساعت در دسترس شماست. بر اساس تکنولوژی های مشابه بکاررفته در مدل های XT Forerunner 620 و2 fēnix™ ، ساعت مدلForerunner 920XT با کمک نمایشگر HRM-RUN به ورزشکار یاداوری می کند که به شرایط ایده ال در دوییدن رسیده است . با جفت شدن HRM-RUN با ساعت 920 XT می تواند گزارشی از قدم ها (تعداد قدم ها در دقیقه) و نوسان عمودی (میزان پرش در گام ها) و زمان تماس با زمین (چه زمانی پای شما درهرگام با زمین در تماس بوده است ) را داشته باشید. ساعت 920 XT مجهز به یک زمان سنج ( مترونوم ) بوده تا ریتم تمیرنتان را با کمک هشدارهای صوتی و لرزشی بسنجید.

ضربان سنج قلب پیشرفته

هنگامی که از ضربان سنج قلب استفاده می شود ، دستگاه 920 XT ویژگی های دیگری که می تواند حالت ریکاوری و نیز پتانسیل شنا کاربر را برای مسابقه ارزیابی کند .

اولین ویژگی داشتن یک ریکاوری چک می باشد که زمان لازم برای استراحت و ریکاوری مابین اولین دقایق تمرین هوازی (ایروبیک) را مشخص می کند. بعد از تمرین ورزشی ، ساعت 920 XT تشخیص می دهد چه مدت زمانی برای بازیابی و احیای بدن قبل از شروع تمرین سخت بعدی مورد نیاز است. این ساعت با کمک نمایشگر HRM-Run™می تواند در ورزش دو و با استفاده از مانیتور ضربان قلب و نیرو سنج در ورزش دو چرخه سواری، حداکثر max VO2 تخمین بزند . براساس داده ها، قابلیت پیش بینی رکورد مسابقه درمسافت های مختلف را دارد.

در زیر آب ضربان قلب خود را با کمک HRM-Tri یاHRM-Swim اندازه بگیرید . HRM-Swim وسیله ای ایده آل برای تمرین در استخر با طراحی منحصر بفرد بوده که بدون لغزش حتی بهنگام ضربه پا به دیواره استخر در جای خود ثابت می ماند . برای تمرین و مسابقه در تمام ورزش های سه گانه ، بند نرم HRM-Tri’s طوری طراحی شده است که برای استفاده درزیرآب و بیرون ازآب بسیار راحت و مناسب است .

نرم افزار GarminConnect

هنگامی که تمرین میکنید یامسابقه میدهید میتوانید داده های تمرین و مسابقات خود دردنیای ی جدید به نام Garmin Connect مشاهده کنید و با این برنامه ی رایگان و انلاین می توانید دیتاهای مربوط به تمریناتتان را ذخیره کنید یا برای فعالیت های ورزشیتان برنامه ریزی نموده و یا داده های تمرینات خود را با دیگر کاربران اشتراک بگذارید . هنگامی که در حال انجام یک فعالیت هستید، با پروفایل فعالیت چندگانه می توانید هرگام و زمان باقیمانده را در یک پوشه برای مرور سریع و به اشتراک گذاشتن قرار دهید .

کلیدهای مینابرشخصی (Tab) اجازه دسترسی آسان به جزییات داده ها برای شروع هرتمرین را در اختیار کاربر قرارمی دهد .

راه های متعددی برای انتقال داده ها به برنامه Garmin Connect وجود داد. مدل 920 XT می تواند داده های را از طریق برنامه های کاربردی Mobile Garmin Connect که بر روی گوشی هوشمند نصب می شود و با استفاده از تکنولوژی بلوتوث انتقال دهد. می توانید یک یا چند پسورد Wi-Fi را ذخیره کنید تا بهنگام قرار گرفتن در محدوده Wi-Fi® hot spots به طور خودکار نرم افزار Garmin Connect شروع به کار کند ویا از طریق اتصالات USB به کامپیوتر سینگ شود.

ساعت 920 XT با جفت شده به موبایل هوشمند از طریق برنامه های کاربردی Mobile Garmin Connect این امکان را فراهم می آورد که از قابلیت های دیگر این ساعت در هنگام دوچرخه سواری یا تمرین دوندگی یا مسابقات بهره بگیرید و همواره تماس خود را حفظ کنید. با ویژگی مسیریابی زنده ( LiveTracking) می توانید طرفداران خود را از طریق شبکه های اجتماعی یا ایمیل دعوت کنید و همچنین آنها می توانند مکان دقیق در نقشه در زمان واقعی (آن لاین) مطلع شوند. به کمک اطلاع رسانی هوشمند (Smart notification) می توانید ایمیل ها، متن و دیگر اخطارها را در ساعت خود بهنگام اتصال به یک سیستم اندروید یا ایفون سازگار مشاهده کنید. هنگامی که این ساعت به موبایل و برنامه کاربردیMobile Garmin Connect متصل می شود تمرینات تکمیل شده قبلی را فوراً لود می شود.

 • HRM-RUN در بعضی مدل ها بهمراه محصول و در بعضی دیگر بصورت جداگانه بفروش می رسد.
 • هنگامی که از ضربان سنج قلب استفاده میشود.
 • سازگار با گوشی هایآندروید دارای نرم افزار Bluetooth® Smart Readyو از نرم افزارGarmin Connect Mobile برای فعال کردن هشدار های هوشمنداستفاده کنید.
 • هنگامی که بهAndroid مناسب شما و یا دستگاه های Apple ونرم افزارGarmin Connect Mobile متصل می شود.

فعالیت ردیابی دقت

علائم تجاری بلوتوث علامت لوگو و آرم های ثبت شده متعلق به بلوتوث SIG، INC. Wi-Fi® یک علامت جاری ثبت شده از شرکت Wi-Fi Alliance می باشد. iPhone یک علامت تجاری از شرکت اپل ثبت شده در ایالات متحده و کشورهای دیگر است. Androidیک علامت تجاری ازشرکت گوگل است.

اطلاعات بیشتر

ابعاد

48 * 55* 2.7 mm

اندازه صفحه نمایش

30.4 * 30.4 mm

رزولیشن صفحه نمایش

205 *148 پیکسل

آیا دارای صفحه نمایش رنگی است ؟

بله

وزن

61 گرم

باتری

باتری لیتیومی قابل شارژ

عمر باتری

تا 40 ساعت در مد UltraTrac و 24 ساعت در مد ورزشی ( جی پی اس ) و 4 ماه فقط در مد ساعت

استاندارد ضد آب

5 ATM

آیا مجهز به ماهواره GPS است ؟ ( GPS- anabled)

بله

آیا دارای گیرنده با حساسیت بالا است ؟

بله

قطب نمای الکترونیکی

بله

آلارمهای هوشمند ( نمایش ایمیل ، متن و دیگر آلارمها هنگامی که با دستگاه موبایا هوشمندتان جفت می شود )

بله

آیا دارای هوشدار لرزشی است ؟

بله

کنترل دوربین virb

بله

آیا دارای عملکرد های ساعت ( watch Functions) می باشد ؟

ساعت روزانه به صورت 24 یا 12 ساعت ، تقویم و آلارم روزانه

نقاط مسیر / علاقمندی ها / مکان ها

100

تاریخچه ذخیره گزارشات از عملکرد دوچرخه

100 ساعت از دیتاها ی فعالیت های ورزشی

" آیا دارای برنامه Virtual Pacer ( گام زننده ی مجازی ) است ؟ ( گام فعلی شما را با گامی که برای هدفتان تعیین کرده اید مقایسه می کند )"

بله

آیا دارای برآورد کننده V02 max است ؟

بله

آیا دارای Recovery advisor ( مشاور ورزشی)است ؟

بله

آیا دارای شتاب سنج است ؟( مسافت را در فعالیتهای داخل منزل بدون نیاز به foot pod را محاسبه می کند .)

بله

آیا دارای قابلیت پیش بینی مسابقه است ؟

بله

آیا دارای ثبت رکورد شخصی ( Personal records) است ؟

بله

آیا دارای برنامه دینامیک دویدن ( Running dynamics ) است ؟

بله

آیا با Vector™ سازگار است ؟

بله

آیا دارای پروفیل متعدد دوچرخه سواری است ؟

بله

آیا دارای سنسور سرعت و دور رکاب شمار ( cadence ) دوچرخه است ؟

بله ( اختیاری )

آیا دارای مانیتور ضربان قلب است ؟

بله ( اختیاری )

آیا دارای سنسور Foodpod است ؟

بله

آیا دارای برنامه ی رقیب مجازی ( Virtual Partner® ) است ؟( درمقابل شخص مجازی ورزش کنید )

بله

آیا دارای مسابقه دهنده ی مجازی ( Virtual Racer )است ؟( با فعالیت های ورزشی دیگران مقایسه شوید)

بله

آیا دارای قابلیت course ( مقایسه با فعالیت دوچرخه سواری قبلی ) است ؟

بله

آیا دارای مکث کننده خودکار (توقف و ادامه زمان بر اساس ریتم سرعت) است ؟

بله

آیا دارای دور شمار خودکار (به طور خودکار دور جدید را شروع می کند) است ؟

بله

آیا دارای مرورگر خودکار(میان صفحه های اطلاعات تمرین به طور خودکار جابجا می شود) است ؟

بله

آیا دارای گزینه ی " multi - sport " است ؟ ( فقط با فشار یک دکمه بین حالتهای مختلف ورزشی سویچ می شود )

بله

آیا دارای گزینه " Auto multi sport " است ؟ ( فقط با فشار یک دکمه بین حالتهای مختلف ورزشی سوییچ می شود )

بله

آیا دارای Advance workouts است ؟( سفارشی کردن وتمرینات ورزشی هدف گرا )

بله

آیا دارای هشدار سرعت ( Pace Alert)است ؟( اگر از سرعت کنونی تجاوز کنید اخطار می دهد )

بله

آیا دارای هشدار بر اساس زمان / مسافت است ؟

بله

آیا دارای Interval training ( فواصل بین تمرینات ورزشی )دارد ؟

بله

محاسبه مصرف کالری بر حسب ضربان قلب

بله

آیا مقدار کالری سوزانده شده را تخمین می زند ؟

بله

آیا دارای Training Effect( تاثیر فعالیت های ورزشی ) است؟

بله

آیا دارای صفحه نمایش قابل برنامه ریزی است ؟

بله

آیا با نیرو سنج سازگار است ؟

بله ، تقریبا هر 1 ثنیه داده ها را رکورد می کند

آیا در برابر شوک و ضربه مقاوم است ؟

بله

آیا دارای سنجش های شنا در استخر ( مسافت ، طول ، سرعت ، کالری سورزانده شده ، تعداد و نرخ strok) می باشد ؟

بله

آیا دارای شناسایی نوع strok است ؟

بله

آیا دارای سنجش های شنا درآبهای آزاد ( طول ، سرعت ، کالری سورزانده شده ، تعداد و نرخ strok) می باشد ؟

بله

آیا دارای گام شمار( step countor) است ؟

بله

آیا دارای auto goal است ؟

بله

آیا دارای نمایشگر میله ی حرکتی ( move bar ) است ؟

بله

آیا دارای ویژگی sleep monitoring است ؟

بله

اتصال به Garmin Connect

بله

آیا دارای Automatic sync است ؟

بله

آیا دارای اتصالات بی سیم است ؟

بله

اتصال Bluetooth

بله

تکنولوژی +ANT

بله

"آیا دارای مانیتور ضربان قلب است و مناطق آن را پشتیبانی می کند ؟ ( در زمانی که از سنسور ANT+ مانیتور ضربان قلب بکار می رود )"

بله

آیا برنامه کاربردی Conect IQ را پشتیبانی می کند ؟

بله

آیا دارای ویژگی های دو / پیاده روی است ؟

بله

دارای پیش بینی زمان اتمام فعالیت ورزشی است ؟

بله

آیا دارای Ultra trac است ؟

بله

محتویات داخل جعبه
فقط خود ساعت Foretunner 920 XT
• ساعت Foretunner 920 XT
• کریدل دیتا / شارژر
• دفتر چه راهنما

ساعت با بند HRM- Tri
• ساعت Forerunner 920XT
• iمانیتور ضربا ن قلب HRM- Triمانیتور
• مانیتور ضربان قلب HRM- Swim
• کیت Quick release
• کریدل دیتا / شارژر
• دفتر چه راهنما

ساعت با بند HRM-Run

• ساعت Forerunner 920XT
• HRM-Run
• کریدل دیتا / شارژر
• دفتر چه راهنما

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  ساعت ورزشی گارمین مدلGARMIN Forerunner 920XT

  ساعت ورزشی گارمین مدلGARMIN Forerunner 920XT

  ساعت جی پی اس دار چندمنظوره ورزشی با دینامیک دوندگی GARMIN Forerunner® 920XT

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis