شاخه‎ها

GARMIN VIRB Elite

موجود نیست

دوربین هوایی VIRB Elite گارمین GARMIN VIRB Elite

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

EliteVIRB یک دوربین با کیفیت 1080P HD واقعی است که ترکیبی است از پایداری بسیار بالا و فیلمبرداری HD و قابلیت هایی با کارایی آسان. همراه با یک صفحه نمایش رنگی 1.4 اینچی Chroma که همراه با دوربین روشن می شود اما مصرف پایین دارد.

نمایشگر آن این اجازه را می دهد که عکسبرداری ، بازگردانی فیلم و یا سایر منوها را تنظیم کند و برای شروع فیلمبرداری کافی است تصویر اسلاید را به جلو برانید تا آن بیش از سه ساعت و با کیفیت 1080 پیکسل را برای شما ذخیره کند. عملکردهای توسعه یافته ویدیوی آن مانند تثبیت کننده دیجیتال تصویر و لنز تصحیح کننده نویز، فیلم مطمئن پیوسته ای را نمایش می دهد. حتی قبل از اینکه آن را ویرایش کنید و همچنین EliteVIRB مجهز به تکنولوژی Wi-Fi برای اتصال بی سیم به گوشی های هوشمند است که امکان کنترل بسیار بیشتررا بر روی دوربین می دهد.

قابلیت VIRB EDIT، این اجازه را می دهد که کاربران دوربین های EliteVIRB وVIRB فیلم های خود را به صورت یکپارچه دانلود کرده و آنها را مشاهده، مدیریت و یا به راحتی تصاویر خود را در YOU TUBE برای دوستان و آشنایان خود منتشر کرده و ویدیوهای خود را در سایت هایی نظیر گوگل یا فیسبوک ارسال کنند.

اطلاعات بیشتر

وزن 1 kg

ابعاد 50 x 74 x 20 cm

رنگ آبی، زرد، سبز، قرمز

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN VIRB Elite

  GARMIN VIRB Elite

  دوربین هوایی VIRB Elite گارمین GARMIN VIRB Elite

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis