شاخه‎ها

GARMIN GPSMAP® 4008

موجود نیست

چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 8 اینچی GARMIN GPSMAP® 4008

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

قدرت شبکه کردن در تجهیزات گارمین نقطه قوت آن‌ها می‌باشد که در این مدل جی‌پی‌اس گارمین هم محیا می‌باشد. این مدل جی‌پی‌اس دقت تصویر بسیار خوبی از نقشه‌های مختلف بر روی صفحه نمایش 8 اینچی از نوع VGA به نمایش می‌گذارد. با اتصال به شبکه‌ دریایی گارمین، می‌توان امکاناتی مانند سونارو رادار را با قابلیت کنترل از روی صفحه نمایش لمسی دستگاه به همراه داشت. برای داشتن جزئیات بیشتر از منطقه‌ی مورد استفاده می‌توان از کارت نقشه‌های BlueChart g2 که محصول کمپانی گارمین هستند استفاده کرد.

مشاهده جزئیات گرافیکی بیشتر

جی‌پی‌اس4008 به جای نقشه‌های سنتی مرسوم، یک نقشه‌ی با کیفیت با نمای ماهواره‌ای از کل زمین را به همراه دارد. برای داشتن جزئیات بیشتر هم می‌توان می‌توان نقشه‌ها را با اضافه کردن کارت نقشه و بدون نیاز به کامپیوتر اضافه کرد. پردازنده‌ای قدرتمند، به سرعت نقشه‌ها را پردازش کرده و ناوبری را بسیار ساده و کارامد می‌کند. برای ملاحظه‌ اتاق موتور شناور و یا قسمت‌های مورد علاقه‌ی دیگر می‌توان تصویر زنده آن‌ها را بر روی دستگاه خود دید.

اضافه کردن جزئیات با نقشه‌های BlueChart g2 vision

با اضافه کردن کارت نقشه‌ی Bluechart g2 vision به صورت دلخواه ویژگی‌های زیادی به دستگاه خود اضافه می‌کنید. از جمله:

نقشه‌های سه‌بعدی با قابلیت نمای شخص دریابان(mariners eye view) یا نمای چشم ماهی از زیر آب.

تصاویر با کیفیت ماهواره‌ای برای مناطق ناشناخته و نا آشنا.

سیستم راهنمای خودکار برای یافتن مسیر مناسب بین نقشه‌های مختلف از مبدا تا مقصد و در نظر گرفتن موانع، آب‌های کم عمق، بویه‌ها و گرفتگی‌های احتمالی در مسیر. تنها بر روی مقصد خود کلیک کرده و دستگاه مابقی کارها را انجام می‌دهد.

اتصال به شبکه دریایی گارمین

جی‌پی‌اس 4010 به راحتی و سرعت به شبکه‌ی دریایی گارمین متصل شده و به یک صفحه نمایش چند کاره تبدیل شده و از جمله سنسورهایی مانند سنسور GFS10 که یک سنسور سوخت جدید است هم به این دستگاه متصل می‌شود. علاوه بر این می‌توان رادار پر قدرت، سونار و کابل تصویر هم به این دستگاه متصل کرد. به جهت کارکرد ساده‌تر یک دستگاه کنترل بی‌سیم هم در این دستگاه وجود دارد.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN GPSMAP® 4008

  GARMIN GPSMAP® 4008

  چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 8 اینچی GARMIN GPSMAP® 4008

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis