شاخه‎ها

جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 4012

جدید

چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 12 اینچی GARMIN GPSMAP® 4012

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

طراحی صفحه نمایش بزرگ این دستگاه، درخششی در صنعت چارت پلاترها بوده است که همه خدمات را در یک مرکز عصبی “ همه در یک “ برای شبکه دریایی گارمین ارائه می دهد.

چارت پلاتر GPSMAP4012، دارای صفحه نمایش حساس و شکننده و دارای رزولوشن با کیفیت بالا در پخش ویدیو می باشد که بر روی صفحه نمایش 12 اینچی XGA ، نقشه های پایه ماهواره ای از سراسر دنیا را به نمابش می گذارد.

از قابلیت های دیگر آن این است که با اتصال به شبکه دریایی گارمین می توانید سنسور و رادار را به آن اضافه کنید. برای داشتن ویژگی های پیشرفته بیشتر می توانیدکارت BlueChart g2 Vision (که اختیاری است ) را به آن اضافه کنید.

نمایش با رزولوشن بالا در ویدیو و گرافیک

از ویژگی های GPSMAP4012 وجود نقشه های اولیه کل دنیا با کیفیت بالای تصاویر ماهواره ای به جای اکثر نقشه های قدیمی است و برای جزییات بیشتر می توانید به آسانی نقشه های دیگر را با یک SD کارت جداگانه بدون اتصال به کامپیوتر داشته باشید.

پردازش با سرعت بسیار بالای GPSMAP4012 این امکان را فراهم آورده است که ترسیم نقشه ها به سرعت صورت گرفته و رابط های حسی و بصری ساده اش، ناوبری و هدایت ناوگان را آسان ساخته است. این زبانه ها بر روی موتورخانه یا دیگر مناطق قایق ها حفظ می شود. همچنین می توانید با اپشن های ورودی و خروجی ویدیو 4012 به فیلم ویدیوی زنده دسترسی داشته باشید.

موارد پیشنهادی اضافه شده با BlueChart g2 Vision

با یک کارت حافظه میکرو SD که شامل نقشه های BlueChart g2 Vision است ، می توانید همه ابعاد جدید و منحصر بفرد از ویژگی های را به چارت پلاترتان اضافه کنید. دید FishEye و MarrineEye ، تصاویر سه بعدی از اطلاعات نقشه را هم در بالا و هم در زیر آب فراهم می آورد. همچنین تصاویر ماهواره ای با رزولوشن بالا و عکس های هوایی به جهت یابی شما در مناطق نا آشنا کمک می کند. تکنولوژی Auto Guodence همه چارت های مناسب را برای ایجاد یک مسیر بهینه جستجو می کند تا شما بتوانید کاملاً به آن اعتماد کرده و از موانع، آب های کم عمق ، شناورها و دیگر موانع اجتناب کنید.

اتصال به شبکه دریایی گارمین

4012 به آسانی و با سرعت بالا به شبکه دریایی گارمین اتصال پیدا می کند. بنابراین ، شما می توانید MFDs بیشتر داشته باشید و سنسورهای دیگری را اضافه کنید. برای بار اول که متصل می شوید ، شما می توانید اطلاعات را بین 4012 و دیگر چارت پلاتر ها بر روی قایقهای دیگر اشتراک بگذارید. همچنین می توانید رادار با قدرت بالا و سونار را به این سیستم اضافه کنید.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 4012

  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 4012

  چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 12 اینچی GARMIN GPSMAP® 4012

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis