شاخه‎ها

جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 820

جدید

چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 8 اینچی GARMIN GPSMAP® 820

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

دستگاه ChartPlotter هشت اینچی کلیددار مجهز به صفحه نمایش رنگی SVGA

طراحی شده برای سفرهای دریایی، قایقرانی و ماهیگیری

پشتیبانی از برنامه های تشخیص و نقشه برداری BlueChart g2

اتصال به ماهواره های GPS آمریکا و GLONASS روسیه با دریافت کننده داخلی حساسیت بالا

پشتیبانی از کلیه رادارهای دریانوردی گارمین

اتصال به سرویس های GPS و GLONASS با سرعت بسیار بالای 10 هرتز

با بهره گیری از سرویس های سرعت بالا و بسیار حساس GPS و GLONASS داخلی دستگاه، موقعیت ها و مسیر ها در هر ثانیه 10 بار بروز رسانی می شوند. می توانید موقعیت ها را روان و مشخص بر روی صفحه نمایش مشاهده کنید، همین طور امکان ثبت 5000 نشانه و قدرت مسیریابی آن حاکی از دقت فوق العاده این دستگاه است.

پشتیبانی از ®NMEA 2000

با استفاده از این ابزار می توانید قابلیت های قایق خود را ارتقاع دهید. با پشتیبانی از NMEA 2000 می توانید اطلاعاتی با ارزش به دست بیاورید مانند: خلبان خودکار گارمین، مشخصات موتور، رادار هواشناسی Sirius XM® و غیره.

کار تحت شبکه

دستگاه GPSMAP 820C xs با امکان کار تحت شبکه می تواند با دیگر سرویس هایGPSMAP مانند رادار، ردیاب های سونار GCV 10DownVu و SideVu، نقشه های اضافی و داده های کاربری نظیر نشانه های مسیر، راه های عبوری و مسیریابی هامرتبط شود.

امکانات ویژه ماهیگیری

این امکانات عبارتند از مشخص کردن خطوط ساحلی، تعیین وضعیت آب و هوا، مسیریابی ها و راه های کشیده شده بر سطح زمین و اطلاعات معتبر از وضعیت باد

راهنمای خودکار پیشرفته

تنها با وارد شدن به منطقه دلخواه خود تکنولوژی ثبت شده راهنمای خودکار گارمین مستقیما نمودارها و نقشه های مربوطه را جستجو کرده و مسیری مجازی بر روی صفحه نمایش ایجاد می کند تا به دور از پل های کم ارتفاع, آب های کم عمق و دیگر موانع مشخص شده در نقشه ها باشد.

این قابلیت ها در ورژن2 برنامه تقویت شده و اکنون امکانات و مزیت های بیشتری در آن وجود دارد. می توانید با قرار دادن نقاط «میان راهی» در ایستگاه های موقتی و یا نشانه های اختصاصی در طول مسیر دلخواه خود مسیر پیشنهادی برآورد شده توسط سرویس راهنمای خودکار را تنظیم کنید. همچنین به راحتی می توانید نقاط خطرناک را در مسیر برآوردی خود بررسی کنید. می توان سیستم auto pilot را به گونه ای تنظیم کرد که به طور خودکار مسیر تعیین شده توسط سرویس راهنمای خودکار را دنبال کند. با دیگر قابلیت ورژن 2 می توانید زمان مانده تا رسیدن به هر نقطه ای از مسیر را برآورد کنید (در برآورد زمان رسیدن به ورودی پل ها و دیگر رویداد های مهم زمانی مفید و پرکاربرد است.) مزیت خوب دیگر امکان ذخیره نقشه های حاصل از مسیریابی شما با سرویس راهنمای خودکار است که در نابروی های آینده مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با سرویس نقشه کشی BlueChart® g2 Vision و یا Lake Vu™ HD Ultra این نقشه ها را بر روی یک کارت SD ذخیره کنید.

انتقال نقطه مسیرهای ثبت شده تسط GPX

اگر نقطه مسیر و مسیرهای ثبت شده و پر کابردی دارید که در برند دیگری از دستگاه GPS و یا در یک دستگاه کوچک و دستی گارمین ذخیره شده است، حالا بهترین زمان است تا به راحتی تا آنها را توسط نرم افزار استاندارد تبدیل فرمت GPX به دستگاه ChartPlotter جدید خود منتقل کنید. GPX یک فرمت آزاد و استاندارد جهت تبدیل داده های GPS بین برنامه ها و قالب بندی های برنامه ها است. با در اختیار داشتن این تکنولوژی آسان و کاربردی گارمین هیچ نقطه مسیر ثبت شده ای را جا نمی اندازد تا راحت ترین امکانات را برای تبادلات فراهم کرده باشد.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 820

  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 820

  چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 8 اینچی GARMIN GPSMAP® 820

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis