شاخه‎ها

جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 820xs

جدید

چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 8 اینچی GARMIN GPSMAP® 820xs

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

دستگاه ChartPlotterو ردیاب SONAR 8 اینچی کلیددار مجهز به صفحه نمایش رنگی SVGA برای سفرهای دریایی، قایقرانی و ماهیگیری

پشتیبانی از برنامه های تشخیص و نقشه برداری BlueChart g2

دارای سونار داخلی 1 کیلو واتی HD-ID، سونار جستجوگر CHIRP و DownVu و مجهز به تکنولوژِ Chirp

اتصال به ماهواره های GPS آمریکا و GLONASS روسیه با دریافت کننده داخلی حساسیت بالا

پشتیبانی از کلیه رادارهای دریانوردی گارمین

این دستگاه یکی دیگر از دست گاه های با کیفیت و پر قدرت گارمین است. دستگاه ChartPlotter و ردیاب SONAR کلیددار دارای یک صفحه نمایش رنگی 8 اینچی SVGA بوده و حاوی نقشه های از پیش آماده اصلی سرتاسر جهان می باشد. سیستم های سونار 1 کیلووات HD-ID و CHIRP و DownVu بهمراه تکنولوژی CHIRP در داخل خود دستگاه قرار داده شده تا با استفاده از انعطاف پذیری بالای خود، امکان انتخاب چندین مبدل را داشته باشد. این دستگاه علاوه بر داشتن جی پی اس بسیار قدرتمند و دقیق، می تواند زیر شناور را اسکن کرده نمای زیبایی از زیر آب به شما نشان دهد. این دستگاه با داشتن تکنولوژی سونار برای ماهی یابی هم استفاده شود.

قابلیت های پیشرفته ردیابی سونار

با برخورداری از قابلیت های SONAR داخلی دستگاه GPSMAP820xs دارای قدرت آزادی و انعطاف پذیری در انتخاب میان چندین مبدل هستید که عبارتند از اسکنرهای سونار سنتی، CHIRP و سونار همه کاره HD-ID و یا DownVu که دارای تکنولوژی CHIRP هستند. همچنین می توانید یک جعبه سیاه GCV 10 سونار برای هر دو ردیاب های سونار DownVu و SideVu با تکنولوژی CHIRP به این مجموعه اضافه کنید. (که جدا فروخته می شود)

درصورت استفاده از یک مبدل سازگار CHIRP (که به صورت جدا فروخته می شود) دستگاه GPSMAP تصویری بسیار شفاف و کریستالی ارائه می دهد که می توان محل اجتماع ماهی ها، لاشه کشتی ها و موقعیت های غواصی را به روشنی شناسایی کرد. با استفاده از تکنولوژی CHIRP گارمین می توانید اعماق بسیار زیاد را باتفکیک پذیری بالا و وضوح عالی مشاهده کرد و نیز می توان به فرکانسی مشخص رفته تا بعنوان مثال گونه خاصی از ماهی های sport fish را موقعیت یابی کنید. حتی با وجود سرعت حرکت، خطوط پایینی نمودار دارای وضوح بیشتری هستند و نویز های سیگنال حاصل از عمق زیاد کاهش یافته تا به این وسیله تعبیری بهنگام تر از آنچه در زیر آب اتفاق می افتد ارائه کرد و در نتیجه ناوبری ایمن تر و ماهیگیری امن تری ثمربخش تری خواهیم داشت.

اتصال به سرویس های GPS و GLONASS با سرعت بسیار بالای 10 هرتز

با بهره گیری از سرویس های سرعت بالا و بسیار حساس GPS و GLONASS داخلی دستگاه، موقعیت ها و مسیر ها در هر ثانیه 10 بار بروز رسانی می شوند. می توانید موقعیت ها را روان و مشخص بر روی صفحه نمایش مشاهده کنید، همین طور امکان ثبت 5000 نشانه و قدرت مسیریابی آن حاکی از دقت فوق العاده این دستگاه است.

پشتیبانی از ®NMEA 2000

با استفاده از این ابزار می توانید قابلیت های قایق خود را ارتقاع دهید. با پشتیبانی از NMEA 2000 می توانید اطلاعاتی با ارزش به دست بیاورید مانند: خلبان خودکار گارمین، مشخصات موتور، رادار هواشناسی Sirius XM® و غیره.

کار تحت شبکه

دستگاه GPSMAP 820C xs با امکان کار تحت شبکه می تواند با دیگر سرویس هایGPSMAP مانند رادار، ردیاب های سونار GCV 10DownVu و SideVu، نقشه های اضافی و داده های کاربری نظیر نشانه های مسیر، راه های عبوری و مسیریابی هامرتبط شود.

امکانات ویژه ماهیگیری

این امکانات عبارتند از مشخص کردن خطوط ساحلی، تعیین وضعیت آب و هوا، مسیریابی ها و راه های کشیده شده بر سطح زمین و اطلاعات معتبر از وضعیت باد

راهنمای خودکار پیشرفته

تنها با وارد شدن به منطقه دلخواه خود تکنولوژی ثبت شده راهنمای خودکار گارمین مستقیما نمودارها و نقشه های مربوطه را جستجو کرده و مسیری مجازی بر روی صفحه نمایش ایجاد می کند تا به دور از پل های کم ارتفاع, آب های کم عمق و دیگر موانع مشخص شده در نقشه ها باشد.

این قابلیت ها در ورژن2 برنامه تقویت شده و اکنون امکانات و مزیت های بیشتری در آن وجود دارد. می توانید با قرار دادن نقاط «میان راهی» در ایستگاه های موقتی و یا نشانه های اختصاصی در طول مسیر دلخواه خود مسیر پیشنهادی برآورد شده توسط سرویس راهنمای خودکار را تنظیم کنید. همچنین به راحتی می توانید نقاط خطرناک را در مسیر برآوردی خود بررسی کنید. می توان سیستم auto pilot را به گونه ای تنظیم کرد که به طور خودکار مسیر تعیین شده توسط سرویس راهنمای خودکار را دنبال کند. با دیگر قابلیت ورژن 2 می توانید زمان مانده تا رسیدن به هر نقطه ای از مسیر را برآورد کنید (در برآورد زمان رسیدن به ورودی پل ها و دیگر رویداد های مهم زمانی مفید و پرکاربرد است.) مزیت خوب دیگر امکان ذخیره نقشه های حاصل از مسیریابی شما با سرویس راهنمای خودکار است که در نابروی های آینده مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با سرویس نقشه کشی BlueChart® g2 Vision و یا Lake Vu™ HD Ultra این نقشه ها را بر روی یک کارت SD ذخیره کنید.

انتقال نقطه مسیرهای ثبت شده تسط GPX

اگر نقطه مسیر و مسیرهای ثبت شده و پر کابردی دارید که در برند دیگری از دستگاه GPS و یا در یک دستگاه کوچک و دستی گارمین ذخیره شده است، حالا بهترین زمان است تا به راحتی تا آنها را توسط نرم افزار استاندارد تبدیل فرمت GPX به دستگاه ChartPlotter جدید خود منتقل کنید. GPX یک فرمت آزاد و استاندارد جهت تبدیل داده های GPS بین برنامه ها و قالب بندی های برنامه ها است. با در اختیار داشتن این تکنولوژی آسان و کابردی گارمین هیچ نقطه مسیر ثبت شده ای را جا نمی اندازد تا راحت ترین امکانات را برای تبادلات فراهم کرده باشد.

گیرنده عمق Panoptix

با داشتن یک مبدل زیرین Panoptix™ شما سه نمای حائز اهمیت را در اختیار خواهید داشت. با این قابلیت می توانید ماهی ها و طعمه هایی را که اطراف قایق شما شنا می کنند هر لحظه مشاهده کنید. حتی می توانید ماهی ها را به صورت سه بعدی در ستون آب از کف تا به سطح مشاهده کنید. با ساکن نگه داشتن قایق می توانید نمای زیر قایق خود را به صورت سه بعدی مشاهده کنید.

گیرنده عمق LIVEVÜ

تصاویر سونار زنده و متحرک از زیر قایق نمایش می دهد. این نمایشگر دنباله حرکت طنین طعمه ها را با رنگ بنفش بهمراه تاریخچه داده های سونار در سمث چپ نمایش می دهد.

گیرنده عمق REALVÜ سه بعدی

ناحیه زیر قایق از جلو تا به عقب و از هر دو جانب اسکن می شود. این صفحه محل تجمع ماهی ها را تا عمق 35 پایی که در مقابل قسمت پشتی قایق یا بخش Pport واقع شده اند نشان می دهد.

گیرنده تاریخی REALVÜ سه بعدی

با حرکت قایق در بین اطلاعات جستجو می کند تا سابقه کلیه ستون های آب را نشان دهد که شامل کف تا سطح آب با تمامی ماهیهای موجود می باشد. در واقع این صفحه عبور قایق از یک جریان کانال را بهمراه تراکم ماهی ها در عمق 30 تا 40 پایی کف دریا نشان می دهد.

گیرنده روبروی Panoptix

گیرنده روبروی Panoptix حتی در هنگام سکون قایق دو نمای فوق العاده به ما ارائه می دهد، علاوه بر نمایش کف آب ماهی ها و طعمه های شناور درون ستون آب جلوی قایق را در هر لحظه نشان می دهد. همچنین می توانید به هنگام قرقره و جمع کردن تور، طعمه خود را ببینید. علاوه براین تصاویر سه بعدی از ماهی ها و سازه های روبرو نیز در اختیار شماست.

گیرنده روبروی LIVEVÜ

بروز رسانی ها با یک صدای کوچک آماده می شوند، و تصاویری متحرک و زنده از آنچه درون آب است ارائه می دهند. این صفحه نمایش منطقه وسیعی را نشان می دهد که در آن یک غواص در حال نزدیک شدن به قایق است.

گیرنده روبروی REALVÜ سه بعدی

به صورت دیجیتالی ناحیه جلوی قایق را اسکن کرده و یک نمای سه بعدی از کف آب، ساختار زیر آب و ماهیها ارائه می کند. این صفحه نمایش محل تراکم ماهی هارا فاصله 10 پایی و تا عمق 20 پایی نشان می دهد.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 820xs

  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 820xs

  چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 8 اینچی GARMIN GPSMAP® 820xs

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis