شاخه‎ها

جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN echoMAP™ 42dv

جدید

چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 5 اینچی GARMIN echoMAP™ 42dv

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

ترکیبی از ویژگی های فوق العاده و مقرون به صرفه:

نمایشگری با وضوح تصویر عالی به همراه صفحه کلید و نقشه داخلی مبنای جهانی

سونار جستجوگر داخلی Down Vu همراه با واضح ترین تصاویر در آب

اسکنر سونار 500 W (RMS) HD-ID (4000 W peak-to-peak)

GPS داخلی 5 هرتز که موقعیت و مسیر حرکت شما را در هر ثانیه 5 بار به روز می کند.

بست لولایی/چرخان سریع جداشونده

echoMAP 42dv از یک نمایشگر 4.3 اینچی با وضوح تصویر عالی همراه با تنظیمات خودکار نور پس زمینه تشکیل شده است. مجهز به برقراری ارتباطی سریع 5 هرتز با ماهواره های آمریکا و روسیه GPS و GLONASS می باشد که در هر ثانیه 5 بار موقعیت و مسیر شما را به منظور نمایش هر چه روانتر و سیالتر حرکت بارگزاری می کند. همچنین echoMAP 42dv به همراه یک گیرنده GT20-TM. به منظور تقویت سونار77/200 کیلو هرتز HD-ID و Garmin DownVu پیش بینی شده است ، این بهترین سونار جستجوگر در آب است (echoMAP 42dv نیز فاقد گیرنده موجود است). شایان ذکر است این دستگاه از موتور محرک “مین کوتا” و “موتور گاید” نیز توسط گیرنده جامعی که در اختیار دارد پشتیبانی می کند. کابل و دوشاخه ای که در پایه این دستگاه تعبیه شده برای شما امکان وصل یا جداکردن دستگاه از برق را در کوتاهترین زمان محیا می کند. پایه نصب این دستگاه از یک موتور محرک و دوار تشکیل شده است.

بهترین سونار جستجوگر در آب

سونار جستجوگر Garmin DownVu توانایی ثبت تصاویر عکاسی تا عمق نزدیک به 230 متر زیر قایق شما را داراست. شما به وضوح می توانید ساختار سوژه های زیر آب و ماهی ها را بنگرید! سونار گارمین قدیمی HD-ID و سونار جستجوگر Down Vu در یک گیرنده ترکیب شده اند. علاوه بر این سونار HD-ID موتورهای محرک “مین کوتا” و “موتورگاید”را توسط گیرنده های مرتبط با هم پشتیبانی می کند. echoMAP 42dv همچنین دارای قابلیت ضبط سونار نیز میباشد که زمان بازگشت سونار را با موقعیت قایق شما هماهنگ می کند و اطلاعات دیجیتال را به منظور بازپخش روی کامپیوتر با استفاده از نرم افزار برنامه ریزی رایگان”هوم پورت” ذخیره می کند. به منظور اشتراک گذاری نقاط مسیر بین تجهیزات گوناگون می توانید از کابل اشتراک داده ها استفاده نمایید.

به روز رسانی توسط بهترین نقشه های آبی گارمین

با استفاده از کارت حافظه SD “BlueChart g2 Vision” قادر خواهید بود حجم وسیعی از اطلاعات مورد نیار خود را در زیر آب به همراه داشته باشید.

مشاهده تصاویر سه بعدی هم از بیرون و هم از درون آب با استفاده از نماهای منظره FishEye و MarinerEye

تصاویر ماهواره ای با کیفیت بالا و عکس های هوایی برای شناسایی مناطق ناشناخته

مجهز به تکنولوژی راهنمای خودکار که کلیه نقشه های مناسب را بررسی می کند تا مسیری که از طریق آن بتوان تا جای ممکن از سدها، آبهای سطحی، اجسام شناور و سایر موانع دوری جست را شناسایی کند. فقط کافی است مقصد خود را انتخاب کنید تا راهنمای خودکار شما را از مسیری امن به آنجا برساند.

به روز رسانی مسیر و موقعیت 5 بار در هر ثانیه

این سیستم با واکنش سریع 5 هرتز به دریافت اطلاعات از ماهواره های آمریکا و روسیه موسوم به GPS و GLONASS جایگاه شما را در هر ثانیه 5 بار بازیابی می کند تا حرکت شما در صفحه نمایشگر هر چه سیالتر و روانتر تصویر گردد. این دستگاه با قرار دادن 5000 نقطه در مسیر شما را به منظور بازگشت سریع و آسان به مکان مورد نظر یاری خواهد داد.

echoMAP همراه داشت

زمانی که بیرون از آب هستید سالم و ایمن نگه داشتن “اکومپ” راحت است. شما نیاز به حمل هیچ سیمی برای اتصال آن به برق ندارید چرا که کابلها مستقیما به پایه دستگاه متصل می باشند. این امر به شما اجازه می دهد هر چه سریعتر دستگاه “اکومپ” خود را به برق و پایه نصب آن متصل یا از آنها جدا کنید.

راهنمای خودکار ارتقا یافته

کافی است به محلی که قصد ورود به آن را دارید وارد شوید و تکنولوژی راهنمای خودکار “گارمین” را فعال کنید تا بلافاصله در میان نقشه های مناسب به منظور یافتن مسیری امن و تصویر آن روی صفحه نمایشگر جستجو کند که تا حد امکان شما را در امر اجتناب از رویارویی با پلهای کم ارتفاع، آبهای سطحی و سایر موانع موجود در مسیر یاری رساند.

مهمتر این که، با استفاده از ورژن 2 ارتقا یافته شما به ویژگیها و قابلیتهای بیشتری دسترسی خواهید داشت. شما می توانید مسیر راهنمای خودکار را توسط مشخص کردن نقاط “میان راهی” با توجه به توقف گاه های بین راهی یا اماکن دیدنی در طول مسیر مطلوبتان تنظیم نمایید. همچنین شما به راحتی توانایی مشاهده نقاط پرخطر در طول مسیر مورد نظرتان را خواهید داشت. حتی می توانید از خلبان خودکار گارمین سازگار طوری استفاده کنید که مسیر راهنمای خودکار را به طور اتوماتیک دنبال کند. از سایر مزایای ورژن 2 می توان به توانایی برآورد زمان ورود شما به هر نقطه از مسیر اشاره کرد (عالی به منظور زمان بندی جهت ورود مطابق با باز شدن پلها و سایر رویدادهای زمانی حساس). مهمتر این که، اکنون می توانید مسیرهای راهنمای خودکار طرح ریزی شده خود را به منظور دریانوردی آینده خود توسط کپی برداری از آنها روی یک کارت حافظه با کمک برنامه های نقشه کشی “BlueChart® g2 Vision®” یا “Lake Vu™ HD Ultra” ذخیره نمایید.

انتقال نقطه مسیرهای GPX

اگر شما تا کنون از نقاط بین مسیر، راه ها، یا خیلی اوقات مسیرهای انباشته شده روی محصول “جی پی اس” دیگری استفاده می کرده اید- یا روی یکی از تجهیزات قابل حمل “گارمین”- اکنون آسانترین کار این است که از طریق فرمت ابتکاری نرم افزار GPX همه آنها را به “گارمین” نقشه کش جدید خود منتقل کنید. GPX یک فرمت استاندارد عمومی به منظور تبادل اطلاعات “جی پی اس” ما بین ساختارهای پلت فورم و برنامه ها می باشد. با وجود این تکنولوژی واسط آسان-کاربرد، “گارمین” با شعار ” هیچ نقطه ای از مسیر پنهان نمی ماند” به سوی فراهم کردن سطح جدید و بی نقصی از تسهیلات روزافزون پیش می رود.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN echoMAP™ 42dv

  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN echoMAP™ 42dv

  چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش 5 اینچی GARMIN echoMAP™ 42dv

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis