شاخه‎ها

جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN echoMAP™ 92sv

جدید

چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش ضد آب 7 اینچی GARMIN echoMAP™ 92sv

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

مجهز به صفحه نمایش رنگی وضوح بالا و کنترل توسط صفحه کلید ودارای نقشه های از پیش آماده سرتاسر دنیا

مجهز به ردیاب های سونار DownVu و SideVu با ارائه تصاویر واضح و شفاف از عمق آب با صفحه نمایش 9 اینچی

مجهز به سونار HD-ID™ 500 وات (RMS) (4000 وات peak-to-peak)

مجهز به GPS داخلی 5 هرتز با توانایی بروز رسانی مسیرها و موقعیت ها 5بار در هر ثانیه

بست چرخشی با امکان جدا شدن سریع

دستگاه echoMAP 92sv دارای صفحه نمایش رنگی 7 اینچی با وضوح بالا و تنظیم نور پس زمینه خودکار می باشد. با بهره مندی از اتصال به ماهواره های آمریکا و روسیه موسوم به GPS و GLONASS موقعیت ها و مسیرها در هر ثانیه 5 بار بروزرسانی می شوند تا بتوان حرکاتی روان تر را بر روی صفحه نمایش در اختیار داشت. دستگاه از گیرنده های سونار HD-ID 77/200 kHz و DownVu™/SideVu™ گارمین برخوردار است که با کیفیت ترین سونار های درون آب موجود می باشند (echoMAP 72sv بدون گیرنده نیز قابل عرضه می باشد). علاوه بر این از موتورهای گردان Minn Kota® و MotorGuide® نیز به همراه گیرنده های مربوطه آن ها پشتیبانی می کند. کابل های ترکیبی دستگاه به طور مستقیم به بست متصل می باشند، تا به این وسیله بتوان سریعا دستگاه را به برق یا بست وصل نموده یا از آن جدا نمود. بست های افقی و چرخشی برای موتور همراه محصول ارائه می شود.

واضح ترین ردیاب سونار زیر آب موجود

سونار های ردیاب DownVu تصاویر خیره کننده ای از آنچه در زیر قایق شما اتفاق می افتد ارائه می‌دهد. ردیاب سونار SideVu نیز نمایی واضح از آنچه تا عمق 230 متر اطراف قایق شما اتفاق می افتد نشان می دهد. می توانید اشیا ساکن و غوطه ور در آب و نیز ماهیها را به وضوح در زیر آب مشاهده کنید. سونار قدیمی HD-ID و هر دو سونار DownVu و Sidevu در قالب یک گیرنده با هم ترکیب شده اند. علاوه بر این دستگاه echoMAP 92sv می تواند داده ها را ذخیره کند و زمان بازگشت سیگنال سونار را با موقعیت قایق هماهنگ کند، همچنین اطلاعات دیجیتالی را برای نمایش درکامپیوتری مجهز به برنامه نقشه کشی HomePort™ ارسال می کند. با استفاده از کابل شبکه نیز می توان نقاط و مسیرها را میان دستگاه های مختلف به اشتراک گذاشت.

اضافه کردن قابلیت های مضاعف با استفاده از BlueChart g2 Vision

در صورت استفاده اختیاری از کارت حافظه SD موسوم به BlueChart g2 Vision، می توانید ابعاد تازه ای از قابلیت های اضافی را به دستگاه ترسیم نقشه خود اضافه کنید.

نمای دید ملوان و نمای دید ماهی که هم از بالا و هم از پایین خط آب تصاویری سه بعدی ارائه می کند.

تصاویر ماهواره ای وضوح بالا به همراه تصاویر هوایی می توانند شما را در نواحی ناشناخته هدایت کنند.

تکنولوژی هدایتگر خودکار در میان تمامی نمودار های مرتبط با مسیر جستجو کرده و در نهایت مسیری قابل دنبال کردن را ارائه می کند. مسیری که از برخورد با موانع، مواجهه با آبهای کم عمق، اجسام شناور و دیگر موانع جلوگیری کند. تنها کافیست به طرف مقصد خود پیش بروید تا هدایتگر خودکار شما را از مسیری ایمن به مقصد برساند.

بروزرسانی موقعیت ها و مسیرها 5بار در هر ثانیه

با بهره مندی از اتصال سریع 5 هرتزی به ماهواره های آمریکا و روسیه موسوم به GPS و GLONASS موقعیت ها و مسیرها در هر ثانیه 5 بار بروزرسانی می‌شوند تا بتوان حرکاتی روان تر را بر روی صفحه نمایش در اختیار داشت. می توان تا 5000 نقطه را با دقت بالا در میان مسیرها معین کرده و در هر لحظه مسیر بازگشت به مکان های مخفی مناسب ماهیگیری خود را بسیار آسان و سریع پیدا کنید.

هدایتگر خودکار پیشرفته

تنها به منطقه مورد نظر خود وارد شوید در اینجا تکنولوژی ثبت شده هدایتگر خودکار گارمین تمامی نمودارهای مرتبط موجود برای مسیر را جستجو می‌کند و یک مسیر مجازی ایمن و مطمئن را بر روی صفحه نمایش به شما ارائه می دهد به گونه ای که از مواجهه با پل های کوتاه، آبهای کم عمق و دیگر موانع سر راه مشخص شده بر روی نمودارها جلوگیری می کند.

مهمتر این که، با استفاده از ورژن 2 ارتقا یافته شما به ویژگیها و قابلیتهای بیشتری دسترسی خواهید داشت. شما می توانید مسیر راهنمای خودکار را توسط مشخص کردن نقاط “میان راهی” با توجه به توقف گاه های بین راهی یا اماکن دیدنی در طول مسیر مطلوبتان تنظیم نمایید. همچنین شما به راحتی توانایی مشاهده نقاط پرخطر در طول مسیر مورد نظرتان را خواهید داشت. حتی می توانید از خلبان خودکار گارمین سازگار طوری استفاده کنید که مسیر راهنمای خودکار را به طور اتوماتیک دنبال کند. از سایر مزایای ورژن 2 می توان به توانایی برآورد زمان ورود شما به هر نقطه از مسیر اشاره کرد (عالی به منظور زمان بندی جهت ورود مطابق با باز شدن پلها و سایر رویدادهای زمانی حساس). مهمتر این که، اکنون می توانید مسیرهای راهنمای خودکار طرح ریزی شده خود را به منظور دریانوردی آینده خود توسط کپی برداری از آنها روی یک کارت حافظه با کمک برنامه های نقشه کشی “BlueChart® g2 Vision®” یا “Lake Vu™ HD Ultra” ذخیره نمایید.

انتقال نقطه مسیرهای GPX

اگر شما تا کنون از نقاط بین مسیر، راه ها، یا خیلی اوقات مسیرهای انباشته شده روی محصول “جی پی اس” دیگری استفاده می کرده اید- یا روی یکی از تجهیزات قابل حمل “گارمین”- اکنون آسانترین کار این است که از طریق فرمت ابتکاری نرم افزار GPX همه آنها را به “گارمین” نقشه کش جدید خود منتقل کنید. GPX یک فرمت استاندارد عمومی به منظور تبادل اطلاعات “جی پی اس” ما بین ساختارهای پلت فورم و برنامه ها می باشد. با وجود این تکنولوژی واسط آسان-کاربرد، “گارمین” با شعار ” هیچ نقطه ای از مسیر پنهان نمی ماند” به سوی فراهم کردن سطح جدید و بی نقصی از تسهیلات روزافزون پیش می رود.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN echoMAP™ 92sv

  جی پی اس دریایی گارمین مدل GARMIN echoMAP™ 92sv

  چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش ضد آب 7 اینچی GARMIN echoMAP™ 92sv

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis