شاخه‎ها

GARMIN GPSMAP® 7408

جدید

چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی GARMIN GPSMAP® 7408

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

صفحه نمایش عریض 8 اینچی با نقشه پایه جهان

سونار داخلی با تکنولوژی CHIRP DownVüو CHIRP SideVü با شفافترین تصویر از آب(مبدل آن جداگانه فروخته می‌شود)

جی‌پی‌اس و گلوناس بسیار حساس 10 هرتزی

قابلیت تطبیق کامل با شبکه دریایی گارمین و پورت‌های NMEA2000

افزودن جزئیات با نقشه‌های BlueChart g2 Vision ،ساخت کمپانی گارمین

نمای فرد دریانورد(MarinerEye view) و نمای چشم ماهی(FishEye view) جلوه‌ای سه بعدی از زیر و روی سطح آب ارائه می‌دهد.

تصاویر با کیفیت ماهواره‌ای در شناختن مناطق ناشناخته به شما کمک می‌کنند.

سیستم راهنمای خودکار برای یافتن مسیر مناسب بین نقشه‌های مختلف از مبدا تا مقصد و در نظر گرفتن موانع، آب‌های کم عمق، بویه‌ها و گرفتگی‌های احتمالی در مسیر. تنها بر روی مقصد خود کلیک کرده و دستگاه مابقی کارها را انجام می‌دهد.

این دستگاه برای قایق‌های موتوری، بادبانی، مسابقه‌ای و ماهی‌گیری که نیازمند کارایی سطح بالا، راحتی عملکرد و ویژگی‌های خاص دیگر هستند طراحی شده است. در این چارتپلاتر صفحه نمایش عریض 8 اینچی به همراه جی‌پی‌اسی با فرکانس 10 هرتز بسیار حساس گرد آمده که موقعیت شما را هر ثانیه ده بار محاسبه و به روزرسانی می‌کند. این چارتپلاتر با شبکه‌ی دریایی گارمین و پورت‌های NMEA200 کاملا تطبیق پذیر بوده و از تکنولوژی بیسیم هم پشتیبانی می‌کند.

پشتیبانی از شبکه دریایی گارمین و پورت NMEA 2000

تطبیق پذیری کامل با شبکه‌های دریایی گارمین شما را قادر خواهد ساخت تا ویژگی‌های جدیدی به شناور خود اضافه کنید. این دستگاه از تجهیزاتی همچون رادار، هدایت خودکار(Auto Pilot)، صفحه نمایش‌های اضافی، لینک فیوژن، سنسور، ماژول‌های بیسیم سونار، سوئیچ‌های دیجیتال، دوربین‌های حرارتی، ریموت کنترل GRID گارمین، جویستیک و صفحه کلید و بسیاری تجهیزات دیگر پشتیبانی می‌کند. این دستگاه به شما اجازه به اشتراک‌گذاری منابع و ویژگی‌هایش با دستگاه‌های دیگر از جمله رادار، ماژول‌های سونار GSD24 و GSD26 ، نقشه اضافی و داده‌های کاربر از جمله مسیرها و نقاط ذخیره شده، را هم می‌دهد. داده‌هایی که از طریق یک چارتپلاتر توسط کاربر وارد شده‌اند به طور خودکار با دیگر چارتپلاتر‌های شبکه شده به اشتراک گذاشته می‌شوند.

تکنولوژی DownVuو Side Vu با سونار داخلی

این دستگاه قابلیت ماهی‌یابی و مسیریابی زیر آب را هم دارد. تکنولوژی سونار این دستگاه تکنولوژی CHIRP دو کاناله با توان 1kW و تکنولوژی Down Vu و Side Vu بوده و بهترین و شفافترین تصویر از زیر آب را نمایش می‌دهد. بوسیله این دستگاه جزئیات دقیقی از اهداف زیر آب و ماهی‌های کوچک و بزرگ و محل حرکت آن‌ها تا عمق 1500 متر قابل مشاهده است.

به روز شدن موقعیت و جهت با فرکانس ده بار در ثانیه(10 Hz)

موقعیت و جهت حرکت در این جی‌پی‌اس هر ثانیه 10 بار محاسبه می‌شود و حرکت شما را بسیار روان و دقیق به نمایش می گذارد.

قابلیت اتصال به مبدل‌های gWind™

مبدل‌های gWind گارمین که به شکل پره‌های دوقلو و سه تایی ساخته شده‌اند، با اتصال به این چارتپلاتر از طریق کابل NMEA 2000 می‌توانند جهت وزش باد را مشخص کنند.

سیستم اتصال Fusion

قابلیت اتصال به تمام وسایل صوتی که از سیستم Fusion پشتیبانی می‌کنند.

تکنولوژی WiFi و ANT+

تکنولوژی WiFi و ANT+ برای اتصال Bluechart Mobile و Garmin Helm

مشاهده و کنترل چارتپلاتر از طریق گوشی تلفن و یا تبلت

برنامه‌ی Garmin Helm به شما این اجازه را می‌دهد که چارتپلاتر خود را از طریق یک گوشی تلفن هوشمند و یا یک تبلت کنترل کرده و همچنین اطلاعات مختلفش را مشاهده کنید. در این برنامه به راحتی می‌توانید به دو حالت تصویر افقی و عمودی تصویر چارتپلاتر خود را مشاهده کنید. هنگام استفاده از iPhone و یا iPad می‌توانید این تصویر را ضبط کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید. شما می‌تونید این برنامه‌ها را از طریق App Store ویا Google Play دریافت کنید.

راهنمای خودکار پیشرفته

تنها کافیست تا مقصد خود را بر روی نقشه‌ی این دستگاه معین کنید تا این دستگاه با بررسی و جست‌و‌جو در میان نقشه‌ها‌ی مختلف بهترین مسیر را به لحاظ نبودن موانعی همچون پل‌های کم ارتفاع، آب‌های کم عمق و … می‌یابد.

علاوه بر این با داشتن آخرین نسخه از نقشه‌ها ویژگی‌های مختلف دیگری به این دستگاه اضافه می‌گردد. با اضافه کردن موانع و توقفگاه‌ها به مسیر، راهنمای خودکار می‌تواند، مسیر مناسب را بیابد. شما همچنین می‌توانید نقاط خطرناک را هم به خوبی بر روی نقشه معین کنید. شما همچنین می‌توانید با کمک سیستم هدایت خوکار به مسیر یابی خودکار این دستگاه کمک کنید. این نسخه از نقشه‌ها زمان رسیدن به مقصد را هم تخمین بزنند. علاوه بر همه‌ی این موارد شما می‌توانید مسیرهای پیموده شده‌ی خود را هم ذخیره کرده و در راه بازگشت از آن‌ها کمک بگیرید.

تماس SOS بسیار ساده

این امکان بسیار ارزشمند شما را قادر خواهد ساخت تا در مواقع ضروری با گارد ساحلی تماس بر قرار کرده و وضعیت خطر را گزارش دهید. با فشردن دکمه‌ی SOS بر روی صفحه چارتپلاتر، شبکه‌ی گارمین از طریق VHF یک کانال ارتباطی بر روی فرکانس کانال 16 اضطراری تنظیم و وضعیت‌های هشداری مانندآتش سوزی و یا غرق شدن را اطلاع می‌دهد. بعد از انتخاب یکی از این وضعیت‌ها دستگاه به شکل خودکار گارد ساحلی را در جریان مختصات جغرافیایی محل شناور قرار می‌دهد.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN GPSMAP® 7408

  GARMIN GPSMAP® 7408

  چارتپلاتر/سونار با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی GARMIN GPSMAP® 7408

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis