شاخه‎ها

GARMIN echoMAP™ 93sv

موجود نیست

چارتپلاتر/ سونار 9 اینچی گارمین GARMIN echoMAP™ 93sv

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

مجهز به صفحه نمایش رنگی وضوح بالا و کنترل توسط صفحه کلید ودارای نقشه های HD از پیش آماده LakeVu™

مجهز به ردیاب های سونار DownVu و SideVu با ارائه تصاویر واضح و شفاف از عمق آب و صفحه نمایش 9 اینچی

مجهز به سونار HD-ID™ 500 وات (RMS) (4000 وات peak-to-peak)

مجهز به GPS داخلی 5 هرتز با توانایی بروز رسانی مسیرها و موقعیت ها 5بار در هر ثانیه

بست چرخشی با امکان جدا شدن سریع

دستگاه echoMAP 93sv دارای صفحه نمایش رنگی 9 اینچی با وضوح بالا و تنظیم نور پس زمینه خودکار می باشد. با بهره مندی از اتصال به ماهواره های آمریکا و روسیه موسوم به GPS و GLONASS موقعیت ها و مسیرها در هر ثانیه 5 بار بروزرسانی می شوند تا بتوان حرکاتی روان تر را بر روی صفحه نمایش در اختیار داشت. دستگاه از گیرنده های سونار HD-ID 77/200 kHz و DownVu™/SideVu™ گارمین برخوردار است که با کیفیت ترین سونار های درون آب موجود می باشند. علاوه بر این از موتورهای گردان Minn Kota® و MotorGuide® نیز به همراه گیرنده های مربوطه آن ها پشتیبانی می کند. کابل های ترکیبی دستگاه به طور مستقیم به بست متصل می باشند، تا به این وسیله بتوان سریعا دستگاه را به برق یا بست وصل نموده یا از آن جدا نمود. بست های افقی و چرخشی برای موتور همراه محصول ارائه می شود.

واضح ترین ردیاب سونار زیر آب موجود

سونار های ردیاب DownVu تصاویر خیره کننده ای از آنچه در زیر قایق شما اتفاق می افتد ارائه می‌دهد. ردیاب سونار SideVu نیز نمایی واضح از آنچه تا عمق 230 متر اطراف قایق شما اتفاق می افتد نشان می دهد. می توانید اشیا ساکن و غوطه ور در آب و نیز ماهیها را به وضوح در زیر آب مشاهده کنید. سونار قدیمی HD-ID و هر دو سونار DownVu و Sidevu در قالب یک گیرنده با هم ترکیب شده اند. علاوه بر این دستگاه echoMAP 93sv می تواند داده ها را ذخیره کند و زمان بازگشت سیگنال سونار را با موقعیت قایق هماهنگ کند، همچنین اطلاعات دیجیتالی را برای نمایش درکامپیوتری مجهز به برنامه نقشه کشی HomePort™ ارسال می کند. با استفاده از کابل شبکه نیز می توان نقاط و مسیرها را میان دستگاه های مختلف به اشتراک گذاشت.

بهره مندی از نقشه های LakeVu HD

نقشه های کیفیت بالا و دارای جزئیات دستگاه، شامل بیش از 17000 دریاچه، رودخانه و مخازن آب در ایالات متحده می باشد. (بیش از دو برابر نقشه های از پیش آماده دیگر دستگاه های رقیب). این آمار همچنین شامل بیش از 5700 دریاچه با کیفیت HD و با خط عرضی 30 سانتی متری ساحل تا ساحل می شود (که باز هم دو برابر دیگر محصولات رقیب است). قابلیت LakeVu HD جزئیاتی فوق العاده از پدیده های زیر آب ارائه داده و دارای سایه زنی مطمئن است تا بتوان حداقل عمق را تشخیص داد. مناطق بین استانی، بزرگراه ها، راههای اصلی و پل ها؛ مناطق برنامه ریزی شده ماهیگیری و نواحی حائز اهمیت مانند اسکله ها، سکوهای قایق، لنگرگاه های ساحلی و زمین های مسکونی نیز همه شامل می شوند.

روزرسانی موقعیت ها و مسیرها 5بار در هر ثانیه

با بهره مندی از اتصال سریع 5 هرتزی به ماهواره های آمریکا و روسیه موسوم به GPS و GLONASS موقعیت ها و مسیرها در هر ثانیه 5 بار بروزرسانی می‌شوند تا بتوان حرکاتی روان تر را بر روی صفحه نمایش در اختیار داشت. می توان تا 5000 نقطه را با دقت بالا در میان مسیرها معین کرده و در هر لحظه مسیر بازگشت به مکان های مخفی مناسب ماهیگیری خود را بسیار آسان و سریع پیدا کنید.

دستگاه echoMAP خود را در هر جایی همراه خود ببرید.

هنگام خروج از آب، براحتی می توانید دستگاه echoMAP خود را ایمن و محفوظ نگه دارید. در واقع نیازی به کلنجار رفتن با سیم های قطع و وصل دستگاه نخواهید داشت زیرا کابل ها به طور مستقیم به بست متصل می شوند. با استفاده از این قابلیت می توان سریعا دستگاه را از برق و نیز بست قطع و وصل نمود.

بروزرسانی شده با بهترین نقشه های درون آب گارمین

با داشتن یک کارت microSD™ می‌توان حافظه دستگاه را ارتقاع داد تا بتوان نقشه های جانبی مانند LakeVu HD Ultra یا BlueChart® g2 و یا BlueChartg2 Vision را در اختیار داشت. برنامه Lakevu HD Ultra شامل سایه زنی های با کیفیت عوارض زمین، نمایش پویا سطح آب دریاچه، سایه زنی محدوده های عمق و نمایش بیش از 70 دریاچه با کیفیت بالا است. برنامه LakeVu HD Ultra و BlueChart® g2 Vision راهنمای خودکار اختصاصی ای را ارائه می دهند که به کمک آن به طور مستقیم به طرف نقاط مهم معین شده هدایت می‌شوید. این کار توسط ایجاد مسیری بر روی صفحه نمایش امکان پذیر است که ویژگی های قایق شما را در نظر گرفته تا با دنبال کردن مسیر موردنظر از مواجه شدن با آب های کم عمق و موانع مشاهده شده در صفحه پیش گیری کنید.

هدایتگر خودکار پیشرفته

تنها به منطقه مورد نظر خود وارد شوید در اینجا تکنولوژی ثبت شده هدایتگر خودکار گارمین تمامی نمودارهای مرتبط موجود برای مسیر را جستجو می‌کند و یک مسیر مجازی ایمن و مطمئن را بر روی صفحه نمایش به شما ارائه می دهد به گونه ای که از مواجهه با پل های کوتاه، آبهای کم عمق و دیگر موانع سر راه مشخص شده بر روی نمودارها جلوگیری می کند.

مهمتر این که، با استفاده از ورژن 2 ارتقا یافته شما به ویژگیها و قابلیتهای بیشتری دسترسی خواهید داشت. شما می توانید مسیر راهنمای خودکار را توسط مشخص کردن نقاط “میان راهی” با توجه به توقف گاه های بین راهی یا اماکن دیدنی در طول مسیر مطلوبتان تنظیم نمایید. همچنین شما به راحتی توانایی مشاهده نقاط پرخطر در طول مسیر مورد نظرتان را خواهید داشت. حتی می توانید از خلبان خودکار گارمین سازگار طوری استفاده کنید که مسیر راهنمای خودکار را به طور اتوماتیک دنبال کند. از سایر مزایای ورژن 2 می توان به توانایی برآورد زمان ورود شما به هر نقطه از مسیر اشاره کرد (عالی به منظور زمان بندی جهت ورود مطابق با باز شدن پلها و سایر رویدادهای زمانی حساس). مهمتر این که، اکنون می توانید مسیرهای راهنمای خودکار طرح ریزی شده خود را به منظور دریانوردی آینده خود توسط کپی برداری از آنها روی یک کارت حافظه با کمک برنامه های نقشه کشی “BlueChart® g2 Vision®” یا “Lake Vu™ HD Ultra” ذخیره نمایید.

انتقال نقطه مسیرهای GPX

اگر شما تا کنون از نقاط بین مسیر، راه ها، یا خیلی اوقات مسیرهای انباشته شده روی محصول “جی پی اس” دیگری استفاده می کرده اید- یا روی یکی از تجهیزات قابل حمل “گارمین”- اکنون آسانترین کار این است که از طریق فرمت ابتکاری نرم افزار GPX همه آنها را به “گارمین” نقشه کش جدید خود منتقل کنید. GPX یک فرمت استاندارد عمومی به منظور تبادل اطلاعات “جی پی اس” ما بین ساختارهای پلت فورم و برنامه ها می باشد. با وجود این تکنولوژی واسط آسان-کاربرد، “گارمین” با شعار ” هیچ نقطه ای از مسیر پنهان نمی ماند” به سوی فراهم کردن سطح جدید و بی نقصی از تسهیلات روزافزون پیش می رود.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN echoMAP™ 93sv

  GARMIN echoMAP™ 93sv

  چارتپلاتر/ سونار 9 اینچی گارمین GARMIN echoMAP™ 93sv

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis