شاخه‎ها

GARMIN echoMAP™ CHIRP 93sv

موجود نیست

چارتپلاتر/ سونار 9 اینچی گارمین GARMIN echoMAP™ CHIRP 93sv


اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

مجهز به صفحه نمایش 9 اینچی رنگی و امکان کنترل با صفحه کلید

مجهز به ردیاب سونار Panoptix™ با وسعت دید بالا (گیرنده همراه محصول ارائه نمی‌شود.)

مجهز به نقشه های از پیش آماده BlueChart® g2

امکان ساخت نقشه سفارشی HD موسوم به Quickdraw Contours

نمایش داده های موتورهای سازگار با دستگاه، با استفاده از رابط کاربری NMEA 2000

از حالا به بعد می توانید با بهره گیری از قدرت CHIRP به ماهیگیری بپردازید. دستگاه echoMAP CHIRP 95sv با امکان نصب و کارکرد آسان و سازگار با گیرنده های اختیاری می باشد و با ردیاب های قوی سونار Garmin CHIRP DownVu و Garmin CHIRP SideVu که واضح ترین تصاویر ممکن را ارائه می کند، مرتبط می شود. با پشتیبانی دستگاه از سونار Panoptix و دارا بودن نرم افزار Quickdraw Contours می توانید مستقیما نقشه های HD دلخواه ایجاد کرده که در هر موقعیت ماهیگیری می توان از خط تراز 30 سانتی متری استفاده کرد. همچنین GPS داخلی 5 هرتز دستگاه می توان موقعیت و مسیرها را هر ثانیه 5 بار بروزرسانی کند. با پشتیبانی NMEA 2000® نیز می توان به امکاناتی همچون دریافت اطلاعات کارکرد موتور و سنسورها، خلبان خودکار و غیره دسترسی داشت. سیم ها به طور مستقیم به پریز متصل می شوند تا بتوان سریعا دستگاه را به برق متصل کرد یا از آن جدا نمود. بست های مخصوص موتور نیز شامل این محصول می گردد.

تفاوت مسیریابی با توانایی CHIRP گارمین

دستگاه echoMAP95sv دارای قابلیت های از پیش آماده ای از جمله سونار CHIRP می باشدکه در سراسر دنیا موفق ترین تکنولوژی سونار موجود برای ماهیگیری و هدایت قایق است. سونار CHIRP تصاویر قابل تفکیک و قابل درک فوق‌العاده ای از هدف در اختیار می دهد، زیرا نسبت به سونار مدل قدیمی انرژی بیشتری برای شناسایی هدف صرف می کند. علاوه براین می‌توان از قابلیت ذخیره سونار نیز استفاده نمود، بطوریکه فاصله زمانی بازگشت سیگنال سونار با موقعیت قایق هماهنگ شده و اطلاعات به شکل دیجیتالی برای نمایش بر روی نرم افزار نقشه کشی HomePort™ ذخیره می شوند. با استفاده از کابل شبکه نیز می توان مسیر ها و نقاط را بین دستگاه های مرتبط دیگر به اشتراک بگذارید.

واضح ترین ردیاب سونار داخل آب

با کمک ردیاب های سونار CHIRP DownVu و CHIRP SideVu می توانید ازآنچه در زیر قایق اتفاق می افتد تصاویر فوق العاده ای در اختیار داشته باشید. در واقع می توان اجزا ساکن و قوطه ور در آب و همچنین ماهی ها را به وضوح مشاهده نمود. علاوه بر این دستگاه شما از موتورهای چرخشی Min Kotta® و MotorGuide به همراه گیرنده های سازگار با آن ها نیز بخوبی پشتیانی می کند.

نقشه های از پیش آماده مناطق اروپا، ایرلند و کرانه های اصلی شمال غرب اروپا

نقشه های کامل جزایر اروپا با جزئیات بسیار بالا توسط برنامه BlueChart G2 در این دستگاه از پیش قرار داده شده اند که شمال این مناطق می شوند: Thames Esuary، Caledonian Canal، Outer Hebrides، جزایر Shetland و Orkney، جزیره کوچک Wight، جزیره Man، Laugh Neagh، رودخانه Shannon (در بالای Lough Kee) و دریای ایرلندی. همچنین مناطق درون قاره ای نیز تحت پوشش قرار داده شده اند مانند: Brest، FR به سمت DE و نیز جزایر Channel، Waddenzee، IJsslemeer، کانال های هلند، رودخانه Meuse به سمت Liege، BE؛ رودخانه Rhine یه سمت Dusseldrof و کانال های DE و Kiel.

نقشه دلخواه خود را با کیفیت HD بسازید

برنامه Quickdraw Contours برنامه ای رایگان با استفاده آسان است که از پیش بر روی دستگاه echoMAP CHIRP 95sv نصب شده است. با استفاده از این برنامه می توانید نقشه های ماهیگیری دلخواه خود را با کیفیت HD و با خط واصل های 30 سانتی متری بر روی صفحه نمایش رسم کنید. شما صاحب این نقشه ها هستید و می توانید آن ها را بر حسب نیاز خود مرتب کنید. اطلاعات لازم را برای خود ذخیره کنید و یا آن ها را برای گارمین یا دوستان خود به اشتراک بگذارید. در اینجا نیاز به مشاوره و راهنمایی تخصصی نیز ندارید. نرم افزار Quickdraw Contours نقشه های لازم را ایجاد می کنید و شما فقط به ماهیگیری می پردازید. نیازی نیست منتظر چیزی بمانید و یا مانند برنامه های نقشه سازی دیگر فایل های خود را برای جای دیگر ارسال کنید، در اینجا نتایج مورد نیاز به طور مستقیم برای شما نمایش داده می شوند. می توانید از هر کدام از گیرنده های Panoptix گارمین، هر کدام از سونار های HD-ID™، تجهیزات دارای CHIRP، گیرنده DownVu گارمین و یا هر یک گیرنده های سازگار سنجش عمق NMEA 2000 استفاده کنید. آیا در حال استفاده از چندین دستگاه سونار هستید ؟ برنامه Quickdraw Contours به طور خودکار از مناسب ترین سونار برای دستیابی به بهترین نتیجه استفاده می کند.

به روز رسانی موقعیت ها و مسیرها 5 بار در هر ثانیه

با بهره مندی از اتصال سریع 5 هرتزی به ماهواره های آمریکا و روسیه موسوم به GPS و GLONASS موقعیت ها و مسیرها در هر ثانیه 5 بار بروزرسانی می‌شوند تا بتوان حرکاتی روان تر را بر روی صفحه نمایش در اختیار داشت. می توان تا 5000 نقطه را با دقت بالا در میان مسیرها معین کرده و در هر لحظه مسیر بازگشت به مکان های مخفی مناسب ماهیگیری خود را بسیار آسان و سریع پیدا کنید.

ارتقاء دستگاه با اضافه کردن سونار Panoptix LiveVu Forward

برای استفاده از LiveVu Forward قایق شما می تواند ساکن و یا در حال حرکت باشد. تفاوتی نمی کند که موتور گردشی قایق شما دارای نوک باشد یا نه، در هر حالت شما تصاویری زنده از آنچه در زیر آب اتفاق می افتد در اختیار خواهید داشت. می توانید تور ماهیگیری خود را هنگام پایین رفتن در آب مشاهده کنید و نیز عمقی که در آن قرار گرفته و حرکت آن را به هنگام جمع کردن تور می توانید تحت نظر داشته باشید. همچنین چگونگی حرکت آن را در برخورد با اشیاء زیر آب مشاهده می کنید. هنگام به تور افتادن ماهی نیز می توانید جنگ صید خود را تماشا کنید. به کمک LiveVu Forward می توانید هر آنچه تا 30 متر دورتر از شما در زیر آب رخ می دهد را به طور زنده تماشا کنید.

دستگاه echoMAP خود را در هر جایی همراه خود ببرید.

هنگام خروج از آب، براحتی می توانید دستگاه echoMAP خود را ایمن و محفوظ نگه دارید. در واقع نیازی به کلنجار رفتن با سیم های قطع و وصل دستگاه نخواهید داشت زیرا کابل ها به طور مستقیم به بست متصل می شوند. با استفاده از این قابلیت می توان سریعا دستگاه را از برق و نیز بست قطع و وصل نمود.

بروزرسانی شده با بهترین نقشه های درون آب گارمین

با داشتن یک کارت microSD™ می‌توان حافظه دستگاه را ارتقاع داد تا بتوان نقشه های جانبی مانند BlueChart g2 و BlueChart®g2 Vision را در اختیار داشت. این نقشه ها همچنین راهنمای خودکار اختصاصی ای ارائه می دهند که به کمک آن به طور مستقیم به طرف نقاط مهم معین شده هدایت می‌شوید. این کار توسط ایجاد مسیری بر روی صفحه نمایش امکان پذیر است که ویژگی های قایق شما را در نظر گرفته تا با دنبال کردن مسیر موردنظر از مواجه شدن با آب های کم عمق و موانع مشاهده شده در صفحه پیش گیری کنید.

هدایتگر خودکار پیشرفته

تنها به منطقه مورد نظر خود وارد شوید در اینجا تکنولوژی ثبت شده هدایتگر خودکار گارمین تمامی نمودارهای مرتبط موجود برای مسیر را جستجو می‌کند و یک مسیر مجازی ایمن و مطمئن را بر روی صفحه نمایش به شما ارائه می دهد به گونه ای که از مواجهه با پل های کوتاه، آبهای کم عمق و دیگر موانع سر راه مشخص شده بر روی نمودارها جلوگیری می کند.

با استفاده از ورژن 2 ارتقا یافته شما به ویژگیها و قابلیتهای بیشتری دسترسی خواهید داشت. شما می توانید مسیر راهنمای خودکار را توسط مشخص کردن نقاط “میان راهی” با توجه به توقف گاه های بین راهی یا اماکن دیدنی در طول مسیر مطلوبتان تنظیم نمایید. همچنین شما به راحتی توانایی مشاهده نقاط پرخطر در طول مسیر مورد نظرتان را خواهید داشت. حتی می توانید از خلبان خودکار گارمین سازگار طوری استفاده کنید که مسیر راهنمای خودکار را به طور اتوماتیک دنبال کند. از سایر مزایای ورژن 2 می توان به توانایی برآورد زمان ورود شما به هر نقطه از مسیر اشاره کرد (عالی به منظور زمان بندی جهت ورود مطابق با باز شدن پلها و سایر رویدادهای زمانی حساس). مهمتر این که، اکنون می توانید مسیرهای راهنمای خودکار طرح ریزی شده خود را به منظور دریانوردی آینده خود توسط کپی برداری از آنها روی یک کارت حافظه با کمک برنامه های نقشه کشی “BlueChart® g2 Vision®” یا LakeVu HD Ultra ذخیره نمایید.

انتقال نقطه مسیرهای GPX

اگر شما تا کنون از نقاط بین مسیر، راه ها، یا خیلی اوقات مسیرهای انباشته شده روی محصول “جی پی اس” دیگری استفاده می کرده اید- یا روی یکی از تجهیزات قابل حمل “گارمین”- اکنون آسانترین کار این است که از طریق فرمت ابتکاری نرم افزار GPX همه آنها را به “گارمین” نقشه کش جدید خود منتقل کنید. GPX یک فرمت استاندارد عمومی به منظور تبادل اطلاعات “جی پی اس” ما بین ساختارهای پلت فورم و برنامه ها می باشد. با وجود این تکنولوژی واسط آسان-کاربرد، “گارمین” با شعار ” هیچ نقطه ای از مسیر پنهان نمی ماند” به سوی فراهم کردن سطح جدید و بی نقصی از تسهیلات روزافزون پیش می رود.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN echoMAP™ CHIRP 93sv

  GARMIN echoMAP™ CHIRP 93sv

  چارتپلاتر/ سونار 9 اینچی گارمین GARMIN echoMAP™ CHIRP 93sv


  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis