شاخه‎ها

GARMIN echoMAP™ 95sv

موجود نیست

چارتپلاتر/ سونار 9 اینچی گارمین GARMIN echoMAP™ 95sv

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

مجهز به صفحه نمایش رنگی وضوح بالا و کنترل توسط صفحه کلید و دارای نقشه های از پیش آماده استرالیا و نیوزلند

مجهز به ردیاب های سونار DownVu و SideVu با صفحه نمایش 9 اینچی با ارائه تصاویر واضح و شفاف از عمق آب

مجهز به سونار HD-ID™ 500 وات (RMS) (4000 وات peak-to-peak)

مجهز به GPS داخلی 5 هرتز با توانایی بروز رسانی مسیرها و موقعیت ها 5بار در هر ثانیه

بست چرخشی با امکان جدا شدن سریع

دستگاه echoMAP 95sv دارای صفحه نمایش رنگی 9 اینچی با وضوح بالا و تنظیم نور پس زمینه خودکار می باشد. با بهره مندی از اتصال به ماهواره های آمریکا و روسیه موسوم به GPS و GLONASS موقعیت ها و مسیرها در هر ثانیه 5 بار بروزرسانی می شوند تا بتوان حرکاتی روان تر را بر روی صفحه نمایش در اختیار داشت. دستگاه از گیرنده های سونار HD-ID 77/200 kHz و DownVu™/SideVu™ گارمین برخوردار است که با کیفیت ترین سونار های درون آب موجود می باشند. علاوه بر این از موتورهای گردان Minn Kota® و MotorGuide® نیز به همراه گیرنده های مربوطه آن ها پشتیبانی می کند. کابل های ترکیبی دستگاه به طور مستقیم به بست متصل می باشند، تا به این وسیله بتوان سریعا دستگاه را به برق یا بست وصل نموده یا از آن جدا نمود. بست های افقی و چرخشی نیز همراه محصول ارائه می شود.

واضح ترین ردیاب سونار زیر آب موجود

سونار های ردیاب DownVu تصاویر خیره کننده ای از آنچه در زیر قایق شما اتفاق می افتد ارائه می‌دهد. ردیاب سونار SideVu نیز نمایی واضح از آنچه تا عمق 230 متر اطراف قایق شما اتفاق می افتد نشان می دهد. می توانید اشیا ساکن و غوطه ور در آب و نیز ماهیها را به وضوح در زیر آب مشاهده کنید. سونار قدیمی HD-ID و هر دو سونار DownVu و Sidevu در قالب یک گیرنده با هم ترکیب شده اند. علاوه بر این دستگاه echoMAP 94sv می تواند داده ها را ذخیره کند و زمان بازگشت سیگنال سونار را با موقعیت قایق هماهنگ کند، همچنین اطلاعات دیجیتالی را برای نمایش درکامپیوتری مجهز به برنامه نقشه کشی HomePort™ ارسال می کند. با استفاده از کابل شبکه نیز می توان نقاط و مسیرها را میان دستگاه های مختلف به اشتراک گذاشت.

بروزرسانی موقعیت ها و مسیرها 5 بار در هر ثانیه

با بهره مندی از اتصال سریع 5 هرتزی به ماهواره های آمریکا و روسیه موسوم به GPS و GLONASS موقعیت ها و مسیرها در هر ثانیه 5 بار بروزرسانی می‌شوند تا بتوان حرکاتی روان تر را بر روی صفحه نمایش در اختیار داشت. می توان تا 5000 نقطه را با دقت بالا در میان مسیرها معین کرده و در هر لحظه مسیر بازگشت به مکان های مخفی مناسب ماهیگیری خود را بسیار آسان و سریع پیدا کنید.

دستگاه echoMAP خود را در هر جایی همراه خود ببرید.

هنگام خروج از آب، براحتی می توانید دستگاه echoMAP خود را ایمن و محفوظ نگه دارید. در واقع نیازی به کلنجار رفتن با سیم های قطع و وصل دستگاه نخواهید داشت زیرا کابل ها به طور مستقیم به بست متصل می شوند. با استفاده از این قابلیت می توان سریعا دستگاه را از برق و نیز بست قطع و وصل نمود.

بروزرسانی شده با بهترین نقشه های درون آب گارمین

با داشتن یک کارت microSD™ می‌توان حافظه دستگاه را ارتقاع داد تا بتوان نقشه های جانبی مانند BlueChartg2 Vision را در اختیار داشت. برنامه BlueChart® g2 Vision راهنمای خودکار اختصاصی ای را ارائه می دهند که به کمک آن به طور مستقیم به طرف نقاط مهم معین شده هدایت می‌شوید. این کار توسط ایجاد مسیری بر روی صفحه نمایش امکان پذیر است که ویژگی های قایق شما را در نظر گرفته تا با دنبال کردن مسیر موردنظر از مواجه شدن با آب های کم عمق و موانع مشاهده شده در صفحه پیش گیری کنید.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN echoMAP™ 95sv

  GARMIN echoMAP™ 95sv

  چارتپلاتر/ سونار 9 اینچی گارمین GARMIN echoMAP™ 95sv

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis