شاخه‎ها

جی پی اس دستی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 78S

جدید

جی پی اس گارمین GARMIN GPSMAP 78S

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

جي پي اس مستحکم GPSMAP 78s براي علاقمندان قايق سواري و ورزش هاي آبي که مي خواهند بهترين تمرين و ورزش خود را داشته باشند، داراي ويژگي هاي قطب نماي سه محوره، ارتفاع سنج بارومتريک، نقشه هاي رنگي، گيرنده فوق العاده حساس، قالب جديد لاستيکي دربرگيرنده در کناره ها، به اضافه شيار ميکرو اس دي براي بارگذاري نقشه هاي بيشتر است.

سير و سفر

جي پي اس GPSMAP 78s داراي نقشه پايه جهان است و شما به راحتي مي توانيد به هر جايي سفر کنيد. مانند ساير جي پي اس هاي سري 78، جي پي اس 78s نيز داراي استاندارد IPX7 براي مقاومت در برابر آب و حتي قابليت شناوري در آب را دارد.

پيدا کردن جهت

جي پي اس GPSMAP 78s داراي يک قطب نماي سه محوره داخلي الکترونيکي است که حتي زماني که ايستاده ايد و جي پي اس را بصورت شيب دار در دست داريد، جهت قطب شمال را نشان مي دهد. فشارسنج بارومتريک آن تغييرات جزئي فشار را براساس ارتفاع دقيق پيگيري مي کند. شما مي توانيد وضع فشارسنج بارومتريک را بطور دائمي پيگيري کنيد، و نگاهي به تغييرات آب و هوا داشته باشيد.

اشتراک گذاري بصورت بي سيم

جي پي اس GPSMAP 78ss به شما اين امکان را مي دهد تا نقاط مسير، مسيرهاي طي شده، مسيرها و ژئوکاشه ها را بصورت بي سيم با ساير وسايل سازگار به اشتراک بگذاريد. بنابراين اکنون مي توانيد موقعيت محل ماهيگيري مورد علاقه تان را براي اين که دوست تان آن را پيدا کند، براي او ارسال کنيد. به اشتراک گذاري اطلاعات آسان است. براي انتقال اطلاعات به دستگاه جي پي اس مشابه فقط کافي است تا ارسال (send) را فشار دهيد.

حفظ موقعيت

با آنتن جي پي اس چهارگوش فوق العاده حساس،گيرنده جي پي اس WAAS فعال و ماهواره پيش بيني کننده HotFix، جي پي اس GPSMAP 78s موقعيت شما را به سرعت و دقت مشخص مي کند و حتي در مناطق پر پوشش و دره هاي عميق، موقعيت را مشخص مي کند. برتري آشکار: چه هنگامي که در جنگل هاي انبوه هستيد و چه نزديک ساختمان ها يا درختان بلند، در شرايطي که بيشترين نياز را به پيدا کردن مسير داريد، مي توانيد روي کمک جي پي اس GPSMAP 78s حساب کنيد.

افزودن نقشه

افزودن نقشه هاي بيشتر با مجموعه اي از نقشه هاي توپوگرافي، نقشه هاي دريايي و نقشه هاي مسير روي ميکرو اس دي امکان پذير است. با بارگذاري نقشه دريايي از روي ميکرو اس دي، امکان داشتن يک روز فوق العاده در دريا داشته باشد و يا در شهر و جاده با استفاده از نقشه شهري امکان مسيريابي پيچ به پيچ را در طول مسير داشته باشيد (نقشه هاي سازگار را در قسمت نقشه گارمين ملاحظه کنيد). شيار کارت حافظه داخل محفظه ضد آب باتري قرار دارد، بنابراين نگران نفوذ رطوبت نباشيد.

همچنين جي پي اس GPSMAP 78s از BirdsEye Satellite Imagery پشتيباني مي کند (نياز به ثبت نام دارد)، که به شما اين امکان را مي دهد تا تصاوير ماهواره اي را روي جي پي اس خود دانلود کنيد و آنها را با نقشه ها ادغام کنيد. علاوه براين جي پي اس 78s با Custom Maps سازگار است، نرم افزار رايگاني که نقشه هاي کاغذي و نقشه هاي الکترونيک را به نقشه هاي قابل بارگذاري جي پي اس شما اضافه مي کند.

وصل شدن

شما گردش و سفر بزرگي داشته ايد و اکنون مي خواهيد فعاليت هاي خود را تجزيه و تحليل و ذخيره کنيد. به سادگي جي پي اس را به کامپيوتر و اينترنت وصل کنيد و با استفاده از Garmin Connect فعاليت خود را جز به جز تجزيه و تحليل کنيد و ترک ها را به دستگاه جي پي اس خود ارسال کنيد. اين سايت همه کاره به شما جدول فعاليت را ارائه مي کند که به شما اين امکان را مي دهد تا فعاليت خود را با استفاده از Google Earth روي نقشه مشاهده کنيد. ساير مسيرهاي آپلود شده توسط ميليون ها کاربر Garmin Connect را جستجو کنيد و تجربيات خودتان را روي Twitter و Facebook به اشتراک بگذاريد. شروع کار خيلي ساده است، بنابراين به Garmin Connect برويد، جستجو کنيد و به اشتراک بگذاريد.

سرگرم شدن

جي پي اس GPSMAP 78s از فايل هاي GPX ژئوکشينگ براي دانلود ژئوکاشه ها و جزئيات درست به دستگاه جي پي اس پشتيباني مي کند. با عدم استفاده از کاغذ، شما نه فقط به حفظ محيط زيست کمک مي کنيد، بلکه راندمان کار خود را بهبود مي دهيد. جي پي اس GPSMAP 78s اطلاعات کليدي، شامل موقعيت، نوع زمين، سختي، نکات و توضيحات را نمايش داده و ذخيره مي کند، به اين معني که شما نيازي به نقشه چاپي و وارد کردن موقعيت ها نداريد. به راحتي فايل GPX خود را روي جي پي اس آپلود کنيد و به شکار ژئوکاشه ها برويد. جي پي اس باريک و سبک 78s همراه حرفه اي شما در تمام فعاليت هاي فضاي باز است.

اطلاعات بیشتر

خصوصیتمقدارواحد
1 دقت مسطحاتی 3-5 متر
2 وزن خالص با باتری 218.3 گرم
3 طول و عرض و قطر 6.6X15.2X3.0 سانتیمتر
4 سایز صفحه نمایش 4.1X5.6 سانتیمتر
5 رزولوشن صفحه نمایش 160X240 پیکسل
6 زمان کارکرد باتری 20 ساعت
7 مدل صفحه نمایش صفحه نمایش رنگی با 65 هزار رنگ -
8 ضد آب بله -
9 شناوری روی آب بله -
10 گیرنده فوق حساس بله -
11 ارتباط با کامپیوتر USB -
12 نقشه پایه بله -
13 قابلیت افزودن نقشه بله -
14 حافظه داخلی 1.7 گیگا بایت
15 صفحه نمایش لمسی خیر -
16 نمایشگر تصویر خیر -
17 دوربین عکسبرداری خیر -
18 جدول جزر و مد بله -
19 محاسبه مساحت بله -
20 اطلاعات ماه و خورشید بله -
21 تقویم ماهیگیری و شکار بله -
22 پذیرش کارت حافظه micro SD card (not include) -
23 مسیرها 200 -
24 مسیریابی اتوماتیک بله -
25 ثبت نقاط 2000 نقطه
26 ثبت ردپا 20000 -
27 مناسب برای Geocaching بله -
28 قطب نمای مغناطیسی بله -
29 ارتفاع سنج بارومتریک بله -
30 قابلیت افزودن نقاط دلخواه بله -
31 نوع باتری 2 AA batteries(not included) -
32 نقشه های از قبل بارگذاری شده خیر -
33 مسیر یابی با استفاده از تصویر بله -
34 بازی های فضای آزاد جی پی اس خیر -
35 انتقال داده بدون کامپیوتر به دستگاه دیگر بله -
36 سازگاری با نقشه سفارشی بله -
37 گارانتی 12 ماه
38 ساخت تایوان -

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  جی پی اس دستی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 78S

  جی پی اس دستی گارمین مدل GARMIN GPSMAP 78S

  جی پی اس گارمین GARMIN GPSMAP 78S

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis