شاخه‎ها

GARMIN Montana® 600

جدید

جی پی اس دستی بزرگ و لمسی که با آن به هر کجا در فضای باز می توانید بروید

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

دستگاه Montana 600 گارمین جی پی اس دستی بزرگ و لمسی است که با آن به هر کجا در فضای باز می توانید بروید و یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن glove- friendly بودن آن است یعنی با دستکش هم کار می کند.

توضیحات محصول

ـ دارای صفحه نمایش 4 اینچی ، دوجهته ، لمسی که با دستکش هم کار می کند (glove- friendly)

ـ دارای قطب نمای 3 محوره ، آلتیمتری و بارومتری

ـ دارای پک باتری لیتیومی قابل شارژ یا دو تا باتری قلمی  AA

با این دستگاه گارمین به شکار بروید ، به پیاده روی بپردازید و داخل آب بروید . این جی پی اس دستی گارمین، دارای صفحه نمایش 4 اینچی، رنگی، لمسی و دو جهته است و آپشن های نقشه برداری متعددی مثل تصاویر ماهواره ای BirdsEye Satellite Imagery ، BlueChart® g2 و TOPO U.S. 24Kرا پشتیبانی می کند. Monteraگارمین دارای ویژگی های کلیدی برای فضای بیرون از منزل از قبیل قطب نمای الکترونیکی 3 محوره و آلتیمتری بارومتری است.

Montana 600 گارمین دارای یک صفحه نمایش 4 اینچی، لمسی قابل خوانده شدن در نور خورشید می باشد که تصاویر بسیار شفاف در رنگ های شگفت انگیز و با رزولوشن بالا ارایه می دهد. این دستگاه دارای کاربری آسانی است و لذا می توانید زمان بیشتری را صرف لذت بردن از فضای باز و زمان کمتری را صرف جستجو اطلاعات نمایید. بادوام و ضد آب است و در برابر عناصر طبیعت از قبیل دست اندازها و ناهمواری های جاده ، آب و خاک ، رطوبت و گرد و غبار مقاومت می کند و هیچ کدام از اینها حریفی برای این جی پی اس قدرتمند ناوبری به حساب نمی آیند.

هرجایی که می خواهید، بروید

دستگاه Montana گارمین دارای پایه های متعدد برای کاربرد های متفاوت است و طوری طراحی شده که برای ATV ها و قایق ها به عنوان یک جی پی اس دستی یا به عنوان یک جی پی اس خودرویی بکار رود.

با خرید پایه های مخصوص خودرویی و نقشه های City Navigato می توان از ویژگی turn-by-turn برای تعیین جهت و مسیر اتومبیل در رانندگی با اسپیکر موجود در این دستگاه سود جست (در واقع به یک جی پی اس خودرویی تبدیل می شود). همچنین با تهیه پایه های قدرتمند بر روی موتورسیکلت ها یا ATV ها قابل نصب است.

با این دستگاه به همه جا بروید

اضافه کردن نقشه ها به دستگاه Montana گارمین آسان است. نقشه های توپوگرافی TOPO U.S. 24Kو پستی و بلندی ها را بارگزاری کرده و کارت حافظه که در آن نقشه های های چارت های دریایی از قبیل BlueChart® g2 است را به برق وصل کنید تا یک روز خوب را بر روی آب داشته باشید یا دیتاهای نقشه های City Navigator برای داشتن جهت رانندگی با ویژگی turn-by-turn بارگذاری کنید. علاوه بر آن، تصاویر ماهواره ای BirdsEye Satellite Imagery را به نقشه ها موجود در دستگاه اضافه کنید (دارای حق اشتراک مورد نیاز). یا نقشه های کاغذی را به فایل های رقومی  تبدیل کنید که با  برنامه رایگانCustom Map ، بتوان آن نقشه ها را از دستگاه Montana گارمین دانلود کرد.

به صورت بیسیم به اشتراک بگذارید

با Montana 650 گارمین،  می توانید نقاط ها ، مسیر ها ، ترک ها ( ردیابی ها ) و ژئوکاشه ها را به صورت وایرلس با دیگر کاربران جی پی اس Garmin به اشتراک بگذارید. بنابراین ، دوستان شما در حال حاضر می توانن از پیاده روی یا ژئو کاشه های مورد علاقه شما با خبر شوند و لذت ببرند و این امر به سهولت و فقط با فشردن دکمه ی ” send  ” که همه ی این اطلاعات را به واحد مشابه انتقال می دهد ، امکان پذیر می شود و اجازه می دهد که بازی را شروع کنید.

موقعیت خود را ثبت کنید

با حساسیت بالای گیرنده ها جی پی اس ، گیرنده هایی با قابلیت  WAAS- enabled GPS و وپیشگویی ماهواره هایی HotFix™ ، دستگاه Montana 600 گارمین  با سرعت و دقت بالایی موقعیت را مکان یابی می کند و حتی در پوشش های سخت جنگلی و دره های عمیق مکان  و موقعیت را حفظ می کند و گم نخواهید شد . این ویژگی ها ، از امتیازات واضح این دستگاه می باشد. چه در پوشش سنگین جنگلی باشید و چه در نزدیک ساختمان های و درختان بلند می توانید روی Montana 600 حساب باز کنید تا مسیری که به آن نیاز دارید، پیدا کند.

ناوبری خود را به سهولت ادامه دهید

Montana 600 گارمین یک قطب نمای 3 محوره الکترونیکی دارد که مسیر حرکت  را حتی در زمانی که ایستاده اید (حرکت نمی کنید) بدون نگه داشتن آن بر روی سطح نشان می دهد. با ارتفاع سنج و فشارسنجی که داخل دستگاه تعبیه شده می تواند تغییرات فشار هوا را پیگیری کرد تا ارتفاع دقیق را نشان دهد. حتی می توانید پروفیل ارتفاعی  تغییرات فشار هوا برحسب زمان ترسیم کرده و به کمک نمودارهای آن همیشه تغییرات شرایط آب و هوایی را کنترل نمایید.

منبع انرژی دوگانه

Montana 600 گارمین، یک سیستم دوگانه باتری دارد. آپشن هایی برای استفاده از پک باتری لیتیومی قابل شارژ یا باتری های قدیمی AA در آن وجود دارد که بسته به شرایط و نیاز می توانید تصمیم بگیرید از کدام آنها استفاده کنید.

پیدا کردن سرگرمی

Montana 600 گارمین فایل های GPX ژئوکاشه ها را برای دانلود کردن  ژئوکاشه ها به همراه  جزییات مربوط به واحد مورد نظر و دانلود به طور مستقیم بر اساس واحد مورد نظر، پشتیبانی می کند . سایت Geocaching.com را مشاهده کنید و ماجراجویی های خود را شروع کنید.  با داشتن نقشه های بدون کاغذ نه تنها به حفظ طبیعت کمک می کنید بلکه بلکه از کارآیی بیشتری برخوردار می شوید. Montana 650 گارمین اطلاعات کلیدی شامل مکان ، تغییرات ارتفاعی زمین ، مشکلات و سختی ها ، اشاره ها و توضیحات و … را ذخیره کرده و نمایش می دهد. این بدان معنی است که  نیازی به وارد کردن مختصات به صورت دستی و نقشه های چاپی ندارید . به سهولت فایل های  GPX را از بخش خودتان آپلود کرده و شروع به شکار کردن ژئوکاشه ها کنید .

سفر بعدی خود را طراحی کنید

ماجراجویی های خودتان را با نرم افزار BaseCamp طراحی کنید. این نرم افزارشما اجازه مشاهده و سازماندهی نقشه ها ، نقاط مسیر، مسیر ها وترکها (ردیابی ها) را می دهد. این نرم افزار رایگان طراحی سفر حتی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا Garmin Adventure را ایجاد کنید و بتوانید آن را با دیگر اعضای خانواده ودوستان با دیگر کاوشگران به اشتراک بگذارید. نرم افزار BaseCamp دیتاهای نقشه های توپوگرافی را به صورت 2 بعدی و3 بعدی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر به صورت خطوط منحنی میزان و پرو فیل های ارتفاعی نشان می دهد. همچنین می تواند تعداد نامحدودی از تصاویر ماهواره ای را به دستگاه تان انتقال دهید. البته در زمانی که با تصاویر BirdsEye جفت می شود.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN Montana® 600

  GARMIN Montana® 600

  جی پی اس دستی بزرگ و لمسی که با آن به هر کجا در فضای باز می توانید بروید

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis