شاخه‎ها

GARMIN Montana® 650

جدید

جی پی اس دستی در سایز بزرگ با صفحه نمایش رنگی و لمسی GARMIN Montana® 650

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

جی پی اس دستی در سایز بزرگ که دارای صفحه نمایش رنگی و لمسی که با آن به هر کجا در فضای باز می توانید بروید و دارای دوربین اتوفوکوس 5 مگا پیکسل می باشد و دارای قابلیت glove- friendly است. از جمله ویژگی های منحصر به فرد آن دارای قطب نمای الکترو نیکی 3 محوره می باشد که این دستگاه گارمین را تبدیل به یک جی پی اس کاربردی در علوم فنی و مهندسی کرده است. علاوه بر آن امکان نمایش و ترسیم پروفیل های ارتفاعی را دارد.

توضیحات محصول

ـ دارای صفحه نمایش 4 اینچی ، دوجهته ، لمسی که همچنین با دستکش هم کار می کند ( glove- friendly)

ـ دارای دوربین 5 مگا پیکسل که قابلیت اتو فوکوس دارد.

ـ دارای قطب نمای 3 محوره ، آلتیمتری و بارومتری است.

ـ دارای پک باتری لیتیومی قابل شارژ یا دو تا باتری قلمی AA است .

با این دستگاه به شکار بروید، به پیاده روی بپردازید و داخل آب بروید. این دستگاه دارای صفحه نمایش 4 اینچی، رنگی، لمسی و دو جهته است و آپشن های نقشه برداری متعددی را مثل تصاویر ماهواره ای BirdsEye Satellite Imagery را پشتیبانی می کند. این دستگاه دوربین عکس برداری با رزولوشن 5 مگا پیکسل دارد. دستگاه Montana 650 گارمین دارای ویژگی های کلیدی برای فضای بیرون از منزل از قبیل قطب نمای الکترونیکی 3 محوره و آلتیمتری بارومتری می باشد. با خرید پایه های مخصوص خودرویی و نقشه های City Navigato می توان از ویژگی turn-by-turn برای تعیین جهت و مسیر اتومبیل در رانندگی با اسپیکر موجود در این دستگاه سود جست (در واقع به یک جی پی اس خودرویی تبدیل می شود) .

Montana 650 گارمین یک صفحه نمایش 4 اینچی لمسی قابل خواندن در نور خورشید را دارد که تصاویر بسیار شفاف در رنگ های شگفت انگیز و با رز ولوشن بالا ارایه می دهد. این دستگاه کاربری آسانی داشته و این امر باعث می شود که زمان بیشتری را صرف لذت بردن از فضای باز و زمان کمتری را صرف جستجو اطلاعات در دستگاه جی پی اس کنید. با دوام و ضد آب است و در برابر عناصر طبیعت ازقبیل دست اندازها و ناهمواری های جاده، آب، خاک، رطوبت و گرد و غبار مقاومت می کند و هیچ کدام از این مشکلات حریفی برای این جی پی اس قدرتمند ناوبری به حساب نمی آید. صرفنظر از تنظیمات بر روی قایق یا در RV یا بر روی یک ATV،دستگاه Montana دقیقاً عملکردی شبیه محیط خانه دارد.

تصاویر با ویژگی ژئو تک اخذ کنید

با دوربین دیجیتالی 5 مگا پیکسل Montana 650 گارمین، از مکان مورد نظرتان عکس بگیرید و خاطرات تان را مرور کنید . هر عکس به طور اتوماتیکی ژئوتک می شوند (هر عکس زمین مرجع شده و دارای مختصات جغرافیایی است) و به همراه مکانی است که در آن عکس گرفته شده است. این ویژگی این امکان را فراهم می کند که در آینده بتواهنید دوباره دقیقاً به همان نقطه (مکان ) برگردید. می توانید عکس ها را در مدلند اسکیپ یا پرتلند ( عمودی یا افقی ) ملاحظه کرده و مکان عکس های خود را بر روی نقشه با نرم افزار BaseCamp مشاهده کنید. با جانمایی کردن یک کارت حافظه ( micro SD ) می توانید عکس های بیشتری را ذخیره کرده و تصاویر بیشتری را از دستگاه های دیگر مشاهده کنید.

هرجایی که می خواهید بروید

دستگاه Montana 650 گارمین دارای پایه های متعدد برای کاربرد های متفاوت دارد و طوری طراحی شده که برای ATV ها و قایق ها یه به عنوان یک جی پی اس دستی یا به عنوان یک جی پی اس خودرویی بکار رود. با خرید پایه های مخصوص خودرویی و نقشه های City Navigato می توانید از ویژگی turn-by-turn برای تعیین جهت و مسیر اتومبیل در رانندگی با اسپیکر موجود در این دستگاه استفاده کنید (در واقع به یک جی پی اس خودرویی تبدیل می شود). همچنین با تهیه پایه های قدرتمند بر روی موتورسیکلت ها یا ATV قابل نصب می باشد.

با این دستگاه به همه جا بروید

اضافه کردن نقشه ها به دستگاه Montana گارمین آسان است. نقشه های TOPO U.S. 24Kو پستی و بلندی ها را بارگزاری کرده و کارت حافظه که در آن نقشه های BlueChart® g2 است را به برق وصل کنید تا یک روز خوب را بر روی آب داشته باشید یا دیتاهای نقشه های City Navigator برای داشتن جهت رانندگی با ویژگی turn-by-turn بارگذاری کنید. علاوه بر آن، تصاویر ماهواره ای را به نقشه ها با BirdsEye Satellite Imagery اضافه کنید (دارای حق اشتراک مورد نیاز). یا نقشه های کاغذی را به فایل های رقومی تبدیل کنید که با برنامه رایگانCustom Map ، بتوان آن نقشه ها را از دستگاه Montana گارمین دانلود کرد.

به صورت بیسیم به اشتراک بگذارید

با Montana 650 گارمین، می توانید نقاط ها ، مسیر ها ، ترک ها ( ردیابی ها ) و ژئوکاشه ها را به صورت وایرلس با دیگر کاربران جی پی اس Garmin به اشتراک بگذارید. بنابراین ، دوستان شما در حال حاضر می توانن از پیاده روی یا ژئو کاشه های مورد علاقه شما با خبر شوند و لذت ببرند و این امر به سهولت و فقط با فشردن دکمه ی ” send ” که همه ی این اطلاعات را به واحد مشابه انتقال می دهد ، امکان پذیر می شود و اجازه می دهد که بازی را شروع کنید.

موقعیت خود را ثبت کنید

با حساسیت بالای گیرنده ها جی پی اس، گیرنده هایی با قابلیت WAAS- enabled GPS و پیشگویی ماهواره هایی HotFix™ ، دستگاه Montana 650 گارمین با سرعت و دقت بالایی موقعیت را مکان یابی می کند و حتی در پوشش های سخت جنگلی و دره های عمیق مکان و موقعیت را حفظ می کند و گم نخواهید شد . این ویژگی ها ، از امتیازات واضح این دستگاه می باشد. چه در پوشش سنگین جنگلی باشید و چه در نزدیک ساختمان های و درختان بلند می توانید روی Montana 650 حساب باز کنید تا مسیری که به آن نیاز دارید، پیدا کند.

ناوبری خود را به سهولت ادامه دهید

Montana 650 گارمین یک قطب نمای 3 محوره الکترونیکی دارد که مسیر حرکت را حتی در زمانی که ایستاده اید (حرکت نمی کنید) بدون نگه داشتن آن بر روی سطح نشان می دهد. با ارتفاع سنج و فشارسنجی که داخل دستگاه تعبیه شده می تواند تغییرات فشار هوا را پیگیری کرد تا ارتفاع دقیق را نشان دهد. حتی می توانید پروفیل ارتفاعی تغییرات فشار هوا برحسب زمان ترسیم کرده و به کمک نمودارهای آن همیشه تغییرات شرایط آب و هوایی را کنترل نمایید.

منبع انرژی دوگانه

Montana 650 گارمین، یک سیستم دوگانه باتری دارد. آپشن هایی برای استفاده از پک باتری لیتیومی قابل شارژ یا باتری های قدیمی AA در آن وجود دارد که بسته به شرایط و نیاز می توانید تصمیم بگیرید از کدام آنها استفاده کنید.

پیدا کردن سرگرمی

Montana 650 گارمین فایل های GPX ژئوکاشه ها را برای دانلود کردن ژئوکاشه ها به همراه جزییات مربوط به واحد مورد نظر و دانلود به طور مستقیم بر اساس واحد مورد نظر، پشتیبانی می کند . سایت Geocaching.com را مشاهده کنید و ماجراجویی های خود را شروع کنید. با داشتن نقشه های بدون کاغذ نه تنها به حفظ طبیعت کمک می کنید بلکه بلکه از کارآیی بیشتری برخوردار می شوید. Montana 650 گارمین اطلاعات کلیدی شامل مکان ، تغییرات ارتفاعی زمین ، مشکلات و سختی ها ، اشاره ها و توضیحات و … را ذخیره کرده و نمایش می دهد. این بدان معنی است که نیازی به وارد کردن مختصات به صورت دستی و نقشه های چاپی ندارید . به سهولت فایل های GPX را از بخش خودتان آپلود کرده و شروع به شکار کردن ژئوکاشه ها کنید .

سفر بعدی خود را طراحی کنید

ماجراجویی های خودتان را با نرم افزار BaseCamp طراحی کنید. این نرم افزارشما اجازه مشاهده و سازماندهی نقشه ها ، نقاط مسیر، مسیر ها وترکها (ردیابی ها) را می دهد. این نرم افزار رایگان طراحی سفر حتی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا Garmin Adventure را ایجاد کنید و بتوانید آن را با دیگر اعضای خانواده ودوستان با دیگر کاوشگران به اشتراک بگذارید. نرم افزار BaseCamp دیتاهای نقشه های توپوگرافی را به صورت 2 بعدی و3 بعدی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر به صورت خطوط منحنی میزان و پرو فیل های ارتفاعی نشان می دهد. همچنین می تواند تعداد نامحدودی از تصاویر ماهواره ای را به دستگاه تان انتقال دهید. البته در زمانی که با تصاویر BirdsEye جفت می شود.

اطلاعات بیشتر

ابعاد

7.48 * 14.42 * 3.64 cm

اندازه صفحه نمایش

5.06 * 8.93 cm

رزولیشن صفحه نمایش

272 *480 پیکسل

نوع صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی و لمسی TFT

وزن

333 گرم با سه عدد باتری AAA گرم که یاید تهیه شود , 289 گرم باتری لیتیومی پک

عمر باتری

16 ساعت

استاندارد ضد آب

IPX7

آیا دارای گیرنده با حساسیت بالا است ؟

بله

درگاه ارتباطی

دارای USB با سرعت بالا و سازگار با NMEA 0183

دوربین

بله ( با دوربین 5 مگا پیکسل و اتو فوکس و دارای اتو زوم )

قطب نمای الکترونیکی

بله ( دارای قطب نمای 3 محوری با حذف خطای تیلت )

ارتفاع سنج بارومتریک

بله

آیا دارای قابلیت انتقال unit-to-unit (اشتراک گذاری داده ها از طریق وایرلس با واحد مشابه ) است ؟

بله

نقشه ی پایه

بله

امکان افزودن نقشه

بله

حافظه داخلی

4 GB

پذیرش کارت حافظه

micro SD

آیا دارای Custom POI است ( قابلیت اضافه کردن نقاط جذاب ) ؟

بله

نقاط مسیر / علاقمندی ها / مکان ها

4000

مسیرهای قابل ذخیره

200

تعداد Tracklog ها

10000 نقطه و 200 تا ترک ذخیره شده

آیا دارای قابلیت مسیر یابی اتوماتیک ( turn - by -turn) است ?

بله

آیا دارای قابلیت Geocaching-friendly است ?

بله ( بدون کاغذ )

آیا با نقشه های سفارشی و اختصاصی سازگاری دارد ؟

بله

آیا دارای تقویم شکار / ماهی گیری است ؟

بله

آیا دارای اطلاعات ماه و خورشید است ؟

بله

آیا دارای جدول جزر و مد است ؟

بله

آیا دارای قابلیت محاسبه مساحت است ؟

بله

آیا دارای نمایشگر تصویر است ؟

بله

اتصال به Garmin Connect

بله

محتویات جعبه دستگاه
• یک دستگاه Montana 650
• پک باتری لیتیومی
• کابل USB
• آداپتور AC
• دفتر چه راهنما

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN Montana® 650

  GARMIN Montana® 650

  جی پی اس دستی در سایز بزرگ با صفحه نمایش رنگی و لمسی GARMIN Montana® 650

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis