شاخه‎ها

GARMIN Montana® 610

جدید

دستگاه قدرتمند گارمین با پشتیبانی از دو سری از ماهواره های گلونانس و جی پی اس با صفحه نمایش بزرگ و تصاویر ماهواره ای چشم پرنده

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

دستگاه قدرتمند گارمین با پشتیبانی از دو سری از ماهواره های گلونانس و جی پی اس با صفحه نمایش بزرگ و تصاویر ماهواره ای چشم پرنده، دارای قطب نمای 3 محوره به همراه  نمایش آلتیمتری و بارومتری . .. امکانات ویژه ای را در اختیار کاربران جی پی اس های دستی قرار می دهد.

توضیحات محصول

ـ دارای صفحه رنگی و لمسی 4 اینچی ، دو جهته ، سازگار با کار با دستکش (glove-friendly)

ـ هر دو سری ماهواره های جی پی اس و گلو نانس رو پشتیبانی میکند.

ـ دارای پشتیبانی یک ساله از تصاویر ماهواره ای BirdsEye است .

ـ دارای قطب نمای 3 محوره به همراه آلتیمتری و بارومتری است.

از چشم انداز خود لذت ببرید

دستگاه جی پی اس دستی 610 گارمین ، دارای صفحه نمایش 4 اینچی و لمسی و قابل خوانده شدن در نور خورشید با رنگ های زنده و تصاویری با وضوح بالا دارد. این ویژگی بسیار خوب صفحه نمایشی با عث شده است که استفاده از این جی پی اس دستی گارمین را آسان کند و زمان بیشتری را صرف لذت بردن از محیط بیرون از منزل و زمان کمتری را صرف کسب اطلاعات بکنید.

اضافه کردن نقشه های دیگر علاوه بر نقشه های موجود در دستگاه Montana 610 گارمین کار آسانی است. کارت حافظه شامل نقشه های چارت های دریایی از قبل بارگذاری شده همانند BlueChart® g2 را در داخل دستگاه جانمایی کنید و یک روز به یاد ماندنی را بر روی آب داشته باشید.

به صورت بی سیم به اشتراک بگذارید

همراه با دستگاه Montana 610، می توانید نقاط، مسیرها و مسیر و ژیوکاشه ها را به صورت بیسیم با دیگر کاربران جی پی اس های گارمین به اشتراک بگذارید . فقط کافی است که دکمه ” send ” را بفشارید تا اطلاعات را به دستگاه های مشابه و سازگار انتقال داده و اجازه دهید گیم شروع شود.

موقعیت خود را حفظ کنید

دستگاه Montana 610 گارمین دارای سه ویژگی مهم است که عبارتند از، گیرندگی از ماهواره های جی پی اس و گلو نانس، گیرنده های WAAS-enabled و پیش بینی ماهواره های HotFix است که با دارا بودن این سه ویژگی موقعیت کاربر را سریع تر و دقیق تر مکان یابی و حفظ می کند.

ناوبری

دستگاه Montana 610 گارمین، یک قطب نمای 3 محوره الکترونیکی داخلی دارد که مسیر حرکت شما را حتی در زمانی که ایستاده اید (حرکت نمی کنید) بدون نگه داشتن آن بر روی سطح نشان می دهد. با ارتفاع سنج و فشارسنجی که در داخل دستگاه تعبیه شده است ،می تواند تغییرات فشار هوا را پیگیری کنید. حتی می توانید پروفیل ارتفاعی تغییرات فشار هوا برحسب زمان ترسیم کنید و این نمودارها کمک می کند تا همیشه یک نگاهی به تغییرات شرایط آب و هوا داشته باشید.

منبع انرژی دوگانه

دستگاه Montana 610 گارمین، دارای سیستم دوگانه باتری می باشد که بسته به شرایط و نیاز، انتخاب می کنید که بهتر است از کدام نوع باتری استفاده شود.

محتویات جعبه

 • دستگاه Montana® 610
 • پک باتری لیتیومی
 • کابل USB
 • آداپتور AC
 • دفترچه راهنما استفاده از محصول

 

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN Montana® 610

  GARMIN Montana® 610

  دستگاه قدرتمند گارمین با پشتیبانی از دو سری از ماهواره های گلونانس و جی پی اس با صفحه نمایش بزرگ و تصاویر ماهواره ای چشم پرنده

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis