شاخه‎ها

ساعت هوشمند Vivo Active گارمین

جدید

™GARMIN VÍVOACTIVE

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

ساعت هوشمند Vivo active  گارمین

 • با وضوح تصویر صفحه نمایش فوق العاده در نور مستقیم خورشید
 • دارای صفحه نمایش لمسی رنگی با رزولوشن بسیار بالا
 • دارای برنامه های کاربردی ورزشی روی ساعت با جی پی اس فعال جهت پیگیری فعالیت های ورزشی
 • هماهنگ شدن با تلفن هوشمند و نمایش تماس ها،متن ها،ایمل ها با آلارم لرزشی ملایم و همچنین نمایش دیگر هشدارها از شبکه های اجتماعی، و سایر برنامه های کاربردی موبایل حتی هنگامیکه دور از تلفن همراه خود دور هستید.
 • سفارشی کردن صفحه نمایش ساعت با طراحی ویجیت ها ی مختلف از طریق دانلود کردن برنامه های کاربردی از فروشگاه Connect IQ
 • قابلیت نگهداری  شارژ به مدت سه هفته در حالت عادی و 10 ساعت در صورت استفاده از جی پی اس

 

همرا شما در کار و فعایت های ورزشی

هشدار های هوشمند این گوشی باعث شده است که  طور پیوسته به فعالیت ها ی ورزشی خود ادامه دهید و با نمایش تماس ها و هشدارها  علیرغم فشارهای کاریتان تماس و ارتباطات خود را حفظ کنید و با قابلیت وضوح تصویر در نور مستقیم خورشید در همه زمانها حتی زمانی که بیرون از اداره ویا منزل برای دویدن میروید ، از وضعیت و موقعیت خود اگاهی داشته باشید، در نتیجه بهداشت و سلامت زندگیتان همواره حفظ خواهد شد.

ضخامت بسیار باریک آن (حدود 8 میلیمتر) آن را به ساعت بسیار راحتی تبدیل کرده است که میتوانید در تمام مدت شبانه روز آنرا به دستتان ببندید و با آن براحتی در محیط کار به فعالیت بپردازید و یا در زمین گلف به بازی گلف مشغول شوید.

هیچوقت نگران عدم ذخیره فعالیت های خود نباشید زیرا اپلیکیشن های مربوطه با استفاده از ماهواره های GPS داده های لازم و ضروری را ثبت میکند.

 

پشتیبانی از برنامه های کاربردی ورزشی

ساعت Vivo active گارمین، ، برنامه های کاربردی را پشتیبانی می کند و با استفاده از این ویژگی و جی پی اسی  که در این ساعت فعال است ، کاربر می تواند ، فعالیت های ورزشی اعم از دو میدانی ، شنا ، دوچرخه سواری و گلف را حتی زمانی که گوشی همراهتان از شما  دور است را پیگیری کند .

 نمایش دور رکاب دوچرخه سواران

اپلیکیشن های دوچرخه سواری متصل به جی پی اس زمان،مسافت،سرعت،تعداد گام، ضربان قلب و کالری مصرفی  را اندازه گیری می کند و میزان پیشروی  از فعالیت های دوچرخه سواری را به همان دقت مسافت های کوتاه طی شده  داخل شهری  براورد می کند.

 

فعال بمانید

ساعت Vivo active گارمین، فعالیت و پیشرفت کاربر را به طور مداوم ،حتی زمانی که درگیر  فعالیت خاصی نیستند ثبت میکند و با بررسی فعالیت های بدنی یک هدف روزانه قابل حصول را برای ورزشکار تعریف میکند و زمانی که به نقطه عطف رسیدید، هدف بعدی را در سطح بالاتری تنظیم میکند.

اگر به مدت زمان طولانی نشسته باشید و یک ساعت از عدم فعالیت کاربر گذشته باشد ،نواری قرمز رنگ بر روی صفحه نمایش ظاهرمی شود. کافی است که به مدت 2 دقیقه حرکت و فعالیت کنید تا این نوار از روی صفحه ساعت  پاک شود و همچنین اگر ساعتتان را  هنگامی که به تختخواب می روید در حالت sleep  تنظیم کنید، مدت زمان استراحت و همچنین میزان کالری سوزانده شده را بررسی خواهد کرد.

 

همواره تماس خود را حفظ کنید

ساعت هوشمند ورزشی Vivo active گارمین با قابلیت اتصال به بلوتوث تمام هشدارها و تماس های تلفن همراه شامل اطلاعات ارسال کنندگان پیام ها و ایمیل ها و هم چنین تمامی هشدارها بر روی صفحات فیس بوک ،تویتر و دیگر شبکه های اجتماع را با  لرزش ملایمبه اطلا ع می  رساند. همچنین به آسانی می توانید  با لمس صفحه یا درگ کردن برای دسترسی به اطلاعات بیشتر به صفحات دیگر بروید و با فشردن یک دکمه تمام اطلاعات را پاک کنید.

 

اختصاصی سازی صفحه نمایش

      

سفارشی کردن صفحه نمایش ساعت با طراحی ویجیت ها ی مختلف از طریق دانلود کردن برنامه های کاربردی از فروشگاه Connect IQ میسر است .

 

امکان رقابت مجازی

از طریقه برنامه Garmin Connect Mobilتمامی اطلاعات از پیشرفت های ورزشکار را  در هریک از فعالیت های ورزشی به طور اتوماتیک ذخیره میشود و باعث ایجاد انگیزه در روند فعالیت های ورزشی میگردد.همچنین میتوانید با طراحی مدال های مجازی به رقابت های مجازی  آنلاین  باتمامی دوستان خود در سراسر دنیا و همچنین افرادی که دارای این ساعت هستند بپردازید و گزارش مشخصی از فعایت های ورزشی خود داشته باشید.

 

طرح و رنگ های Vivo active

Vivo active گارمین در دو رنگ سفید و مشکی عرضه شده است و بندهای چرمی پهن و نرم سفید و مشکی آن طیف گسترده ایی از سلیقه ها را پوشش می دهد.

 

 

 • محتوا
 • دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  ساعت هوشمند Vivo Active گارمین

  ساعت هوشمند Vivo Active گارمین

  ™GARMIN VÍVOACTIVE

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis