شاخه‎ها

ارزان شد! آموزش تکنیک های سایه زنی در وی ری

آموزش تکنیک های سایه زنی در وی ری

موجود نیست

آموزش تکنیک های سایه زنی در وی ری

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

شرکت فنی مهندسی پرند به عنوان بنیانگذار آموزش اینتراکتیو در ایران با نگرشی نو و متفاوت نسبت به مبحث آموزش و در نظر گرفتن نیاز واقعی کاربران، اقدام به تولید نرم افزارهای آموزشی منحصر به فردی کرده است که هر کدام حاوی دنیایی از اطلاعات ارزشمند و کاربردی بوده و به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر آشنایی با نرم افزار مورد نظر، مهارت خود را برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای افزایش دهید.

نویسندگان محتوای آموزشی هر یک به نو به خود از برجسته ترین اساتید در زمینه کاری خود می باشند که تمام تلاششان را برای انتقال مفاهیم مهم با زبانی ساده به کار می برند. یکی از ویژگی های شاخص نرم افزارهای آموزشی شرکت پرند، استفاده از برترین گویندگان حرفه ای کشور بوده تا انتقال مفاهیم آموزشی در بالاترین حد ممکن و به دور از احساس خستگی برای کاربر باشد. همچنین استفاده از انیمیشن برای یادگیری راحت تر مطالب، Autorun کاربردی و زیبا برای مرور سریع درس ها و آزمون های تستی و عملی برای سنجش میزان آموخته ها از دیگر امکانات نرم افزارهای آموزشی شرکت پرند می باشد.

کیفیت بالا و نوآوری در تولید محصولات، سبب شده تا از شرکت پرند بارها در جشنواره ها و همایش های معتبر تقدیر شود. از جمله می توان به دریافت ستاره زرین از پنجمین جشنواره ستاره های فناوری، تندیس زرین بنیانگذار آموزش اینتراکتیو در ایران و تندیس کنفرانس بین المللی برند و آموزش یاد کرد. در تولید نرم افزارهای آموزشی اینتراکتیو هدف اصلی تعامل و مشارکت کاربر در طول مدت آموزش بوده تا علاوه بر تاثیر بیشتر در یادگیری، مانع خستگی فرد شود. بدین ترتیب در هنگام مشاهده مباحث آموزشی شما نیز با ما همراه خواهید شد و با انجام موارد خواسته شده در طول آموزش، شاهد پیشرفت خود خواهید بود.

این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزارهای V-Ray for 3ds Max ،Autodesk 3ds Max و Mudbox ویرایش 2015 می باشد. پس از نصب، با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. 3ds Max 2015 به صورت ۶۴ بیتی عرضه شده و تنها قابل نصب بر روی ویندوزهای ۶۴ بیتی می باشد.

در این کارگاه آموزشی پیشرفته، شما با نحوه رندر پوست واقعی انسان و چشم ها با استفاده از V-Ray برای 3ds Max آشنا خواهید شد. در این میان، با وجود اینکه رندر، یک روش بسیار قدرتمند برای بهبود کیفیت کار یک هنرمند است، فرایند اجرای آن، نه تنها برای مبتدیان بلکه برای کاربران حرفه ای نیز می تواند بسیار گیج کننده باشد. با این وجود، شما در این دوره آموزشی می توانید نحوه انجام این فرایند را فرابگیرید.

در شروع کار شما نحوه آماده سازی کلیه Object ها را فراخواهید گرفت که این موضوع با ایجاد بهترین خروجی ممکن از رندر، پایان خواهد یافت. در واقع، در این کارگاه آموزشی شما نحوه کار بر روی سر کاراکتر و چشم ها را بصورت کامل فرا گرفته و پس از آن روش کار در Mudbox را خواهید آموخت. تنظیم ابعاد در 3ds Max و کار با Displacement Maps نیز از دیگر مباحثی است که در این کارگاه با آن مواجه خواهید شد. علاوه براین، مبحث بسیار مهم تنظیمات V-Ray که به بررسی مطالبی نظیر کار با دوربین، استفاده از نورها، روشنایی عمومی و انواع سایه زنی می پردازد نیز از جمله مباحثی است که در این کارگاه آموزشی بصورت کاملا حرفه ای مورد مطالعه قرار گرفته است.

بنابراین، پس از پایان این کارگاه آموزشی، درک بهتری از فرایند کلی رندر یک شخصیت واقعی در V-Ray را بدست خواهید آورد. در این میان، شما نکات بسیار ارزشمند و ترفندهای حرفه ای متفاوتی را در موضوعات مختلفی مانند سایه زنی پوست و چشم ها و همچنین گردش کار خطی خواهید آموخت که این امر در نهایت به شما این امکان را می دهد تا سبک جدیدی از Realism و زندگی را به کارهای خود اضافه نمایید.

فهرست عناوین آموزشی فارسی این محصول عبارت است از:

١ - مقدمه
مقدمه
٢ - کار بر روی سر و چشم
کار بر روی سر کاراکتر - کار بر روی چشم ها
٣ - کار بر روی جزئیات
کار در Mudbox - تنظیم ابعاد در 3ds Max - کار با Displacement Maps - جریان کاری خطی - نمونه بردار تصویر
۴ - تنظیمات V-Ray
کار با دوربین V-Ray - استفاده از نورهای V-Ray - روشنایی عمومی در V-Ray - سایه زن پوست در V-Ray - سایه زن چشم در V-Ray
۵ - تهیه خروجی نهایی
تهیه خروجی نهایی

 • محتوا
 • ویژگی ها

  مشخصات محصول

  نوع دیسک : DVD
  تعداد دیسک : 2
  کاربرد نرم افزار : آموزشی
  شرکت تولید کننده : گردو

  برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  آموزش تکنیک های سایه زنی در وی ری

  آموزش تکنیک های سایه زنی در وی ری

  آموزش تکنیک های سایه زنی در وی ری

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis