شاخه‎ها

آموزش تخصصی بهینه سازی تصاویر برای چاپ با Photoshop

موجود نیست

آموزش بهینه سازی تصاویر برای چاپ با Photoshop

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

شرکت فنی مهندسی پرند به عنوان بنیانگذار آموزش اینتراکتیو در ایران با نگرشی نو و متفاوت نسبت به مبحث آموزش و در نظر گرفتن نیاز واقعی کاربران، اقدام به تولید نرم افزارهای آموزشی منحصر به فردی کرده است که هر کدام حاوی دنیایی از اطلاعات ارزشمند و کاربردی بوده و به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر آشنایی با نرم افزار مورد نظر، مهارت خود را برای دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای افزایش دهید.

نویسندگان محتوای آموزشی هر یک به نو به خود از برجسته ترین اساتید در زمینه کاری خود می باشند که تمام تلاششان را برای انتقال مفاهیم مهم با زبانی ساده به کار می برند. یکی از ویژگی های شاخص نرم افزارهای آموزشی شرکت پرند، استفاده از برترین گویندگان حرفه ای کشور بوده تا انتقال مفاهیم آموزشی در بالاترین حد ممکن و به دور از احساس خستگی برای کاربر باشد. همچنین استفاده از انیمیشن برای یادگیری راحت تر مطالب، Autorun کاربردی و زیبا برای مرور سریع درس ها و آزمون های تستی و عملی برای سنجش میزان آموخته ها از دیگر امکانات نرم افزارهای آموزشی شرکت پرند می باشد.

کیفیت بالا و نوآوری در تولید محصولات، سبب شده تا از شرکت پرند بارها در جشنواره ها و همایش های معتبر تقدیر شود. از جمله می توان به دریافت ستاره زرین از پنجمین جشنواره ستاره های فناوری، تندیس زرین بنیانگذار آموزش اینتراکتیو در ایران و تندیس کنفرانس بین المللی برند و آموزش یاد کرد. در تولید نرم افزارهای آموزشی اینتراکتیو هدف اصلی تعامل و مشارکت کاربر در طول مدت آموزش بوده تا علاوه بر تاثیر بیشتر در یادگیری، مانع خستگی فرد شود. بدین ترتیب در هنگام مشاهده مباحث آموزشی شما نیز با ما همراه خواهید شد و با انجام موارد خواسته شده در طول آموزش، شاهد پیشرفت خود خواهید بود.

این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Adobe Photoshop ویرایش های CS6 و CC می باشد. پس از نصب، با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. در این کارگاه آموزشی پیشرفته، ما به بررسی برخی از نکات حرفه ای در خصوص ایجاد تصاویر خروجی با کیفیت بالا خواهیم پرداخت. در شروع کار شما با نحوه مدیریت رنگ ها آشنا خواهید شد که این موضوع برای حفظ سازگاری رنگ ها در طول یک پروژه بسیار ضروری است.
در ادامه نیز، به بررسی دقیق مبحث Sharpening پرداخته و در این میان مباحثی نظیر زمان و نحوه انجام این کار را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس از آن نیز، با چند تکنیک پیشرفته Sharpening آشنا می شوید. علاوه بر این، تنظیمات چاپ نیز از دیگر مباحث این کارگاه آموزشی است که دو موضوع تنظیمات چاپ در فتوشاپ و تنظیمات Printer را مورد بررسی قرار می دهد.

در پایان این کارگاه آموزشی نیز نحوه رفع ایرادات در تصاویر خروجی که پایینتر از حد مطلوب هستند را فراخواهید گرفت. در این خصوص به دو سوال پاسخ داده خواهد شد. نخست اینکه اگر ایرادی در تصویر وجود دارد، چگونه اتفاق افتاده و دوم اینکه چگونه این ایراد را برطرف کنید. بنابراین، اگر شما هم وقت زیادی را برای بهبود کیفیت تصاویر خود صرف می کردید، استفاده از این کارگاه آموزشی شما را مطمئن می کند که همه این تلاش ها در کیفیت فایل خروجی منعکس خواهد شد. این بسته شامل ۲ DVD حاوی نرم افزار Adobe Photoshop ویرایش های CS6 و CC و آموزش تخصصی بهینه سازی تصاویر برای چاپ با Photoshop می باشد.

فهرست عناوین آموزشی فارسی این محصول عبارت است از:

١ - کار با Color Management

مقدمه - کالیبره کردن مانیتور - تنظیمات رنگ - تنظیم Color Space - اختصاص دادن یک پروفایل - تبدیل به یک پروفایل - عدم تطابق یک پروفایل - محدوده انتظارات - پروفایل چاپگر

٢ - Sharp کردن تصویر

Sharp کردن تصویر در دوربین - کار با Camera Raw - کنترل تنظیمات تصویر

٣ - آماده سازی خروجی

ذخیره تصویر اصلی - مراحل ابتدایی ایجاد خروجی - کار با Smart Sharpen - کار با Unsharp Mask - نبایدهای Sharpening - افزایش Contrast محلی - ذخیره تصویر برای به اشتراک گذاری - تصحیح نرم برای چاپ - کار در حالت CMYK - ذخیره تصویر آماده چاپ

۴ - تکنیک های پیشرفته Sharpening

کار با Smart Filter - Sharp کردن خلاقانه - Sharp کردن لبه ها - Sharp کردن هدفمند - اجتناب از تغییر رنگ

۵ - چاپ یک عکس

چاپ از طریق Photoshop - عدم تطابق تصویر در چاپ

 • محتوا
 • ویژگی ها

  مشخصات محصول

  نوع دیسک : DVD
  تعداد دیسک : 2
  نوع سیستم عامل قابل نصب : ویندوز 7 , 8 , 8.1 , 9 , 10
  نوع ویندوز : 32Bit 64Bit - X86 X64
  کاربرد نرم افزار : آموزشی
  شرکت تولید کننده : شرکت فنی مهندسی پرند

  برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  آموزش تخصصی بهینه سازی تصاویر برای چاپ با Photoshop

  آموزش تخصصی بهینه سازی تصاویر برای چاپ با Photoshop

  آموزش بهینه سازی تصاویر برای چاپ با Photoshop

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis