شاخه‎ها

GARMIN EPIX

جدید

GARMIN EPIX

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

GARMIN epix
ساعت epix™ گارمین اولین و تنها ساعت مولتی اسپرت در جهان می باشد که دارای قابلیت نصب و پایش نقشه های توپوگرافی و شهری را دارد . علاوه بر این این ساعت دارای باطری بسیار پردوام و صفحه نمایش رنگی و لمسی می باشد .


Part Number: 010-01247-00

 • دارای صفحه نمایش 1.4 اینچی با رزولوشن بالا و صفحه لمسی و رنگی
 • دارای نقشه پایه توپوگرافی و ناهمواری های زمین از سراسر دنیا
 • دارای حافظه ی داخای 8 گیگا بایت ، بنابراین شما می توانید نقشه هایی مثل TOPO U.S.24 K و BirdsEye Satellite Imergery را بارگزاری کنید. و نقشه های لازم دیگری را به آن اضافه کنید .
 • دارای آنتن استیل ضد زنگ EXO میباشد که باعت بهبود در دریافت سیگنال ها از ماهواره های جی پی اس و گلونانس می شود.

نقشه های کاملا رنگی از ماهواره های جی پی اس و گلونانس برروی مچ دستتان


ساعت Epix گارمین با داشتن مشخصاتی از قبیل رزولوشن بالا ،صفحه رنگی و لمسی با پشتیبانی از ماهواره های جی پی اس و گلونانس و نقشه برداری از سراسر دنیا ، نقشه های اولیه توپوگرافی بانمایش سطوح ناهموار سطح زمین و نسخه هایی با حق اشتراک یک ساله از BirdsEye Satellite Imergery ، اولین و بی همتا در نوع خودش می باشد. بعضی از مدل های آن دارای نقشه های از پیش بارگزاری شده TOPO 100 K است. حافظه داخلی آ ن 8 گیگا بایت می باشد که قابلیت اضافه کردن نقشه هایی شامل BirdsEye Satellite Imergery ونقشه های منطقه ای TOPO U.S.24 K را به آن می دهد. با داشتن آنتن استیل ضد زنگ EXO که انقلابی در پذیرش سیگنالهای ماهواره های جی پی اس و گلونانس بوجود آورده است باعث بهتر و قوی تر شدن شدن سیگنالهای و سریع تر شدن ثبت موقعیت می شود.

نقشه برداری با تمام جزییات

برای دسترسی به نقشه هایی با جزییات مفصل تر و واضح مثل نقشه های پایه توپوگرافی از کل دنیا می توان بر روی صفحه نمایش لمسی این ساعت با سر انگشتان پن یا ضربه بزنید. با دارابودن حافظه داخلی 8 گیگا بایت و پشتیبانی وسیعی که از نقشه و نقشه برداری از کل دنیا می کند ، فضای بسیار زیادی را برای اضافه کردن نقشه های سازگار از قبیل BirdsEye Satellite Imergery و TOPO U.S.24 K وCity Navigator و نقشه های Blue Chart g2 دارد.

خصوصیات ناوبری وسیع


با بهره برداری از تکنولوژی جدید و حساسیت بسیار بالای انتن EXO ، باعث بهتر شدن قدرت سیگنالهای جی پی اس و کوهتاتر شدن زمان برای اولین تعیین موقعیت می باشد . ساعت epix گارمین از تکنولوژی HotFix برای دستیابی به هر دو سری از ماهواره های جی پی اس و گلونانس استفاده می کند و به طور قابل ملاحظه ای تعیین موقعیت سریعتر صورت می گیرد تا زمانی که فقط از ماهواره های جی پی اس استفاده می شود. زمانی که برای اولین بار تعین موقعیت صورت گیرد ، به تمام منوهای ناوبری دسترسی دارید که شامل ثبت مسیر یابی پیشرفته ، مسیر یابی ناوها، مسیر برگشت ، نقاط جذاب مسیر و مختصات ناوها ، Sight’n Go و مسیر یابی نقطه به نقطه است.

آلتیمتر ، بارومتر و قطب نما ( ABC)

ساعت Epix گارمین ، به سنسورهای ABC که به طور خودکار کالیبره می شوند ، مجهز شده است تا اطلاعات مناسب که مرتبط به زمان واقعی است ، را بدست بیاورد. با دارا بودن آپشن التیمتر ، دیتاهای و اطلاعات مربوط به ارتفاع به دقت تهیه می شود. و با آن می توان افزایش و کاهش ارتفاع را مانیتور کرد . با بکار بردن بارومتر می توان تغییرات آب و هوا را به وسیله مانتیتور کردن تغییرات در رفتارها ترم های کوچک فشار هوا پیشگویی کرد. فشار سنج 3 محوری الکترونیکی آن جهت و سمت حرکت را خواه در حرکت باشید یا متوقف ، حفظ می کند.

ساعت ورزشی تناسب اندام گارمین با تمام امکانات

هیچ نیازی به تغییر ساعت بین فعالیت های مختلف ورزشی ندارید . epix گارمین دسترسی سریع و آسانی برای مجموعه از ورزشهای تناسب اندام ارائه می دهد و به ورزشکار کمک می کند برای مرحله ی بعدی آماده شوید.

ساختار سخت و خشن

یکی از ویژگی های ساعت epix گارمین ، نمایش رنگی نقشه های توپوگرافی می باشد. یا به عبارتی دارای صفحه نمایش رنگی می باشد. برای محیط های سخت و خشن طراحی شده است و برای تامین این منظور دارای لنز شیشه ای معدنی است و سطح ساعت با PVD پوشیده شده است. و تا عمق 50 متر ضد آب است . دارای یک گاه شمار ( timepiece ) است که به طور خودکار کالیبره می شود و کاربر را در رسیدن به نقطه B ( مقصد ) و دیگر افرادی که در بیرون از منزل هستند، یاری می کند.

برنامه Connect IQ گارمین


ساعت Epix گارمین ،الگوهای برنامه Connect IQ را برای نرم افزار تخصصی بکار می برد. بنابراین می توانید ساعتتان را با اپلیکشن های سفارشی شده ، ویجیت ها ، فیلد دیتاها ، صفحه نمایش منحصر به فرد که ساعت هوشمند گارمین را هوشمند تر و شکیل تر می سازد، شخصی سازی کنید.

همواره تماس خود را حفظ کنید

ساعت Epix ، اخطارهای هوشمند را از دستگاههای سازگار با بلوتوث نمایش می دهد. بنابراین هرگز متنها ، تماس ها ، ایمیل ها و اخطارها را از دست نمی دهید مگر اینکه خود کاربر چنین چیزی را بخواهید. و برنامه های Connect IQ و Garmin Connect شما را به تمام اجتماعات مردمی که دوست دارند در بیرون از منزل فعالیت داشته باشند ( فعالیتهای ورزشی خارج از منزل و باشگاه ) و توسعه دهندگان اپلیکشن های خارج از منزل outdoors)) که اپلیکشن های هوشمند ویژه ای را برای ساعت epix طراحی کرده اند ، در تماس قرار می دهد. با ویژگی Live Track ، افراد دیگر می توانند از مکانی که کاربر در آن بسر می برید ( در منطقه تحت پوشش ) از طریق برنامه Garmin Connect بر روی موبایل هوشمندتان آگاه شوند.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN EPIX

  GARMIN EPIX

  GARMIN EPIX

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis