شاخه‎ها

GARMIN VIRB® XE AVIATION BUNDLE

جدید

GARMIN VIRB® XE AVIATION BUNDLE

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

GARMIN VIRB® XE AVIATION BUNDLE

این بسته در حقیقت بسته هوایی دوربین VIRB XE بوده و علاوه بر دوربین پایه اتصال به بدنه، کابل اتصال به میکروفن و یک فیلتر ملخ هواپیما را به همراه دارد. گارمین این بسته را مناسب برای خلبان ها و ورزشهای هوایی دانسته و امکانات ویژه ای را در آن قرار داده است.

Part Number: 010-01363-30

آغازی برای پرواز ( Cleared for Takeoff )


دوربین اکشن پروازی که بسیار سریع برای پرواز و به خدمت گرفتن است. ویدیوهایی HD با کیفیت بالا و حرفه ای و تصاویر تثبیت کننده مبتنی بر ژیروسکوپ برای کارشناسان هوانوردی در گارمین فراهم می کند.
دارای پایه های مکنده قدرتمند ، دارای micro SD 16 GB ، کابل صوتی هدست و فیلتر جلو برنده ( فیلتر پروانه ) است.
موقعیت ، ارتفاع ، سرعت و … خودتان را بر روی ویدیو رکورد می کند و این اطلاعات را هم پوشانی می کند ، سپس به آسانی این ویدیو را ایجاد کنید و آن را با دستگاه هوشمند و برنامه های کاربردی VIRB به اشتراگ بگذارید .
به صورت بیسیم فایل های صوتی HD را در پرواز از هدست سازگار با بلوتوث و پنل های صوتی ضبط می کند.
شامل پیش برنامه های زمان دار رایگان است و از برنامه های Garmin Pilot لذت ببرید.

ضبط کردن فقط با یک ضربه ( Recording 1- touch)

دوربین VIRB XE گارمین دارای عملکرد ساده ای است ودارای ساختار مهندسی ساز می باشد . و این امربا داشتن دکمه سویچ – touch record 1 بر روی و بالای دوربین و یک دکمه ی اختصاصی شاتر برای گرفتن عکس (در همان مکان) امکان پذیر شده است. طراحی دکمه ای برای سویچ شدن بین مد فیلم و عکس ، این امکان را فراهم می کند که اگر دستکش به دست داشته باشید و حتی اگر دستگاه خاموش باشد ، بتوانید با لغزاندن دکمه فیلم را رکورد کنید .

این مجموعه ی پرواری با لوازم جانبی آن ، دوربین VIRB گارمین را برای گرفتن عکس ها و فیلم ها در پرواز فورا آماده و مهیا می کند.

دوربین گارمین دارای تصاویری حرفه ای با رزولوشن بالا

دوربین اکشن VIRB XEگارمین ، ویدیو هایی با کیفیت و کنتراس بالا ، بدون اعوجاج با رزولوشن 1441پیکسل ضبط می کند .به سهولت ، رزولوشن و سرعت شاتر واقعی را با گزینه ی viewfinder تنظیم کنید .( viewfinder ، یک دستگاه اپتیکی بر روی یک دوربین که میدان دید لنزرا نشان می دهد ، در فریم و کانونی تصویر مورد استفاده قرار می گیرد).

دوربین اکشن VIRB XE گارمین با ارایه کنترل های حرفه ای از سطوح کیفی تصاویر ، می تواند فیلم هایی با حرکت آهسته (slow motion ) و واضحی را رکورد کند و همچنین دوربین VIRB XE یک دوربین عکاسی پر قدرت دیجیتالی است – که عکسها را بارزولوشن 12 مگا پیکسل و با سرعت 30 فریم بر ثانیه عکس میگیرد- و حتی در زمانی که فیلم برداری می کنید ، می توانید عسکبرداری کنید.همچنین می توانید دوربین را طوری تنظیم کنید که به طور اتوماتیکی در پریود طولانی مدت از زمان در پارتهای 2 دقیقه ای عکسبرداری کند.

G-Metrix Sensors


بیش از یک فیلم را در یک لحظه با داشتن قابلیت Garmin G-Metrix™ دوربین اکشن VIRB XE می توان ضبط کرد. دوربین اکشن VIRB XE شامل ساختار داخلی GPS ، G-force ، سنسورهای جهت یابی است و دارای قابلیتهایی برای اتصال بی سیم به سنسورهای خارجی و دیگر محصولات گارمین می باشد تا دیتاهای و اطلاعات از عملکرد این سنسورها بدست بیاورد. با نظر به ویژگی های برنامه ی Connext™ ، می توان دیتاهای ویژه پروازی عالی را از صفحه نمایش لمسی پرواز (G3X Touch flight display) و Flight Stream 110/210 دریافت کرد . با باتری لیتیومی به مدت 2 ساعت با رزولوشن 1080 پیکسل می توانید رکورد داشته باشید و با آپشن های شارژکردن گوناگون دوربین ( که باید جداگانه تهیه کنید ) می توانید برای مدت زمان طولانی شارژ دوربین خود را حفظ کنید. مدت زمان فیلمبرداری خود را با تهیه یک باتری اضافی در کیت پروازی ( که باید جداگانه تهیه شود ) افزایش دهید.

کنترل به صورت وایرلسی

دوربین اکشن VIRB XE ، دارای ارتباطات وایرلسی است. بنابراین ، به صورت آنی با استفاده از ساعت جی پی اس دار گارمین مچی سری های خلبانی D2 از روی مچ دست یا صفحه نمایش پروازلمسی G3X کنترل می شود . دوربین گارمین را می توان به سرعت خاموش یا روشن کنید ، فیلم ها را ضبط کنید و همچنان عکس بگیرید. همچنین اتصال و ارتباط داشتن با Wi-Fi به این معنی است که می توانید دوربین را از تبلت یا تلفن همراه کنترل کنید.

ازدیگر ویژگی های مفید و کاربردی این دوربین گارمین ، این می باشد که زمانی که برای پرواز آماده هستید ، از برنامه های کاربردی Garmin Pilot app ( شامل پیش برنامه های رایگان زمان دار) استفاده کنید.

آیا دوست دارید از دوربین های اکشن در زاویه های متعدد تصویر بگیرید ؟

دوربین های VIRB می توان با یکدیگر دوربین ها ارتباط برقرار کنند ، بنابراین 10 تا دوربین را در داخل کابین خلبان نصب کنید و می توانید همه ی آنها یک باره کنترل کنید – فیلم ها را به طور اتوماتیکی با استفاده از برچسب زمانی که جی پی اس بر روی آنها می نگارد ، می توانید هماهنگ سازی کنید.

Straight and Level


دوربین VIRB XE گارمین ، شامل سنسور های حرکتی بر اساس ژیروسکوپ می باشد که برای تشخیص حرکت و تکانهای دوربین بکار می رود و به ثبات عکس کمک می کند. تثبیت کننده تصاویر الکترونیکی ، لرزش و تکانهای دوربین وکدر بودن تصاویر که در چاله های هوایی در پرواز به وجود می آید را کاهش می دهد. مجموعه ی هوایی دوربین VIRB XE ، شامل یک فیلتر جلو برنده ( فیلتر پروانه ای ) است که باعث حذف تاری تصویر می شود .

از دیگر ویژگی های دوربین VIRB XE دارا بودن کابل صوتی هدست است . که با این کابل می توانید ، امواج رادیویATC و مخابره شده به کابین خلبان را در پرواز دریافت کنید. همچنین به تکنولوژی بلوتوث مجهز شده است و مستقیما به هدست های hands-free سازگار اتصال پیدا کند و امکان مشاهده و باز بینی فیلم ها را فراهم می کند. با پنل های صوتی سریهای GMA 350c ، امواج رادیویATC که به کابین خلبان به صورت وایرلسی مخابره می شود مخابره و با کیفیت بالا این امواج و سیگنالها را دریافت می کند – بدون اینکه به هدست صوتی نیاز داشته باشید.

مجموعه ی مناسب برای ویرایش کردن فیلم

یک یا چند تا از دوربین های VIRB XE را می توان همزمان به برنامه های کاربردی َ که بر روی موبایل های هوشمند یا تبلت نصب شده است ، اتصال پیدا کند و تصاویر تان را تنظیم کنید و پیش نمایشی از فیلمهای ویدیویی آن لاین خود داشته باشید .دوربین های متعدد را مشاهده و کنترل کنید ، فیلمهای ضبط شده ی خود را پخش و ویرایش کنید ، دیتاهای G – Matrix و پوشش های ویژه ی هوایی را هم پوشانی کنید – امکان الحاق سرعت ، ارتفاع ، مکان ، g-forces و… را به فیلم ها مهیا کنید و به صورت آن لاین این اطلاعات و دیتاها را بدون استفاده از کامپیوتر ، ارسال و به اشتراک بگذارید. به علاوه نرم افزار رایگان VIRB Edit ، قابلیت ویرایش فیلم ها ، اضافه کردن موزیک ، سویچ شدن بین زاویه های مختلف دوربین و تعدیل سنجشهای G – Matrix را دارد و به صورت اتوماتیکی نرم افزار آپ دیت می شود.

پایه ها

مجموعه ی هوایی دوربین VIRB XE گارمین ، پایه های فنجانی شکل مکنده قوی دارد . پایه های متنوع چند کاره ی گارمین ، این امکان را به کاربر می دهد که دوربین را در هر جایی محکم در موقعیت خود قفل و ثابت کنید. از ویژگی های حرفه ای پایه ی VIRB ، بدون لغزش بودن دوربین ، سفت کردن پیچ ها با آچار آلن ، داشتن حداکثر گشتاور برای مقاومت در برابر لرزش است.

ویژگی های دستگاه :

Dimensions

Unit size (WxHxD): 3.0” x 1.6” x 1.4” (77.0 x 40.6 x 36.8 mm)

Display size: 1” (25.4 mm) diagonal; 128 x 128

Unit weight: 5.35 oz (151.7 grams)

Video

Image sensor: 12.4 MP, 1/2.3″ CMOS

File Type: .mp4

1080p HD video: 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps

960p HD video: 100, 60, 50 fps

720p HD video: 120, 100, 60, 50, 30, 25 fps

480p (slow motion): 240 fps

Still photo resolution: 12 MP and 7 MP

Photo burst: 12 MP at 30 fps

Photo time lapse: custom up to 120 second intervals

Audio

Internal microphone: Yes

Headset audio cable kit (included): Allows interface with aircraft intercom system; supports both mono and stereo applications

Bluetooth®: Hands-free profile headset compatible for wireless, mono audio capture

Connectivity

Bluetooth: Yes (4.0)

ANT+® compatible: Yes (remote and sensors)

Interface: USB 2.0

HDMI output: No

Wi-Fi streaming: Yes (802.11 bgn)

Miscellaneous

GPS: Yes

Temperature range: From -20° to 45°C (from -4° to 113°F) (operating); from 0° to 45°C (from 32° to 113°F) (charging); from -40° to 85°C (from -40° to 185°F) (storage)

Memory: microSD™ card (up to 128 GB); card not included

Accelerometer: Yes

Altimeter: No

Water rating: Up to 50 m without a dive case

Image stabilization: Yes (gyro-enhanced)

Lens distortion correction: Yes

Battery

Battery type: Rechargeable 980mAh Li-polymer

Battery capacity: 980 mAh

Battery life: 1080p (30fps), up to 2 hours

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN VIRB® XE AVIATION BUNDLE

  GARMIN VIRB® XE AVIATION BUNDLE

  GARMIN VIRB® XE AVIATION BUNDLE

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis