شاخه‎ها

GARMIN VIRB® XE CYCLING BUNDLE

جدید

GARMIN VIRB® XE CYCLING BUNDLE

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

GARMIN VIRB® XE Cycling Bundle


پک دوچرخه سواری VIRB XE ، هر چیزی که دوچرخه سوار نیاز دارید تا یک دوچرخه سواری بهتری را به نمایش بکشد و بعدا بازگو کند ، دارد. برای این منظور کمپانی گارمین پایه های منحصر به فردی را برای فرمون دوچرخه طراحی کرده است .

Part Number: 010-01363-20

بطور منظم دوچرخه سواری خود را ادامه دهید

دوربین اکشن VERB XE گارمین به مدت 2 ساعت با رزولوشن 1080 پیکسل و سرعت شاتر 30 فریم در ثانیه تصاویر دیجیتالی با کیفیت عالی می گیرد.
G-Matrix ، با ساختار داخلی سنسورها و GPS ، فعالیت های کاربر را در زمان واقعی ردیابی می کند و آن را بر روی همه ی گراف ها ، سنج ها و … نمایش می دهد.
سنسور ANT+ ، ضربان قلب ، cadenc ( رکاب شمار دوچرخه ) ، نیرو سنج ، سرعت و … با دیگر دستگاه های گارمین سازگار است.
شامل پایه های دوچرخه سواری است و دارای کارت حافظه ی خارجی 16 گیگا بایت است.
دوربین و وضعیت آن را مانیتورمی کنید و هم مستیقما محصولات Edge سازگار که سنسور ANT+ بکار می برند ، کنترل می کند.

دوربین اکشن VIRB XE گارمین برای دوچرخه سواری بکار می رود.

پک دوچرخه سواری VIRB XE ، هر چیزی که دوچرخه سوار نیاز دارید تا یک دوچرخه سواری بهتری را به نمایش بکشد و بعدا بازگو کند ، دارد. دوربین VIRB XE گارمین تنها دوربین اکشن با فیلمبرداری HD با سنسورهای G- Metrix است . بنابراین نه تنها یک عکسبرداری قوی و ویدیو هایی با کیفیت بالا داریم همچنین می تواند با پوشش دادن دیتاهای دقیق به کمک سنسور G- Metrix بر روی فیلم به اینکه چقدر سریع ، تا کجا ، تا چه ارتفاع و چقدر جذاب به طور واقعی دوچرخه سواری کرده اید را به تصویر کشید. این دوربین با سایز کوچک و محکم برای دوچرخه سواری در همه شرایط مناسب است و تا عمق 50 متر بدون داشتن هیچ کیسی ضد آب می باشد و این بدین منظور است که فایلهای صوتی خود را بدون هیچ نگرانی می توانید رکورد کنید.

بسته ی VIRB® XE Cycling شامل پایه ترکیبی ، پایه ی برای کلاه ایمنی ، پایه برای تیوپ ( لوله )و یک کارت حافظه خارجی 16 گیگا بایت است.

دارای پایه های ترکیبی که منحصرا برای دوچرخه طراحیشده است

این پایه ترکیبی (Cycling Combo Mount ) برای دوچرخه سواری طراحی شده است ، وزن کلی دستگاه را کاهش می دهد وبا ارایه یک راه حل ساده و منطقی نصب و استقرار پیچیده را برای جی پی اس های دوچرخه ای Edge و VERB XE ( اختیاری ) بر روی فرمان دوچرخه آسان می کند . این پایه با بازوهای بیرونی و خارجی این امکان را فراهم می آورد تا در یک موقعیت راحت و هوشیارانه ( که برای جی پی اس دوچرخه ای Edge در بالا پایه و برای دوربین VERB XE در زیر پایه متصل می شود) مانیتورینگ راحت تر و ایمنی بهتری داشته باشید . نظارت بر وضعیت دوربین و کنترل VERB XE با محصولات سازگار جی پی اس های دوچرخه ای Edge ، به طور مستقیم ، با استفاده از ANT+ میسر است.

فیلمبرداری HD و عکسبرداری

هر دوچرخه سواری را با کیفیت بالا و با زاویه عریض و به صورت تمام HD با زولوشن 1080 پیکسل و سرعت شاتر 30 فریم در ثبت می کند. برای شرایط محیطی واقعا سخت ساخته شده است . دوربین VIRB XE گارمین ، تصاویر واضح ، چشمگیر ومبتنی بر ژیروسکوپ تثبیت کننده تصاویرو با رزولوشن 12 مگا پیکسل و با سرعت 30 فریم در ثانیه اخذ می کند .

همپوشانی دیتاهای G-Metrix

آیا شما واقعا با سرعت 37 مایل در ساعت آخرین سراشیبی را دوچرخه سواری کردید ؟

در حال حاضر با سنسور G-Metrix این دوربین فیلمبرداری گارمین می توانید این موضوع را به دوستانتان اثبات کنید و این امر به لطف پوشش دقیق دیتاها و اطلاعات G-Metrix بر روی فیلم ضبط شده ، مثل سرعت ، مسافت و G-force ممکن شده است .

برنامه های کاربردی موبایل VIRB و نرم افزار Edit

یکی یا بیش از یکی دوربین اکشن VIRB XE را به برنامه کاربردی موبایل گارمین VIRB (Garmin VIRB® Mobile App ) متصل کنید. برنامه VIRB Edit بر روی تلفن هوشمند یا تبلت سازگارتان نصب می شود . سپس می توانید عکس تان با پیش نمایش زنده ی از فیلم ویدیویی تنظیم کنید ، دوربین های متعدد ی را مشاهده و کنترل کنید، فیلم های ضبط شده را پخش و ویرایش کنید ، دیتاهای G-Matrix هم پوشانی کنید ، فیلم های آن لاین خود را ثبت ، ارسال و به اشتراک بگذارید – بدون هیچ زحمتی از کامپیوتر- . به علاوه ، نرم افزار رایگان VIRB® Edit قابلیتهایی برای ویرایش فیلم ، اضافه کردن موسیقی ، سویچ بین زاویه های مختلف دوربین و تنظیم سنجش های G-Matrix به کاربر ارایه می دهد و به طور اتوماتیکی این نرم افزار آپ دیت می شود.

خصوصیات و ویژگی های دستگاه

Dimensions

Unit size (WxHxD): 3.0” x 1.6” x 1.4” (77.0 x 40.6 x 36.8 mm)
Display size: 1” (25.4 mm) diagonal; 128 x 128
Unit weight: 5.35 oz (151.7 grams)
Video

Image sensor: 12.4 MP, 1/2.3″ CMOS
File Type: .mp4
1080p HD video: 60, 50, 48, 30, 25, 24 fps
960p HD video: 100, 60, 50 fps
720p HD video: 120, 100, 60, 50, 30, 25 fps
480p (slow motion): 240 fps
Still photo resolution: 12 MP and 7 MP
Photo burst: 12MP at 30 fps
Photo time lapse: custom up to 120 second intervals
Audio

Internal microphone: Yes
External microphone: Optional rugged power cable or Bluetooth® audio
Connectivity

Bluetooth: Yes (4.0)
ANT+® compatible: Yes (remote and sensors)
Interface: USB 2.0
HDMI output: No
Wi-Fi streaming: Yes (802.11 bgn)

Miscellaneous

GPS: Yes
Temperature range: From -20° to 45°C (from -4° to 113°F) (operating); from 0° to 45°C (from 32° to 113°F) (charging); from -40° to 85°C (from -40° to 185°F) (storage)
Memory: microSD™ card (up to 128 GB); card not included
Accelerometer: Yes
Altimeter: No
Waterproof to 50 meters without a dive case
Image stabilization: Yes (gyro-enhanced)
Lens distortion correction: Yes

Battery

Battery type: Rechargeable 980mAh Li-polymer
Battery capacity: 980 mAh
Battery life: 1080p (30fps), up to 2 hours

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  GARMIN VIRB® XE CYCLING BUNDLE

  GARMIN VIRB® XE CYCLING BUNDLE

  GARMIN VIRB® XE CYCLING BUNDLE

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis