شاخه‎ها

سوئیچ POE

جدید

اینجکتور POE مخصوص انتقال برق روی کابل شبکه

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

کابل های اترنت برای انتقال داده به کار می روند و PoE (Power over Ethernet) تکنولوژی است که عبور جریان برق از کابل ها را ممکن می سازد. برق از طریق سوئیچ PoE تامین شده و از طریق دو رشته سیم از کابل اترنت عبور می کند. برای ولتاژ زیاد معمولاً از کابل های cat5 یا بیشتر و برای زمانی که سطح ولتاژ پایین است از کابل های cat 3 استفاده می شود.

سوئیچ شبکه یک دستگاه تحت شبکه است که بخش های شبکه را به هم متصل می کند. سوئیچ PoE یک دستگاه اتصال است که می تواند برق و data را با هم حمل کند و زمانی که منبع تغذیه برای دستگاهی که نیاز به برق دارد فراهم نباشد، بسیار ارزشمند و گرانبهاست. دوربین های CCTV متصل به اینترنت و LAN وایرلس بهترین مثال برای این مورد هستند. USB نیز می تواند برق و data را انتقال دهد. اما در میزان انتقال و مسافتی که انتقال انجام می شود محدود است. از مزایای دیگر سوئیچ PoE می توان به استفاده از یک متصل کننده (RJ45) اشاره کرد در حالی که در مقابل USB ها از متصل کننده های گوناگون دیگری استفاده می کنند.

استفاده اولیه سوئیچ PoE در شرایطی است که ولتاژ  AC در دسترس و یا مقرون به صرفه نیست و USB هم نمی تواند مناسب باشد. با این وجود حتی زمانی که AC در دسترس و USB قابل استفاده باشد، سوئیچ PoE دارای مزایای خاصی است:

کابل اترنت مسی می تواند برنامه های کاربری تا ۱۰۰ گیگابایت را پشتیبانی کند در حالی که این میزان برای USB2.0 حداکثر ۴۵۰ مگابایت می باشد.

استانداردهای نیروی AC کشورهای مختلف متفاوت است و این موضوع زمانی که دستگاه ساخت یک کشور در کشور دیگری مورد استفاده قرار می گیرد مشکل ساز خواهد بود. اما PoE چنین مشکلاتی را در بر نخواهد داشت.

سوئیچ PoE می تواند مستقیماً از باطری و یا منبع تغذیه  بیرونی تغذیه کند و این موضوع زمانی که  AC غیر قابل اعتماد است، بسیار مفید می باشد.

میزان ماندگاری اترنت بیشتر است. بنابراین دستاورد تجربه در محیط­های مختلف را می توان مستقیماً به سوئیچ PoE نسبت داد.

نیرو می تواند در انتهای کابل و یا برای سهولت قرارگیری تامین منبع نیرو، توسط یک خروجی تامین شود

حتی کابل های با کیفیت cat 5 هم از رابط  USB و سیم AC که هیچ مطابقتی با ساخت کدهای مورد نیاز ندارند، بهتر هستند.

سوئیچ PoE نسبت به USB، برای کاربردهایی چون تکنولوژی VoIP گزینه مناسب تری است.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  سوئیچ POE

  سوئیچ POE

  اینجکتور POE مخصوص انتقال برق روی کابل شبکه

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis