شاخه‎ها

مودم GSM WIFI 3G USB

جدید

مودم 3G مناسب SMS / اینترنت / کارت خوان مموری

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

با توجه به گسترش روزافزون کارایی های عملی شبکه اینترنت، لازم است که میزان نفوذ آن نیز افزایش یابد. برای مواقعی که امکان اتصال به مودم های با سیم وجود ندارد، راه جایگزین، مودم های سیم کارتی هستند که قابل استفاده در تمام نقاط تحت پوشش دکل های مخابراتی یک اپراتور هستند. یکی از محصولات خوب و قابل قبول در این زمینه مودم دانگل WIFI 802.11/B/G/N است که با داشتن قابلیت های گوناگون می تواند گزینه مناسبی برای خرید شما کاربر گرامی باشد.

طراحی و بدنه

این دستگاه در ابعاد ۸۶ × ۳۴ × ۱۲ میلی متر طراحی شده و وزن آن در حدود ۳۰ گرم است. از نظر زیبایی طراحی ظاهری، دانگل بیسیم قابل قبول بوده و به واسطه لبه های پخ آن، به راحتی در جیب جای می گیرد. البته اصطلاح جیبی بودن چنین مودم هایی به این نکته اشاره دارد که شما می توانید برق مودم را با دستگاهی همچون پاور بانک تامین نمود و همراه خود ببرید و حتی در فضای باز با فعال کردن هات اسپات، تعدادی کاربر (در این مودم تا ۸ کاربر) را به طور هم زمان به آن اتصال دهید.

با برداشتن درب پشتی مودم جیبی، دو شیار مشاهده می شود که روی هم قرارگرفته اند. یکی شیار مربوط به سیم کارت است و دیگری شیار کارت حافظه با سایز میکرو اس دی می باشد.

قابلیت نصب کارت حافظه

شما می توانید به این مودم یک کارت حافظه با حداکثر ظرفیت ۳۲ گیگابایت وصل کنید. استفاده از این قابلیت به این ترتیب است که به کاربر این امکان رادارد تا کارت حافظه خود را از اطلاعات پر نموده، داخل این مودم قرار دهد و زمانی که هات اسپاتِ آن فعال شد، تمامی دستگاه هایی که به آن متصل هستند می توانند محتویات کارت حافظه را در یک درایو به اشتراک گذاشته شده، مشاهده کنند. برای مثال با ذخیره یک فیلم با کیفیت کواد اچ دی در کارت حافظه خود وبا اتصال تلفن همراه هوشمند به مودم می توانید بدون نگرانی از شارژکشیزیاد، چنین فیلم حجیمی را تماشا کنید.

سیم کارت

دانگل وای فای دارای توانایی زیاد در دریافت داده های مخابراتی جهت اتصال به اینترنت ۳G است. این مودم با کلیه سیم کارت های موجود در ایران یعنی همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا همخوانی دارد. با برداشتن درب زیرین دستگاه، به شیار سیم کارت دسترسی پیدا می کنید و برای جایگذاری، نیاز به پانچ سیم کارت خود نخواهید داشت.

کارایی

با توجه به توضیحات ذکر شده، قابلیت های دستگاه WIFI 802.11/B/G/N توسعه روز افزون صنعت IT و لزوم استفاده از اینترنت، خصوصاً اهمیت آنلاین بودن در هر زمان و مکان وهمچنین با توجه به گسترش سرویس های مخابراتی مبتنی بر شبکه های ۳G و فعالیت روزافزون اپراتورهای مخابراتی در ارائه سیم کارت های نسل سوم، سایت راستین بازار اقدام به عرضه مودم ۳G جهت استفاده بهینه تر از تکنولورژی های یاد شده نموده است.

مودم GSM WIFI 3G USB اصل را از فروشگاه پهناور خرید نمایید.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  مودم GSM WIFI 3G USB

  مودم GSM WIFI 3G USB

  مودم 3G مناسب SMS / اینترنت / کارت خوان مموری

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis