شاخه‎ها

تبدیل VGA به HDMI کابل دار با خروجی صدا

جدید

تبدیل VGA به HDMI برای اتصال کارت گرافیک و یا نوت بوک با تلویزیون کاربرد دارد

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

در واقع دستگاه لپ تاپ یا کامپیوتر خود را در صورت نداشتن خروجی HDMI  (و داشتن خروجی VGA تصویر و AUX صدا) می توانید با تبدیل VGA به HDMI کابلدار با خروجی صدا  به تلویزیون ال سی دی LCD یا ال ای دی LED اتصال داده و یا لپ‌تاپ و رایانه خود را به پروژکتورهای دارای ورودی HDMI متصل نمایید.

کاربرد تبدیل  VGA به HDMI به زبان ساده

اگر به زبان ساده بخواهیم کاربرد این دستگاه مبدل را توضیح دهیم می توانیم یک نمونه را بیاوریم. برای نمونه شما در نظر داشته باشید که ممکن است یک دستگاه داشته باشید که فاقد خروجی HDMI است و تنها خروجی تصویر VGA دارد. اکنون قصد دارید این دستگاه را به نمایشگر یا تلویزیون ال سی دی LCD یا LED متصل نمایید و از تصاویر آن بر روی تلویزیون بهره ببرید که ورودی VGA ندارد و تنها پورت ورودی HDMII دارد. با بهره گیری از تبدیل  VGA به HDMI می توانید این دو دستگاه را به یکدیگر متصل نمایید.

نمونه شیوه استفاده از تبدیل  VGA به HDMI

برای نمونه شما قصد دارید کامپیوتر یا لپ تاپ خود را به تلویزیون LCD خود متصل نمایید. خروجی تصویر کارت گرافیک رایانه‌ی شما VGA است ( HDMI ندارد) و تلویزیون شما تنها ورودی HDMI دارد. یک سر کابل VGA را به ورودی VGA مبدل متصل نموده و از سر دیگر مبدل یک کابل HDMI را به تلویزیون متصل می کنیم. همچنین کابل صدا AUX را به دستگاه مبدل VGA به HDMI متصل کنید و با بهره گیری از کابل USB شارژر موجود در بسته یک برق ۵ ولت به وسیله ی شارژر موبایلاندرویدی یا پورت مادگی USB کامپیوتر و لپ تاپ به دستگاه مبدل بدهید.

کاربرد ورودی صدا AUX چیست؟

از آن جایی که درگاه یا پورت VGA تنها منتقل کننده تصویر و ویدیو است در نتیجه برای انتقال صدا نیز یک ورودی AUX صدا روی دستگاه در نظر گرفته شده که شما آن را به خروجی صدا کیس کامپیوتر یا لپ تاپ خود متصل می کنید. سپس دستگاه ترکیبی از صدا و تصویر را به صورت خروجی HDMI به شما خواهد داد.

دارای ۱ درگاه ورودی VGA

دارای ۱ ورودی صدا AUX

دارای یک خروجی HDMI

تبدیل کننده سیگنال داده ی آنالوگ به دیجیتال با بالاترین کیفیت

به کارگیری ساده و آسان از دستگاه مبدیل VGA به HDMI بدون نیاز به نصب برنامه

به تبدیل VGA به HDMI کابلدار با خروجی صدا تبدیل انالوگ به دیجیتال، اتصال کارت گرافیک به تلویزیون، اتصال dvr  به تلویزیون و ویدئو پرژکتور می گویند.

تبدیل VGA به HDMI کابل دار با خروجی صدا اصل را ازفروشگاه پهناور خرید نمایید.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  تبدیل VGA به HDMI کابل دار با خروجی صدا

  تبدیل VGA به HDMI کابل دار با خروجی صدا

  تبدیل VGA به HDMI برای اتصال کارت گرافیک و یا نوت بوک با تلویزیون کاربرد دارد

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis