شاخه‎ها

ماتریکس سوئیچ 6 در 2 HDMI مارک فرانت

جدید

سوئیچ ماتریکس HDMI با کیفیت ۴K و قابلیت RCA

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

سوئیچ ماتریکس HDMI با مارک فرانت بهترین کیفیت صوت و تصویر را به ارمغان می آورد. کیفیت تصویر سه بعدی و با رزولیشن ۲۱۶۰ و با فرکانس ۳۰ هرتز و همچنین قابلیت تغییر صدا و تصویر را با استفاده از ماژول EDID که بر روی بدنه سوئیچ ماتریکس قرار گرفته را دارد. همچنین قابلیت رفت و برگشت صدا و یا همان ARC را دارا می باشد. سوئیچ ماتریکس HDMI با ۶ ورودی و ۲ خروجی پورت HDMI قابلیت اتصال دستگاه هایی همچون نوت بوک و کامپیوتر و DVD PLAYER و XBOX و PS4 و ... را بر روی ۲ نمایشگر دارد.

بوسیله ماتریکس سوئیچ ۶در۲ HDMI می توانید ۶ دستگاه را به ۶ ورودی سوئیچ اتصال نموده و از ۲ خروجی HDMI سوئیچ به ۲ ورودی نمایشگر و یا تلویزیون متصل نموده و با سلکت دستی و یا ریموت کنترل هر کدام تصویر را خواستید به هرکدام نمایشگر متصل نمایید.

ویژگی سوئیچ ماتریکس HDMI مارک فرانت

تامین برق با آدابتور ۵ ولت

اجرای فرمان تعویض کانال با ریموت کنترل و سلکت دستی

دارای ۶ ورودی و ۲ خروجی HDMI

کیفیت ۴K / پخش صوت و تصویر EDID / سه بعدی / قابلیت رفت و برگشت صدا ARC

منظور از ARC چیست؟

به زبان ساده ARC و یا Audio Return Channel کار رفت و برگشت صدا را بر عهده دارد. به وسیله ARC می‌توان ارتباط وسایل صوتی و تصویری منزل را از دو جهت ساده کرد. اولین مسأله که کاربردی‌تر هم است، سازمان‌دهی کنترلرهای CEC با استفاده از یک دستور کنترلی است. مهم‌ترین کاربرد استفاده از یک دستور کنترلی در مورد تلویزیون‌هایی است که کیفیت صدای پایینی دارند و لذا یک ستون صوتی، سیستم صوتی، سینمای خانگی یا هر وسیله‌ی دیگری به عنوان بلندگو در اطراف و جلویشان قرار داده می‌شود. در این حالت اگر هر دو ابزار به ARC مجهز شده باشند، می‌توان بلندگو را از طریق واسط HDMI به تلویزیون متصل کرد و سپس از کنترلر تلویزیون برای کنترل کردن مشخصه‌هایی مثل صدا، قدرت و سایر امکانات سیستم صوتی استفاده کرد.

دومین ویژگی ARC ارسال سیگنال‌ بالادستی و پایین دستی از طریق تنها یک اتصال است. منظور از این دو واژه ارسال سیگنال به یک وسیله و برعکس، یعنی ارسال سیگنال از یک وسیله به دیگری است. مثلاً یک پلیر بلوری سیگنال را به سمت یک وسیله دیگر که پایین‌دست آن است، ارسال می‌کند و هم‌زمان ممکن است سیگنالی از آن وسیله دیگر به پلیر فرستاده شود که در بالادست قرار دارد. با استفاده از HDMI ARC تعداد کابل‌های لازم برای اتصالات کاهش می‌یابد.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  ماتریکس سوئیچ 6 در 2 HDMI مارک فرانت

  ماتریکس سوئیچ 6 در 2 HDMI مارک فرانت

  سوئیچ ماتریکس HDMI با کیفیت ۴K و قابلیت RCA

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis