شاخه‎ها

سوئیچ 2 پورت HDMI با نمایش چندگانه بدون وقفه

جدید

سوییچ HDMI با قابلیت بدون وقفه


اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

سوئیچ HDMI با قابلیت نمایش تصویر در تصویر و یا Multi View حرکتی جدید در امر کاهش هزینه و بالا بردن سطح تکنولوژی است. سوئیچ HDMI  با قابلیت Multi View نمایش ۲ تصویر را در یک نمایشگر و یا تلویزیون را همانند دوربین مدار بسته (DVR) نشان می دهد. استفاده از سوئیچ HDMI علاوه بر کاهش هزینه، به کاهش مانیتور و یا نمایشگر  برای داشتن فضای بیشتر نیز کمک می نماید. سوئیچ HDMI بدون وقفه می تواند دستور فرمان را به ۳ صورت انتخاب دستی و ریموت کنترل و پورت سریال بگیرد و نمایشگر منتقل نماید.

Seam-Less چیست؟

سیم لس و یا بدون وقفه، حافظه ای بر روی چیپست است که EDID و یا مشخصات صوت و تصویر را در خود نگه می دارد و کمک می کند که به هنگام سوئیچ وقفه نندازد.

ویژگی های سوئیچ ۲ پورت HDMI

سوئیچ HDMI با ۲ ورودی و ۱ خروجی پورت HDMI

فرمان سوئیچ از طریق سلکت دستی ،ریموت کنترل، پورت RS232

دارای یک سال گارانتی شرکت فرانت

دستور فرمان از طریق پورت RS232

سوئیچ HDMI دارای پورت سریال و یا RS232 به صورت TX/ RX/ GRAND است. برای اتصال نوت بوک به پورتRS232  برای اجرای فرمان می توانید از تبدیل USB به سریال مارک فرانت استفاده نمایید. لذا برای اتصال به سوئیچ HDMI کابل ۹ به ۹ سریال ماده را تهیه کرده و به تبدیل USB به سریال فر انت متصل و سره دیگر انرا لخت کنید و به ۳ پورت RX/ TX/ GRAND متصل نمایید. با استفاده از نوشتن یک برنامه مربوط به اجرای فرمان می توانید بوسیله نوت بوک سوئیچ تصویر را اجرا نمایید.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  سوئیچ 2 پورت HDMI با نمایش چندگانه بدون وقفه

  سوئیچ 2 پورت HDMI با نمایش چندگانه بدون وقفه

  سوییچ HDMI با قابلیت بدون وقفه


  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis