شاخه‎ها

سوئیچ 4 پورت کواد HDMI با نمایش چند گانه بدون وقفه

جدید

    سوییچ کواد HDMI با قابلیت بدون وقفه


اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

سوئیچ HDMI با قابلیت نمایش تصویر در تصویر یا Multi View حرکتی جدید در امر کاهش هزینه و بالا بردن سطح تکنولوژی است. سوئیچ HDMI با قابلیت Multi View نمایش ۴ تصویر را در یک نمایشگر و یا تلویزیون را همانند دوربین مدار بسته (DVR) نشان می دهد. استفاده از سوئیچ HDMI علاوه بر کاهش هزینه، به کاهش مانیتور و یا نمایشگر برای داشتن فضای بیشتر نیز کمک می نماید. سوئیچ HDMI کواد بدون وقفه می تواند دستور فرمان را به ۳ صورت سلکت دستی و ریموت کنترل و پورت سریال بگیرد و نمایشگر منتقل نماید.

Seam-Less چیست

سیم لس و یا بدون وقفه، حافظه ای بر روی چیپست است که EDID و یا مشخصات صوت و تصویر را در خود نگه می دارد و کمک می کند که به هنگام سوئیچ وقفه نیندازد.

ویژگی های سوئیچ ۴ پورت HDMI

سوئیچ HDMI با ۴ ورودی و ۱ خروجی پورت HDMI

فرمان سوئیچ از طریق سلکت دستی، ریموت کنترل، پورت RS232

دارای یک سال گارانتی شرکت فرانت

دستور فرمان از طریق پورت RS232

سوئیچ HDMI دارای پورت سریال و یا RS232 به صورت TX/ RX/ GRAND است. برای اتصال نوت بوک به پورت RS232 برای اجرای فرمان می توانید از تبدیل USB به سریال مارک فرانت استفاده کنید. لذا برای اتصال به سوئیچ HDMI کابل ۹ به ۹ سریال ماده را تهیه کرده و به تبدیل USB به سریال فرانت متصل و سر دیگر آن را لخت کنید و به ۳ پورت RX/ TX/ GRAND متصل نمایید. با استفاده از نوشتن یک برنامه مربوط به اجرای فرمان می توانید بوسیله نوت بوک سوئیچ تصویر را اجرا کنید.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  سوئیچ 4 پورت کواد HDMI با نمایش چند گانه بدون وقفه

  سوئیچ 4 پورت کواد HDMI با نمایش چند گانه بدون وقفه

      سوییچ کواد HDMI با قابلیت بدون وقفه


  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis