شاخه‎ها

دانگل EZCAST M2 گیرنده بی سیم تصاویر HDMI

جدید

  دانگل EZCAST M2 گیرنده بی سیم تصاویر HDMI

  مناسب برای انتقال تصاویر و ویدئو بر روی تلویزیون

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

اتصال تبلت ، موبایل ، کامپیوتر ، لپ تاپ ، MAC و به صورت بی سیم بدون نیاز به اینترنت به ویدیو پروژکتور و تلویزیون و دستگاههای دارای ورودی HDMI

سازگار با Windows ,Mac OS ,iOs ,Android

پشتیبانی از ۱۰۸۰p

پردازنده قدرتمند cortex A9

این مبدل فایل های قابل Share مثل PDF , Office , فیلم و عکس از طریق WIFI دریافت نموده و به HDMI تبدیل می نماید. مبدل را مستقیما می توان به دستگاه دارای ورودی   HDMI مانند تلویزیون و ویدیوپرژکتور متصل نمود و فایل های مورد نظر در تبلت یا موبایل را بر روی LCD & LED و ویدیو پرژکتور به نمایش گذاشت. دانگل EZCAST را تولیدکنندگان زیادی در چین با چیپ های متنوع و کیفیت های مختلف تولید می کنند که هرکدام در کارکرد مداوم دستگاه و تست کیفیت در انتقال تصویر با هم دیگر فرق دارند. اگر به دانگل های مشابه با اسم و مارک های مختلف دقت کنید متوجه خواهید شد که آنها نیز از نرم افزار EZCAST استفاده می کنند این بدان معنی است که نوع اصلی این دانگل ها با نام خود EZCAST هستند پس هزینه اضافه تر بابت نام کالا پرداخت ننمایید.

برای کارایی بهتر پس از دریافت کالا آن را به اینترنت متصل کرده و نرم افزار داخلی آن را آپدیت نمایید.توسط این دانگل می توان نمایشگر را به اینترنت متصل کرد.پس از بروزرسانی دانگل زبان فارسی هم پشتیبانی می کند. اتصال پورت VGA به صورت بی سیم : برای دستگاههایی که دارای پورت VGA هستند مثل ویدیو پرژکتور و … می توان این تبدیل و تبدیل HDMI به VGA را توسط تبدیل دو سر مادگی HDMI به هم وصل کرد و تصویر را از موبایل و تبلت و کامپیوتر و … به صورت بی سیم به پورت VGA وصل کرد. برای انجام این کار بهتر است از مدل HDMI به VGA مدل فرانت تهیه فرمایید. یکی از کاربرد های مفید دیگر این دانگل خاصیت Extend تصویر در کامپیوتر و یا لپ تاپ می باشد.این حالت یعنی اینکه می توان توسط این دانگل فعالیت جداگانه ای را روی نمایشگر نشان داد به طور مثال روی LCD توسط این دانگل از روی لپ تاپ به صورت وایرلس فیلم پخش کنید و روی لپ تاپ خود فعالیت دیگر انجام دهید مثلا روی لپ تاپ با فتوشاپ کار کنید بدون این که تداخلی با هم داشته باشند.

Enlightened قابل توجه کسانی که می خواهند تصویر را به صورت Mirror مشاهده نمایند به اطلاع می رسانیم که از طریق لپ تاپ و کامپیوتر وایرلس دار بدون هیچ گزینه ای تصویر روی نمایشگر Mirror می شود یعنی تمام تصویری که در لپ تاپ مشاهده می نمایید را نمایشگر نشان خواهد داد. برای گوشی و تبلت های سامسونگ و … که گزینه All Share Cast را دارند نیز می توان تصویر را Mirror کرد. برای سیستم ios نیز که دارای گزینه Air play هستند نیز می توانند انتقال به صورت Mirror انجام داد. برای بعضی از گوشی و تبلت های اندرویید مثل ASUS که دارای گزینه Miracast هستند نیز Mirror صورت می گیرد. برای سایر گوشی و تبلت هایی که این گزینه ها را ندارند می توانند از طریق نرم افزار Ezcast به صورت انتقال گزینه ای تصاویر و فیلم و … را به نمایشگر منتقل کرد.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  دانگل EZCAST M2 گیرنده بی سیم تصاویر HDMI

  دانگل EZCAST M2 گیرنده بی سیم تصاویر HDMI

    دانگل EZCAST M2 گیرنده بی سیم تصاویر HDMI

    مناسب برای انتقال تصاویر و ویدئو بر روی تلویزیون

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis