شاخه‎ها

تبدیل HDMI به VGA

جدید

تبدیل HDMI به VGA
برای انتقال تصاویر نوت بوک و کامپیوتر با پورت HDMI  به مانیتور و نمایشگر

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

کارایی تبدیل HDMI به VGA RGB چیست؟

امروزه فناوری‌های نوین در عرضه پورت‌های تصویری شتابی باور نکردنی دارند. چندین و چند پورت تصویری دیجیتال مانند پورت اچ دی ام آی و وی جی ای در بازار و روی دستگاه‌های گوناگون است و تبدیل این پورت‌ها به یکدیگر یک نیاز بنیادین است. برای نمونه برای تبدیل پورت HDMI به AV باید از مبدل HDMI به AV سه فیش استفاده شود یا…  اگر دستگاه‌هایی مانند پلی استیشن ۳ یا XboX یا گیرنده دیجیتال و رسیور ماهواره و دوربین دیجیتال داشته باشید حتماً با مشکل اتصال این دستگاه‌ها به مانیتور خود که تنها دارای ورودی VGA هستند روبرو شده‌اید. برای متصل کردن این دستگاه‌ها به مانیتور کامپیوتر یا دیگر نمایشگرهای دارای ورودی مادگی VGA نیاز به این دستگاه مبدل دارید.

کاربرد مبدل HDMI به VGA به زبان ساده

اگر به زبان ساده بخواهیم کاربرد این دستگاه مبدل را بگوییم بد نیست یک نمونه بیاوریم. زمانی را فرض کنید که شما قصد دارید رسیور ماهواره، گیرنده دیجیتال، کامپیوتر و یا کنسول بازی پلی استیشن PS3 خود را به مانیتور کامپیوتر یا نمایش‌گر ال سی دی LCD یا LED خود که تنها دارای درگاه ورودی VGA است متصل نمایید. یعنی قصد داری از این مانیتور به عنوان تلویزیون استفاده کنید. در این جا نخست به سادگی کابل HDMI خود را مثلا به خروجی HDMI رسیور یا پلی استیشن ۳ متصل می کنید سپس سر دیگر کابل HDMI را به ورودی دستگاه مبدل متصل می نمایید.

پس از آن با استفاده از کابل VGA که در اختیار دارید یک سر کابل را به خروجی دستگاه مبدل و یک سر دیگر را به ورودی مانیتور متصل می کنید و تصویر را بر روی مانتور خواهید داشد. تبدیل پیشنهادی دیجیکو صرفاً برای نوت بوک و کامپیوتر و DVRوNVR استفاده میشود و اگر قصد اتصال PS4،XBOX، PS3 و کلیه دستگاه ها با فرکانس بالا و کنسول های بازی را دارید باید از تبدیل HDMI به VGA با مارک فرانت، ونتولینک استفاده نمایید. پهناور رسیدن به هدفتان را اسان مینماید.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  تبدیل HDMI به VGA

  تبدیل HDMI به VGA

  تبدیل HDMI به VGA
  برای انتقال تصاویر نوت بوک و کامپیوتر با پورت HDMI  به مانیتور و نمایشگر

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis