شاخه‎ها

بیبی انیشتین فارسی

جدید

بیبی انیشتین فارسی

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

ترانه پیرمرد مهربون مزرعه داره ...، گل قشنگ، هوای پاک، فصل ها، فست فود و میوه ها

شعرها و آموزش های زبان انگلیسی بصورت انیمیشن فوق العاده زیبا، بازی های انگری برد، موتور سواری، پازل و  ...

بی بی انیشتین محصولی فوق العاده برای پرورش هوش، ذهن، تخیلات، خلاقیت برای کودکان نوپای شما عزیزان از 3 ماه تا 6 سال می باشد. آموزش هایی از قبیل اشکال، رنگ ها، حیوانات، اعضای بدن، آشنایی با سازهای موسیقی، سبک های نقاشی، زبان اشاره، فصل ها، اشکال مختلف، آب و هوا، مزرعه و .... است. بنابراين كليه محصولات كمپاني بي بي انيشتين به گونه اي طراحي شده اند كه حس كشف كردن را در كودك ترغيب نموده و راه هاي جديدي را براي ايجاد ارتباط بين والدين و فرزندان خردسال آنها پيدا كند. در حقیقت بی بی انیشتین (انیشتین کوچولو)، محصولی برای رشد ذهن و خلاقیت کودک شما می باشد. کودکان از سه ماه تا 9 ماه قدرت فوق العاده ای جهت اضافه کردن دامنه لغات دارا می باشند که این محصول شما والدین عزیز را جهت کمک به آموزش به کودک دلبندتان یاری می کند.

Dvd 1

1) بتهوون كوچولو

سمفوني شادي بتهوون كوچولو، كوچـولوهاي عزيز رو به يه سفر ديدني و شنيــدني مي بره و اونا رو مجذوب. رنگ ها و تصاوير و حركات مي كنه. توي اين DVD از اجراهاي زيبـاي بتهوون استفاده شده که كاملاً، حـواس كودك رو تحت تاثيـر قرار می دهد. سمفـوني شادي بتهوون كوچولو حدوداً 30 دقيقه.

2) موزارت كوچولو

فستيوال موسيــقي موزارت كوچولو با تصاويـر جذاب و ديدني كوچـولوي شمـا رو با خودش به دنياي موسيقي مي بره و فقط مناسب گوشها و چشم هاي كوچولوي فرزند دلبند شماست با موزارت كوچولو. تقريباً 26 دقيقه.

3) باخ كوچولو

باخ كوچولو و ماجراجويي موزيكال، موسيقي كلاسيك رو به عزيزان شما معرفي ميكنه. مدت زمان باخ كوچولو هم 27 دقيقه.

Dvd 2

4) مونت كوچولو

خوب توي اين DVD انيشتين كوچولو مي خواد 4 فصل رو به آقا كوچولو ها و خانم كوچولو ها نشون بده موزيك همراه اين DVD سمفوني 4 فصل ويوالدي هستش كه حتماً شنيـدين پس انتخــاب موزيـكش كه فوق العادست! مونت كوچــولو و 4 فصل به كوچولـوي دلبندتون كمك مي كنه تا بهار رو با رنگين كمون و گلهاي رنگارنـگ، تابستون رو با گل آفتاب گردون و خورشيد، پاييز رو با تغيير رنگ برگ ها و خزونش، و زمستون رو با گوله هاي سفيد و قشنگ برفي تشخيص بده زمان اين درس 34 دقيق است.

5) وقت لالایی

مسلماً یکی از بزرگترین لذت های شما زمانیه که فرزندتون رو برای خواب یا آروم کردن در آغوش می گیرید. “وقت لالایی” شامـل صداها و تصاویـر آرامش بخشیه که کودک رو برای استـراحت آماده می کنه تا شما و دلبندتون استراحت خوبی داشته باشید. تصاویری مثل امواج اقیانوس در هنگام غروب خورشید، ابرهای زیبا و ...

6) اولین حرکات کودک

اولین حرکات کودک، جشن شادیه از مرحلـــه مهم حرکت کردن کودک، شامــل اولیــن گام ها، دســـت زدن، پریــدن، رقصیــدن و..که والدیـن و کوچولوهاشون رو دعوت می کنه تا از این تجربه های پر از شادی با هم لذت ببرند و کشف کنن که چطور حرکات بهتر و قویتر اعتمـاد به نفس رو می سازه و حس کنجکاوی طبیـعی کودک رو تحریک میکنه. ديدن اين مجموعه براي كودكان 6 ماهه تا 3 ساله توصيه مي شود

Dvd 3

7) نپتون کوچولو، کشف آب

این قسمت بچه ها و نوباوه ها رو از حمام تا ساحل و از شیر آب تا آبشارها و چشمه های آب گرم می بره. سفری به اقیانوسها و دریاچه ها به همراه موجودات دریایی مثل اختاپوس و ...

8) شکسپیر کوچولو، دنیای شعر

“شکسپیر کوچولو” ترکیبی از اشعـار، موسیقی شاد کلاسیک، اشیـای درخشان و خلق افـکار شاده برای برانگیختن ذهن های جوون. این بخش از کلماتی مثل درخت و سبزه و ... در تصاویر و اشعار استفاده می کنه تا ذهن کودک رو برای بکار بردن این کلمات و شعرها آماده کنه.

9) ونگوگ كوچولو

دنياي رنگ هاي ونگوگ كوچولو ، پلت كاملي از رنگها رو به كودك شما معرفي مي كنه حتماً مي دونين كه بازي با رنگ ها قدرت ادراك و تشخيص رو در كودكان تقويت مي كنه. مدت زمان دنياي رنگ هاي ونگوگ كوچولو 30 دقيقه است.

Dvd 4

10) داوينچي كوچولو

از موقـعي كه يه كودك چشم هاشـو باز مي كنه، شروع به جستجو و كشف محيط اطرافش مي كنه و اين كار رو حتما از بدن خودش شروع مي كنه... از فرق سـر تا شصـت پا. داوينـچي كوچولو ، به كوچــولوي نوپاي شما در شناختن اعضاي بدنش كمك ميكنه از چشم و گوش و اعضاي صورت بگير تا دست و پا ... با عكس هاي رنگي و تصاويــر درشـت. داوينچي كوچولـو با نشان دادن اعضــاي بـدن در شكل هاي مختلف ، مثلا نشان دادن چشم در انسان كامل و كودك و حيوان و ... ، فرايند ياد گيري رو در كودك كامل مي كنه.

11) اولین آواهای من

“اولین آوا های من” توضیـح می ده که چگـــونه کلـمات مشترک زندگی کودکان مثل بابا ، مامان ، دوستت دارم و می تونند تلفــظ و یا به زبان اشاره بیان بشن. با دیـدن این قسمت شمـا می تونید لحظات شادی رو با اشاره و صحبت کردن با کودکتون داشته باشید.

12) جعبه موزیک سانتا کوچولو

در این بخش هم جشنهای هالیدی به همراه آهنگ های شاد و بازی و سرگرمی در چند فرهنگ مختلف

به کودک شما معرفی میشه.

Dvd 5

13) در راه

تو اين درس هم كوچـولو ها با وسايل نقلـيه زميني و دريايي و هوايي آشنا ميشن موسيقي اين درس هم باز از كارهـاي آهنگ سـازان بزرگ مثل بتهوون و موزارت انتخاب شده بعد از ديدن اين درس دلبند شما مي تونه هواپيما و بالن، كشتي و قايـق بادباني و ماشين و قطار رو از هم تشخيص بده و ياد بگيره كه هر كدوم كجا حركت مي كنن ...

14) مک دونالد - یک روز در مزرعه (ترانه شاد کشاورز مهربون)

در این قسمت نوباوه ها با دیدین عکس ها و نیز تصاویری از یک مزرعه واقعی می تونند رابطه و تفاوت بین اسباب بازی های پلاستیکی و حیوونای واقعی رو درک کنند.

15) كوچولو

كوچولو و كشتي حيوانات كودك شما رو به يه سفردريايي مهيج و موزيكال مي بره بيشتر از20 تا حيوون رو توي محيط هاي زندگيشون مي بينه و اسماشـون رو يادمي گيره جالبه نه! فيل، خرس كوالا، پنگوئن، فلامينگو و كلي حيووناي قشنــگ ديگه... از جنگل هاي استوايي بگير تا قطب شمال و جنوب كوچولو و كشتي حيوانات شما و نوپاي قشنگتونو به يه سفر جذاب به 5 قاره دنيا مي بره. موزيك كوچولو و كشتي حيوانات ازكارهاي آهنگ سـازان برجسـته اي مثل بتهوون و بيزت و موزارت انتخاب شده تا خـداي نكرده روح كودك عزيزتون آزرده نشه اين DVD شامـل تصاويـر ، اجـرا و تــكرار اون هــا، كارت هاي تشخيـص، حـدس زدن حيـوانـات، در آوردن صــداي حيــوانات و شوهاي عروسكي هستش زمان اين درس حـدود 38 دقيقه هسـت. حتماً ميدونين كه بهـترين سن يادگيري زبان زير 6 ساله.

Dvd 6

16) وردس ورث کوچولو

“وردس ورث” تلنگریه به حس کنجکاوی طبیــعی کوچــولوی شما و 30 عبارت که درمنزل کاربرد داره رو به زبان گفتار و اشاره معرفی می کنه. این برنامه سرگرم کننده به کودک، اشیای آشنا در آشپزخونه، اتاق، حیاط و ... رو معرفی میکنه.

17) گالیله کوچولو

یک کانگوروی کوچولوکه به آسمون نگاه می کنه و در عجایب بالای سربه دنبال خورشید، ماه، ابرها،

ستاره ها کهکشان ها و 9 سیاره می گرده. این قسمت 30 دقیقه ای هم شامل قطعه های زیبای موزیک کلاسیک بزرگانی چون موزارت و چندین آهنــگ زیبـــای کودکانه است. تماشای این قسمت ها برای کودکان بیش از12 ماهه توصیه می شود.

18) مکان های مورد علاقه

بچه ها از یک سالگی مهارت های ارتباطیشون رو گسترش میدن و ممکنه در مورد دنیای اطرافشون واقعاً کنجکــاو بشن. مکان هــای محبوب یک مقدمه ی شـاد برای نامیدن و یادگیــری مکان های آشنــا و محبوب اطـراف شهره. مکان هایی مثل کتابخانه، سوپرمارکت و پــارک و...

Dvd 7

19) مهد اعداد

“مهد اعداد” اعـداد رو به روشـی جذاب و تعاملی با دست زدن و شمردن صداها ، به همراه تصاویر زیبا و اسباب بازی های رنگارنگ به دلبندتون یاد میده. این برنامه پرانرژی را هــدیــه بــرای شمــا و کودکتون تا دنیای مهیج اعداد و شمردن آن ها رو کشف کنید.          

20) نیوتن کوچولو، دنیای شکل ها

“دنیــای اشـکال” کودک رو به یک گردش علمی در دنیایی پر از شکل، حرکت و صدا می بره. یک مهمونی پر ازرنگ و بازی که کودک رو مجذوب خودش می کنه.

21) همسایه حیوانات

در این بخش دلبند شما با کمک موزیک های جالب با انواع حیوانات مانند موش،گربه، اردک، گاو

اسب، خرگوش و ... آشنا می شود.

 • محتوا
 • ویژگی ها

  مشخصات محصول

  نوع دیسک : DVD
  تعداد دیسک : 8
  نوع سیستم عامل قابل نصب : ویندوز Xp , 7 , 8 , 8.1 , 9 , 10
  نوع ویندوز : 32Bit 64Bit - X86 X64
  کاربرد نرم افزار : آموزشی
  شرکت تولید کننده : موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا
  شماره مجوز : 8-00093-051617

  برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  بیبی انیشتین فارسی

  بیبی انیشتین فارسی

  بیبی انیشتین فارسی

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis