شاخه‎ها

macOS Sierra

جدید

سیستم عامل سیرا

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

رشته کوه هایی ب صلابت، یکپارچه و به هم پیوسته براستی یادآور ویژگی های حرفه ای ترین سیستم عامل جهان، مک می باشد. شرکت پرآوازه Apple به طبیعت نگاه ویژه ای داشته و همواره سیستم عامل Mac را با الهام از طبیعت نامگذاری می کند. نسخه جدید مک اینبار با نام رشته کوه های مشهور و زیبای Sierra معرفی و عرضه شده است. پلتفرمی که برای 15 سال با نام OS X شناخته می شود با ظهور Sierra به macOS تغییر پیدا کرده است. دلیل این تغییر یکپارچگی تمامی سیستم عامل های اپل و همسان سازی نام آنها بوده است.

Sierra نسبت به سیستم عامل El Capitan از نظر ظاهری تغییرات ملموسی نکرده و اما در بخش نرم افزاری نسبت به El Capitan برتری محسوسی داشته و امکانات جدیدی به هریک از برنامه های کاربردی آن افزوده شده است. در این نسخه برنامه مشهور و پرطرفدار Siri به Sierra افزوده شده تا کار با مک از گذشته لذت بخش تر باشد. Siri دستیار مجازی اپل برخلاف گذشته با کمترین ضریب خطا و با امکاناتی همچون حذف نویز صدا، Sierra را به طور کلی از نسخه های پیشین مک جدا می کند.

یکی از تغییرات جالب در سیستم عامل جدید Apple، قسمت اعلان یا Notification است. این قسمت اینبار با رنگ سفید طراحی شده و ویجت های کاربردی آن به مراتب زیباتر از گذشته شده است.

 • محتوا
 • ویژگی ها

  مشخصات محصول

  نوع دیسک : DVD 9 Gb
  تعداد دیسک : 1
  کاربرد نرم افزار : سیستم عامل، درايور و سخت افزار
  شرکت تولید کننده : گردو
  شماره مجوز : 16-0107-053397

  برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  macOS Sierra

  macOS Sierra

  سیستم عامل سیرا

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis