شاخه‎ها

Powermil & MasterCam Collection 3rd Edition

موجود نیست

پاورمیل و مسترکم کالکشن ادیشن 3

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

بی شک صنعت تراشکاری و ماشینکاری با ورود دستگاه هایCNC دچار تحول شگرفی شد، ولی تحول اساسی به خاطر نرم افزارهایی رخ داد که می توانند این دستگاه ها را از طریق اتصال به کامپیوتر کنترل نمایند و هر طرح و مدلی را به این وسیله پیاده نمایند. از طریق اتصال این دستگاه ها به کامپیوتر و از طریق نرم افزارهای مرتبط می توان کنترل کاملی برروی فرآیند قالب سازی و برش داشت و با دقتی بسیار، قطعات مورد نیاز را ساخت و یا برش داد.

در میان این نرم افزارها، معروف ترین محصول، بدون شک نرم افزار PowerMill است که به علت توانایی های بسیار، سادگی کارکرد، سازگاری با انواع دستگاه های مختلف و ارائه نتایج دقیق در صنایع بسیاری همانند ماشین کاری و قالب سازی تا اتومبیل سازی و هواپیما سازی به کار می رود. پاورمیل با پشتیبانی از شیوه های مختلف ماشین کاری و سازگاری با طیف وسیعی از دستگاه های CNC از مدل های ساده تا مدل های پیشرفته پرطرفدارترین و کامل ترین نرم‌افزار در این زمینه است. PowerMill از قدرتمندترین و برجسته ترین نرم‌ افزارهای ماشین کاری قطعات به کمک رایانه می باشد که جهت تهیه مسیر حرکت ابزار در دستگاه های CNC کاربرد دارد. البته در این زمینه نرم‌ افزارهای دیگری نیز وجود دارند اما بی شک برجسته ترین و بی رقیب ترین آنان نرم‌ افزار پاورمیل PowerMill می باشد که بعلت توانمندی های بی نظیر و سادگی کار با آن و ارایه نتایج بی نقص در صنایع صنعتی مختلفی مثل قطعه سازی، قالب سازی، خودروسازی و هوافضا در سطح دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مجموعه از نسخه های قدیمی تا نسخه های جدید پاورمیل قرار گرفته است تا بتوانید از این نرم افزار برروی تمام مدل ها و دستگاه هااستفاده نمایید.

در کنار نرم افزار پاورمیل، مجموعه ای از نرم افزارهای مسترکم نیز در این مجموعه قرار گرفته است. مسترکم نیز همانند پاورمیل برای طراحی مسیر ماشین کاری در دستگاه های CNC به کار می رود. یادگیری آسان، سازگاری با اکثر دستگاه ها، امکان برنامه نویسی و طراحی های پیچیده از امکانات این نرم‌افزار است که علاوه بر نسخه های قدیمی، آخرین نسخه آن، یعنی X9 نیز در این مجموعه قرار دارد. Mastercam در واقع Mastercam یک برنامه نرم افزاری ساخت به کمک رایانه یا کَم (CAM) می باشد که توسط برنامه نویسان CNC و مهندسین مـکانیک فعـال در زمینـه طراحی قطعات مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار مانند دیگر برنامه های طراحی مهندسی (CAD) به حرفه ای های دنیای صنعت فرز، تراشکاری، برش کاری و ماشین کاری کمک می کند تا به مدل سازی جامدات و سطوح و طراحی دو بعدی/سه بعدی اجزای مکانیکی و قطعات صنعتی و سپس برش دادن و یا ماشین کاری بر روی قطعات صنعتی پرداخته و عملکرد آن ها را بررسی کنند.

نرم افزارهای موجود در این محصول عبارتند از:

MasterCam Collection

MasterCam 2017 19.0.7874 64bit

MasterCam X9 18.0.11898 64bit

MasterCam X8 17.0.14 64bit

MasterCam X7 16.2.1.71 32bit

PowerMill Collection

Delcam PowerMill 2012 13.0.06 SP4

Delcam PowerMill 2011 12.0.05 SP11

Delcam PowerMill 2010 11.0.12 SP11

Delcam PowerMill Pro 9.0.03

EBooks

 • محتوا
 • ویژگی ها

  مشخصات محصول

  نوع دیسک : DVD 9 Gb
  تعداد دیسک : 1
  نوع سیستم عامل قابل نصب : ویندوز Xp , 7 , 8 , 8.1 , 9 , 10
  نوع ویندوز : 32Bit 64Bit - X86 X64
  کاربرد نرم افزار : طراحی و گرافیک
  شرکت تولید کننده : گردو
  شماره مجوز : 16-0107-051624

  برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  Powermil & MasterCam Collection 3rd Edition

  Powermil & MasterCam Collection 3rd Edition

  پاورمیل و مسترکم کالکشن ادیشن 3

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis