شاخه‎ها

DS SIMULIA Suit Abaqus 2017

موجود نیست

سیمولیا سوئیت (آباکوس) 2017

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

نرم ‏افزار Abaqus یکی از قویترین نرم ‏افزارهای طراحی، تحلیل و آنالیز قطعات مکانیکی بر پایه تحلیل اجزای محدود است. این نرم‏ افزار قابلیت حل مسایل از یک تحلیل خطی ساده تا پیچیده ‏ترین مدل سازی غیر خطی را دارا می‌باشد. دارای مجموعه المان های بسیار گسترده‌ای است که هر نوع هندسه‌ای را می‌توان توسط این المان‌ها مدل کرد. همچنین دارای مدل‌های رفتاری بسیار زیادی است که در مدل سازی انواع مواد با خواص و رفتار گوناگون نظیر فلزات، لاستیک‌ها، پلیمرها، کامپوزیت‌ها، بتن مسلح، فوم های فنری و نیز شکننده و همچنین مصالحی ژئوتکنیکی نظیر خاک و سنگ، قابلیت بالایی را ممکن می‌سازد. استفاده از آن تنها محدود به تحلیل مسائل مکانیک جامدات (یعنی مسئله تنش - کرنش) نمی‌شود. با استفاده از این نرم افزار می‌توان مسایل مختلفی نظیر انتقال حرارت، نفوذ جرم، تحلیل حرارتی اجزاء الکتریکی، اکوستیک، تراوش و پیزو الکتریک را مورد مطالعه قرار داد.

ويژگي هاي نرم افزار

- توانايي حل مسائل استاتيكي و ديناميكي

- توانايي مدل كردن تغيير شكل هاي بزرگ در حالت هاي دو بعدي و سه بعدي

- كتابخانه وسيعي از المان ها شامل مجموعه كاملي از المان هاي پيوسته، المان Plate ،Shell ،Beam و ...

- توانايي بالا در مدل كردن تماس يا برخورد

- كتابخانه پيشرفته مواد شامل جامد هاي الاستيك پلاستيك، فومف بتن، خاك، مواد پيزو الكتريك و...

نسخه ی 2017 مجموعه DS SIMULIA Suite شامل نرم افزارهای Fe-saft، Insight، Abaqus و Tosca بوده و به صورت یک پارچه ارائه می شود.
TOSCA نرم افزاری قدرتمند برای تجزیه و تحلیل المان محدود (FEA) و دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) است.
FE-SAFE نرم افزاری قدرتمند برای تحلیل خستگی مدل های المان محدود است که به طور گسترده توسط صنایع بزرگی همچون خودروسازی، خودروهای سنگین، دریایی، دفاعی، نیروگاه ها، انرژی، مهندسی پزشکی و صنایع دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.
نرم افزار DS SIMULIA Insight کارایی محصول را برای ایجاد فرآیند شبیه سازی انعطاف پذیر بالا می برد، این نرم افزار متشکل از انواع ابزارهای کاربردی، به منظور به طور خودکار اکتشاف جایگزین طراحی و شناسایی پارامترهای عملکرد مطلوب است.
نرم افزار Abaqus یکی از قویترین نرم افزارهای طراحی، تحلیل و آنالیز قطعات مکانیکی بر پایه تحلیل اجزای محدود است. این نرم افزار قابلیت حل مسایل از یک تحلیل خطی ساده تا پیچیده ترین مدلسازی غیر خطی را داراست. دارای مجموعه المانهای بسیار گسترده ای است که هر نوع هندسه ای را می توان توسط این المان ها مدل کرد. همچنین دارای مدل های رفتاری بسیار زیادی است که مدل سازی انواع مواد با خواص و رفتار گوناگون نظیر فلزات، لاستیک ها، پلیمرها، کامپوزیت ها، بتن مسلح، فومهای فنری و همچنین مصالح ژئوتکنیکی نظیر خاک و سنگ، را ممکن می سازد. استفاده از آن تنها محدود به تحلیل مسائل مکانیک جامدات ( یعنی مسئله تنش-کرنش) نمی شود.
این مجموعه شامل آخرین نسخه این نرم افزار در یک عدد دی وی دی ناین به همراه Documentation کامل آن است. این نرم افزار بر روی ویندوز 7 سرویس پک 1 به همراه IE11 و ویندوز 10 بیلد 1607 (14393) تست شده است.

این محصول شامل نرم افزار و ابزار زیر می باشد:

Ds SIMULIA SUITE 2017 64bit

Abaqus
Tosca
Fe-safe
Isight

 • محتوا
 • ویژگی ها

  مشخصات محصول

  نوع دیسک : DVD 9 Gb
  تعداد دیسک : 1
  نوع سیستم عامل قابل نصب : ویندوز Xp , 7 , 8 , 8.1 , 9 , 10
  نوع ویندوز : 32Bit 64Bit - X86 X64
  کاربرد نرم افزار : طراحی و گرافیک
  شرکت تولید کننده : گردو
  شماره مجوز : 16-0107-055784

  برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  DS SIMULIA Suit Abaqus 2017

  DS SIMULIA Suit Abaqus 2017

  سیمولیا سوئیت (آباکوس) 2017

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis