شاخه‎ها

ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 10

جدید

ساعت ورزشی جی پی اس دار ساده و شیک

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

محاسبه ی مسافت، سرعت و کالری سوزانده شده

شروع دویدن با فشردن یک دکمه

شناسایی رکوردهای شخصی

دارای گام شمار مجازی که گام های فعلی شما را با هدفتان مقایسه می کند.

اتصال به درگاه Garmin Connect و طراحی، بازبینی و اشتراک گذاری فعالیت های دو

توضیحات محصول

ساعت ورزشی و حرفه ای گارمین روز به روز تنوع بیشتری پیدا می کند.Forerunner یکی از شناخته شده‌ ترین و محبوب‌ ترین ساعت‌های مچی هوشمندی است که تا کنون به بازار راه یافته است. کارایی این ساعت ،علاوه بر امکانات حرفه ای آنها، بسیاری را مشتاق خرید آنها کرده است. این ساعت هم اکنون در فروشگاه پهناور ارائه می گردد. Forerunner 10 یک ساعت ورزشی جی پی اس دار است که مسافت، سرعت و کالری مصرفی را اندازه گیری می کند. همچنین رکوردهای شخصی را برای انگیزه ی بیشتر شما ارائه می دهد.

آماده برای دویدن

استفاده از ساعت Forerunner 10 بسیار آسان است، شما می توانید دویدن را فقط با فشردن یک دکمه شروع کنید. همراه با دویدن می توانید زمان و مسافت خود را به وضوح روی یک صفحه و کالری و سرعت را در صفحه دیگری مشاهده کنید. همچنین می توانید با تنظیمات سفارشی، صفحات را به دلخواه تنظیم کنید و مثلا مسافت و سرعت را روی یک صفحه مشاهده کنید.

مناسب بودن

ساعت Forerunner 10 سبک ترین و راحت ترین ساعت تاکنون بوده و در رنگ های مختلف موجود است. مدل های مشکی/ قرمز و نارنجی/مشکی دارای ظاهری کمی بزرگتر و بندی پهن تر می باشند. همه ی مدل ها مانند یک ساعت معمولی روی مچ دست بسته می شود و شریک دوی شما همیشه روی دست شماست. برای استفاده معمولی (استفاده از جی پی اس ۳۰ دقیقه در روز) عمر باتری حدود ۱۰روز و در صورت استفاده ی مداوم از جی پی اس، عمر باتری حدود ۵ ساعت است.

بازخورد انگیزه

ساعت Forerunner 10 پیمودن هر مایل را با یک صدای کوتاه و نور صفحه اعلام می کند. زمانی که دویدن تمام شد و آن را ذخیره کردید، می توانید خلاصه ای از آنچه را که انجام دادید شامل مجموع زمان، مسافت، میانگین سرعت و کالری را مشاهده کنید. ساعت Forerunner 10 همچنین قابلیت ثبت رکوردهای شخصی شما مانند سریع ترین یا طولانی ترین دو را دارد.

سایر قابلیت های ورزشی

دارای گام شمار مجازی که دوی شما را با هدفتان مقایسه می کند.

ویژگی های اتصال

با یک اتصال ساده به کامپیوتر و آپلود دوی خود در Garmin Connect می توانید دویدن خود را برای دریافت جزئیات بیشتر و اشتراک گذاری آن با دوستانتان، روی نقشه ببینید و انگیزه ی بیشتری برای بهبود فعالیت ها نسبت به هفته ی اخیر، ماه اخیر یا سال اخیر بیابید.

 

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 10

  ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 10

  ساعت ورزشی جی پی اس دار ساده و شیک

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis