شاخه‎ها

ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 735XT

جدید

ساعت GPS گارمین مخصوص دویدن برای چندین رشته ورزشی و مجهز به سنسور ضربان قلب مچی

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

با امکان تشخیص ضربان از روی مچ، راحت تر و آسوده‌تر به تمرینات خود می‌پردازید.

نمایش اطلاعات حرفه‌ای از دینامیک‌های حرکتی.  مانند زمان تماس با سطح زمین، طول گام، نسبت عمودی و دیگر اطلاعات برای فعالیت‌های دویدن، دوچرخه سواری و شنا

تخمین میزان VO2 max، نمایش آستانه لاکتیکی شدن، پیش‌بینی مسافت و ارائه راهنمایی و توصیه‌های ریکاوری

امکانات ارتباطی: هشدارهای هوشمند، بروزرسانی خودکار توسط سیستم Garmin ConnectTM، مسیریابی در لحظه و دیگر امکانات متصل.

امکان شخصی‌سازی محیط ساعت مانند صفحه نمایش، ویرایش برنامه‌ها و امکانات بیشتر که در بازار Connect IQ گارمین قابل دسترسی هستند.

توضیحات محصول

اکنون ساعتتان نیز مانند شما فعالیت می‌کند

با ساعت Forerunner 735XT گارمین اکنون می‌توانید ورزشکار بهتری باشید. این ساعت یک ساعت ورزشی GPS دار است که برای چندین فعالیت ورزشی مناسب بوده و ورزشکاران می‌توانند به کمک آن فشار تمرینات روزانه را با ثبت اطلاعات تمرین خود کاهش دهند. به کمک طراحی کوچک این ساعت و بند راحت آن می‌توانید از فعالیت ورزشی خود در طول روز لذت ببرید. همچنین با برخورداری از امکانات اتصال این ساعت، مانند ارسال خودکار اطلاعات برای جامعه ورزشی رایگان  Garmin Connect که توسط گارمین طراحی شده، می‌توانید رکوردها و موفقیت‌های خود را با شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دویدن، قدم‌زدن، شنا، دوچرخه‌سواری و موتور سواری، ورزش‌های سه‌گانه

فعالیت‌های شما ممکن است تبدیل به امری تکراری شوند. با بهره‌گیری نمایه‌های ورزشی ساعت Forerunner 735XT می‌توانید وضعیت خود را بهبود دهید. فعالیت‌های قابل برنامه‌ریزی داخل ساعت شامل این موارد هستند: دویدن (سالن/فضای آزاد)، دوچرخه‌سواری (داخل پیست/فضای آزاد)، شنا (استخر/آبهای آزاد)، اسکی روی برف، قایق‌سواری، دوی کوهستانی، پیاده‌روی و تمارین قدرتی.

با برخورداری از ویژگی چندورزشی خودکار می‌توان در هنگام تمرینهای آمادگی جسمانی سنگین و یا ورزش‌های دوگانه و سه‌گانه  تنها با فشردن یک دکمه میان فعالیت‌های ورزشی دلخواه جابجا شد. ساعت ۷۳۵XT گارمین با سطوح تمرینی پیشرفته و حرفه‌ای دویدن، دوچرخه‌سواری و حتی شنا در استخر سازگار است. فقط کافی است تمرینهای دلخواه خود را ایجاد کنید و برنامه‌های لازم را نیز به طور رایگان از Garmin Connect دانلود کنید. همچنین می‌توانید رکوردهای تمرینی گذشته خود را توسط برنامه دریافت شده از درگاه گارمین مرور کرده و یا برای انگیزه دادن به دیگران آنها را برای خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید.

کنترل نبض با سنسور ضربان روی مچ

ساعت Forerunner 735XT گارمین با برخورداری از تکنولوژی داخلی ElavateTM می‌تواند نبض از روی مچ دست اندازه‌گیری کند. با استفاده از این قابلیت می‌توانید تمارین ورزشی خود را راحت‌تر و آسان‌تر به انجام برسانید. به استفاده از سنسوری که روی سینه بسته می‌شود محدوده ضربان خود و تعداد ضربان در هر دقیقه را به راحتی بر روی یک صفحه نمایش رنگی مشاهده کنید.

افزایش توانایی قلب

با اندازه‌گیری ضربان از روی مچ دیگر در فعالیت ورزشی روزانه خود نیازی به یک T ندارید . اما در فعالیت‌هایی که شامل تمرین و ریکاوری هستند نیاز به اطلاعات  اندازه‌گیری شده بیشتری دارید. ساعت Forerunner 735XT برای این منظور نیز امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از ضربان اطلاعات دیگری نیز برای شما ایجاد می‌شود که در زیر آمده‌اند:

    اطلاعات دینامیک دویدن، مانند مدت زمان تماس با سطح زمین، طول گام، نسبت عمودی و غیره

    تخمین میزان VO2max، آستانه لاکتیکی شدن، برآورد مسافت و راهنماها و پیشنهادات ریکاوری در هنگام شنا

    ضربان زیر آب در هنگام شنا

شناخت سطح تمرینی خود

با با استفاده از امکان آنالیز ضربان قلب Strava Live Suffer Score می‌توانید از تلاش‌ها و فعالیت‌های ورزشی خود به رضایت و مقبولیت برسید. این سرویس ضربان قلب شما را در طول تمرین آنالیز کرده و مجموعه‌ فعالیت‌های تمرینی شما را امتیازدهی و رتبه‌بندی می‌کند. شما با خرید ساعت ۷۳۵XT 60 روز اشتراک سرویس Strava را نیز به رایگان دریافت می‌کنید. با کمک این قابلیت شما سطح و رتبه‌بندی تمرینی خود را مشاهده می‌کنید تا بتوانید خود را نسبت به گذشته ارتقاء دهید. تلاش شما با ارزش است، پس از آن استفاده کنید.

برای هر دور تمرینی و برای هر حرکت فشار تمرین را افزایش دهید

Forerunner 735XT گارمین اولین ساعت ورزشی سازگار با قابلیت Strava Live است که به شما دو ماه خدمات رایگان این سرویس را ارائه می‌دهد. پس از دریافت عضویت این سرویس، اطلاعات شاخص تمرینی شما در Strava و اطلاعات مقاطع تمرینات دوچرخه‌سواری به طور خودکار در ساعت ۷۳۵XT با یکدیگر تطبیق داده می‌شوند تا بازخوردهای آن به طور لحظه به لحظه در طول تمرین نمایش داده شوند. علاوه بر این می‌توانید از هشدارهای شروع و پایان مقاطع تمرینی با خبر شوید، رتبه‌بندی وضعیت تمرینی خود را در جدول امیتاز‌دهی مشاهده کنید و همچنین تلاش‌های تمرینی خود را با وضعیت PR خود مقایسه کنید. اکنون می‌توانید هر یک از تلاش‌های تمرینی خود را با Strava Live مقایسه کنید.

اتصال به شبکه گارمین و انجام تنظیمات شخصی دلخواه

ساعت ۷۳۵XT گارمین با برخورداری از هشدارهای هوشمند و نیز ارسال خودکار اطلاعات برای شبکه Garmin Connect خود را به عنوان برترین ساعت هوشمند برای ورزشکاران معرفی کرده است‌. هنگامی که در یک دور تمرینی طولانی قرار دارید می‌توانید تلفن همراه خود را کنار گذاشته و تمامی هشدارها و پیام‌ها را تنها بر روی مچ دست خود مشاهده کنید و تصمیم بگیرید که می‌خواهید پاسخ دهید یا به تمرین خود ادامه دهید. با اتصال به شبکه Garmin Connect و به اشتراک گذاری وضعیت تمرینی خود طرفداران و مشوقینتان را همیشه همراه خود دارید. دوستان و خانواده شما هر چقد که دور باشند باز می‌توانند از وضعیت شما اطلاع پیدا کرده و نظراتشان را بفرستند. حتی می‌توانید با دریافت امکانات رایگان از Connect IQ مثل پوسته‌های صفحه نمایش، برنامه‌ها و اطلاعات ورزشی ساعت ۷۳۵XT گارمین را برای شخصی‌سازی کرده و آن را منحصر به خود کنید.

قابلیت LiveTrack

با استفاده از قابلیت LiveTrack گارمین دوستان و خانواده شما می‌توانند موقعیت جغرافیایی شما را در مسیر تمرین به طور زنده دنبال کنند، این قابلیت اکنون کارکرد آسان‌تری را نیز ارائه داده است. با فعال کردن قابلیت شروع خودکار تمرکز و زمان خود را بیشتر بر روی تمرین گذاشته و کمتر صرف تکنولوژی می‌کنید. LiveTrack گارمین به طور خودکار شروع تمرین را تشخیص داده تا دیگر نیازی به استفاده از تلفن همراه خود نداشته باشید. قابلیت شروع خودکار با سرویس جدید Strava نیز سازگار است. مشترکین ویژه سرویس Strava در اینجا نیز می‌توانند از قابلیت بالا بهره ببرند. پیش از این به دست‌آوردن آرامش خاطر برای شما و کسانی که دوستشان دارید هیچگاه امری آسان نبوده‌است.

حفظ تعادل در تمرین ها و فعالیت‌ها

شبکه Garmin Connect یک جامعه مجازی رایگان است که از سوی گارمین طراحی شده است تا بتوانید فعالیت‌های خود را در آن ذخیره کرده، برنامه‌ریزی کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. به این وسیله می‌توانید سطح تمرینی خود را ارتقاء دهید. با کسب یک PR جدید خود را نسبت به گذشته بهبود دهید. در واقع ما روند رکوردهای شما را ثبت می‌کنیم تا بتوانید موفقیت‌ها و رکوردهای ورزشی خود را یکجا مشاهده کنید. شما می‌توانید سنجش‌ها و برآوردهای دیجیتالی به طور آمیخته با رکوردها و عادات تمرینی خود استفاده کنید، این قابلیت به عنوان نمونه نوبت‌های حرکتی و نیز نکات و توصیه‌های سلامتی را به شما ارائه می‌دهد.

دیگر امکانات قابل توجه

ساعت Forerunner 735XT گارمین نیز کنار شما و مانند شما در تمامی طول روز به سختی کار می‌کند. این ساعت نقش یار تمرینی شما را دارد و در ریکاوری تمامی تمارین با کنترل و اندازه‌گیری گام‌ها، کالری مصرف شده و میزان استراحت همراه شماست. این ساعت با سری تجهیزات هوشمند دوچرخه‌سواری Varia نیز سازگار است و امکاناتی را مثل رادار نمای پشتی، چراغهای هوشمند دوچرخه و صفحه‌نمایش Varia Vision ارائه می‌دهند.

ساعت شخصی‌سازی شده خود را به دست کنید

با دانلود کردن نرم افزار رایگان صفحه نمایش با نام Garmin Face-It که توسط شرکت گارمین طراحی شده است، می‌توانید تصویر دلخواه خود را از روی تلفن همراه هوشمند بر روی ساعت قرار دهید. پس از دانلود، تصویر دلخواه را از آلبوم تصاویر انتخاب کنید، حالت نمایش ساعت را نیز تنظیم کرده و آن را بر روی صفحه نمایش ساعت قرار دهید. این تصویر می‌تواند منظره‌ای زیبا از آخرین کوهنوردی شما باشد و یا تصویر حیوان خانگی جدیدتان. در هر حالت شما می‌توانید طبق سلیقه و خصوصیات منحصر بفرد خود ساعتتان را شخصی‌سازی کنید. این برنامه بر روی App Store و Google Play قرار داده شده و آماده استفاده است.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 735XT

  ساعت ورزشی گارمین مدل Forerunner 735XT

  ساعت GPS گارمین مخصوص دویدن برای چندین رشته ورزشی و مجهز به سنسور ضربان قلب مچی

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis