شاخه‎ها

جی پی اس دوچرخه گارمین مدل GARMIN Edge 520

جدید

جی پی اس کامپیوتر دوچرخه ای که به مقایسه و رقابت دوچرخه سوار کمک می کند.


اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

رقابت in-ride را از طریق بخشهای زنده ی Strava ارایه می دهد.

گزارش ویژه ی ازVO2max و زمان ریکاوری را وقتی که از سنسور ضربان قلب و نیروسنج را بکار می برید ، ارایه می دهد.

با جفت شدن با سنسورANT+ سازگار مربوط به مربی ورزش های داخل منزل ، Egde 520می تواند دیتا ها و اطلاعات را نمایش بدهد و آنها را کنترل کند.

با استفاده از سنسور Functional Threshold Power( FTP)( بر حسب وات/کیلوگرم ) ، دوچرخه سواری دینامیکی را در زمانی که نیرو سنج Vector یا Vector 2را بکار می برید، ردیابی می کند.

ویژگی های ارتباطی عبارتند : آپلود اتوماتیکی ، ردیابی زنده ، اخطارهای و اعلامهای هوشمند ، ارسال / دریافت کورسها ، اشتراک در شبکه های اجتماعی ، گزارش آب و هوا.

توضیحات محصول

ما با فرم ایرودینامیکی از جی پی اس دوچرخه ای محبوب Edge 500 شروع کرده ایم ، به آن رقابت in-ride در بخش زنده Strava ، صفحه رنگی و قابلیت های ارتباطی – اتصال و ویژگی هایی از آنالیز تجزیه و تحلیل را به آن اضافه کردیم و در نهایت به دستگاه Egde 520 رسیده ایم . در نتیجه ، جی پی اس گارمین Egde 520 ، کامپیوتر دوچرخه ای است که سایز آن مناسب و کوچک برای مسابقات دوچرخه سواری می باشد و به همراه ویژگی ها و خصوصیاتی که آرزوی آن را دارید.

اطلاعات Edge را تجزیه و تحلیل کنید

Egde520 ، اولین کامپیوتر دوچرخه ای است که با بخش های زنده ی Strava سازگار می باشد و شامل یک دوره ی آموزشی ۳ ماه از بخش Strava است که از آن استفاده می کند . باعضویت دراین بخش ( بخش ویژه ی ستاره دار) Strava به طور اتوماتیکی با دستگاه Egde 520 متصل می شود وپیشنهادات و انتقادات آن لاینی را در طول دوچرخه سواری را ارائه می دهد. همچنین هشدارهایی برای بخش شروع و پایان و رتبه بندی بر روی تابلو نمایش امتیازات برای اولین باری که این بخش را تکمیل می کنید ، خواهید داشت.

باجی پی اس دوچرخه ای Edge ورزش کنید

آیا نیاز به انگیزه ی بیشتر برای فایق آمدن بر خستگی های روزمره زندگی دارید ؟ آیا احتیاج دارید که به تنهایی در باشگاه تمرین دوچرخه سواری کنید ؟ زمانی که سنسورANT+ سازگار با آپشن مربیindoor در داخل دستگاه جفت می شود ، جی پی اس دوچرخه ای Edge 520 ، مجموعه ای از قابلیتهای آموزشی مناسب را ارائه می دهد. با اطمینان خاطر می توانیم به دوچرخه سوار بگوییم که با نیروی متوسط ۲۴۰ وات ورزش کند و فقط کافی است تارگت را بر روی دستگاه Edge 520تنظیم و شروع به پدال زدن کند . مربی مجازی به طور اتوماتیکی دوچرخه سوار را برای اینکه به هدفشان برسند ، هدایت می کنند – البته تا زمانی که Edge 520 وضعیت و آمار را نشان می دهد. همچنین می توانید یک کورس را که شما یا دوچرخه سواران دیگر آن را ایجاد کرده اند و به عینا آمار واطلاعات ثبت شده ی مسابقات را دارا است ، را دنبال کنید .

زمانی که دستگاه Egde 520 با نیروسنج جفت می شود، یک مجموعه ای از ویژگی های دیگری از قبیل ردیابی FTP، وات/کیلوگرم را ارائه می دهد. همچنین ورزشکارمی تواند خود را با دیگران مقایسه کند و به صورت دینامیکی و پویا ( در زمانی که نیروسنجVector و Veector2رابکار میبرید ) دوچرخه سواری کنید. تست توکار( موجود در ساختار داخلی دستگاه ) FTP ، این امکان را فراهم می آورد تا Baseline خودتان را بر روی گزینه مربی یا جاده تنظیم کنید . بعضی از مدلهای آن دارای مانیتور ضربان قلب است و با اضافه شدن آن به دستگاه Egde 520 می تواند VO2 max را برآورد کند و زمان ریکاوری در post-ride اقتباس کنید و نشان می دهد تا چه مدت قبل از شما یکی شخص دیگری مبادرت به تلاش های سختی برای دوچرخه سواری کرده است.

صفحه نمایش بهینه سازی شده

دستگاه Egde 520، دارای قابلیت هایی از جمله صفحه نمایش ۲٫۳ اینچی و رنگی با رزولوشن بالا است.ابعاد صفحه نمایش آن را به حداکثر رسانده ایم ، بنابراین می توانید بیشترین ناحیه را برای مشاهده در این دستگاه کوچک و جمع و جور داشته داشته باشید .همچنین باید از صفحه نمایش بسیار واضح آن که در تمام شرایط نوری شفاف و خوانا است ، متشکر باشید.

اتصالات دوچرخه

دستگاه Egde 520 گارمین ، با سنسور ANT+ که شامل رادار دوچرخه ای Varia و چراغها ، سنسور سرعت ، سنسور Cadence ،سنسور ضربان قلب و ریموت کنترل Edge و دوربین اکشن VIRB واشل وزن مناسب ، سازگار است.با سیستم انتقال الکترونیکی Shimano Di2 ، برای نمایش دنده ای که در حال حاضر دوچرخه از آن استفاده می کند ،هماهنگ می شود تا شماره ی دنده ی فعلی بر روی صفحه نمایش دستگاه نشان بدهد. دستگاه Egde 520 با نیروسنج های سنسور ANT+ که شامل سریهای Vector است، سازگار است.

اتصال گوشی هوشمند

در زمانی که با تلفن های هوشمند مناسب و برنامه های کاربردی Garmin Connect app جفت می شود، دستگاه Egde 520 گارمین ردیابی زنده و آنلاین ، آلارمهای تلفن هوشمند ، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، گزارش از آب و هوا و آپلودهای بی سیم را ارائه می دهد. برای بار اولی که دوچرخه سواریتان به طور کامل انجام شده است ، این دیتاها و اطلاعات به طور اتوماتیکی به برنامه ی Garmin Connectارسال کنید و در اجتماعات آنلاین ،دوچرخه سواریتان را ذخیره و طراحی کنید و را به اشتراک بگذارید.

دوچرخه سواری در بی راه

سایز کوچک و جمع و جور آن ، ظاهر و فرم قوی و ضد ضربه و عمر باتری بیش از ۱۵ ساعت ، دستگاه Egde 520 گارمین را به یک دستگاه ایده آل برای ماجراجویی های off-road تبدیل کرده است.همچنین این دستگاه هر دو سری ماهواره های جی پی اس و گلونانس را پشتیبانی می کند ، در نتیجه می توانیم از آپشن های سیگنال بیشتری در هر جایی که دوچرخه سواری می کنید سود ببرید.

اطلاعات بیشتر

آلارمهای هوشمند ( نمایش ایمیل ، متن و دیگر آلارمها هنگامی که با دستگاه موبایا هوشمندتان جفت می شود ) بله
آیا با رادار دوچرخه ای و چراغها سازگار است ؟ بله
آیا با ریموت کنترل Edge سازگار است ؟ بله
رنج عملکرد دما 20°C to +55°C-
آیا دارای ویژگی های ارتباطی از طریق گوشی هوشمند است ؟ بله
آیا دارای نقشه های مسیر دوچرخه سواری گارمین ( Preloaded Garmin cycling map ) است ؟ ندارد
آیا با سیستم انتقال الکترونیکی ( Shimano Di2 ) سازگار است ؟ بله
ویژگی های فیزیکی
ابعاد فیزیکی:
اندازه صفحه نمایش: 3.5 * 4.7 cm
رزولیشن صفحه نمایش: 200 *265 پیکسل
صفحه نمایش رنگی: بله
وزن: 60 گرم
باتری: باتری لیتیومی قابل شارژ
عمر باتری: تا 15 ساعت
استاندارد ضد آب: IPX7
GPS: بله

سایر ویژگی ها

اتصال به ماهواره های GLONASS: بله
سنسور ارتفاع سنج بارومتریک: بله
مقاوم در برابر شوک و ضربه: بله
امکان اتصال به درگاه Garmin Connect: بله
انتقال اطلاعات ورزشی به شکل خودکار به Garmin Connect: بله
Live Track: بله
اتصالات Wi-Fi: ندارد
Trac Back (اخطار انحراف از مسیر بازگشت): ندارد
برنامه ریزی مسیر: ندارد

نقشه و حافظه

نقشه ی پایه: بله
نقاط مسیر / علاقمندی ها / مکان ها: 200
تعداد مسیرهای قابل ذخیره: 0

قابلیت ها در ورزش دوچرخه سواری

تاریخچه ذخیره گزارشات از عملکرد دوچرخه: تا 180 ساعت
قابلیت اتصال به سنسورVector: بله
قابلیت اتصال به سنسورهای speed/cadence: بله

سایر قابلیت های ورزشی

محاسبه ی ضربان قلب: بله
رقیب مجازی: بله
قابلیت مقایسه با فعالیت های قبلی: بله
نمایش خودکارجداول اطلاعاتی: بله
اعلام دستیابی به هدف روزانه: بله
اعلام بازه های تمرینی: بله
محاسبه مصرف کالری بر حسب ضربان قلب: بله
صفحات قابل تنظیم: بله
قابلیت اتصال به سنسورهای محاسبه توان: بله ، تقریبا هر 1 ثنیه داده ها را رکورد می کند
 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  جی پی اس دوچرخه گارمین مدل GARMIN Edge 520

  جی پی اس دوچرخه گارمین مدل GARMIN Edge 520

  جی پی اس کامپیوتر دوچرخه ای که به مقایسه و رقابت دوچرخه سوار کمک می کند.


  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis