شاخه‎ها

جی پی اس دوچرخه گارمین مدل GARMIN Edge 810

جدید

کامپیوتر دوچرخه ای Edge گارمین برای عملکرد بهینه ورزش دوچرخه سواری و ناوبری


اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

دارای ویژگی های ارتباطی ازقبیل ردیابی زنده (live tracking ) ، دریافت / ارسال مسابقات (کورسها ) ، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و دریافت اطلاعات آب و هوا است.

دارای نقشه های پایه داخلی ( در داخل دستگاه موجود است ) و نقشه هایی دقیق و با جزییات بیشتر ( البته اختیاری است و باید تهیه شود ).

ویژگی هایی از قبیل مسافت ، سرعت ، صعود / نزول و موقعیت یابی از طریق ماهواره های GPS را دارد .

دارای مانیتور ضربان قلب ( اختیاری ) ، سرعت / cadence و نیرو سنج می باشد .

انتقال داده به صورت بیسیم و از طریف برنامه ی Garmin Connect می باشد .

پروفایل های فعالیت های ورزشی ، عملکردهای فعالیت های دوچرخه سواری مختلف را ذخیره می کند.

توضیحات محصول

ویژگی های Edge 810

صفحه نمایش لمسی کامپیوتر دوچرخه ای Edge 810 گارمین برای همه دوچرخه سوارانی که می خواهند همه ی ویژگی های آموزش پیشرفته و ناوبری را با هم داشته باشند ، دارا می باشد. هنگامی که به تبلت یا گوشی هایی هوشمند تحت اندروید جفت می شود ، قابیلتها ی دیگری از قبیل ردیابی زنده (live tracking ) ، دریافت / ارسال مسابقات (کورسها ) ، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و دریافت اطلاعات آب و هوا را به نمایش می گذارد . Edge 810 گارمین دارای نقشه های توپو گرافی و نقشه های دقیق خیابان ها ( البته اختیاری است و باید تهیه شود ) دارا می باشد .بنابراین می توانند در طول مسافرت ، رفت و آمدها و دیگر فعالیتهای که نیاز به نقشه های onboard و ناوبری دارید ، از راهنمایی های این جی پی اس دوچرخه ای ، بهره مند شوید . با فعال بودن ماهواره های GPS ، Edge 810 گارمین دیتاها و اطلاعات دقیقی را از ناوبری و مسیر یابی در هر جایی از دنیا برای ورزشکاران فراهم می آورد.

مسیرتان را با تمام جزییات ردیابی کنید

علاوه بر نقشه برداری ، Edge 810 گارمین مسافت ، شاخص های سرعت ، صعود / نزول و … را ضبط می کند.با سنسورهای ANT+ سازگار است که می تواند ضربان قلب ، سرعت / رکاب شمار دوچرخه ( cadence) و نیرو را اندازه گیری کند. پروفایل های فعالیت ها ی ورزشی ، امکان سفارشی کردن فیلد دیتاها و تنظیمات دستگاه را بر اساس فعالیت های دوچرخه ای مثل جاده ، کوه نوردی و مسافرت برای کاربران فراهم می کند . به آسانی می توانید بین پروفایل ها تنها با زدن ضربه بر روی صفحه لمسی سویچ کنید و Edge 810 گارمین برای نمایش دیتاها در حال دوچرخه سواری تنظیم شده است.

همواره تماس خود را حفظ کنید

Edge 810 گارمین ، هنگامی که با گوشی های هوشمند ( ایفون یا تحت اندروید ) یا برنامه های کاربردی Garmin Connect Mobile متصل می شود ، مجموعه ای از برنامه های مرتبط را ارایه می دهد. این جی پی اس گارمین اطلاعات دقیق و کاملی را از دوچرخه سواری ارایه می دهد حتی زمانی که دستگاه در حال ذخیره کردن انرژی باتری است. دوچرخه سواران را ردیابی می کند و می توانید به وسیله ی بلوتوث دیتا ها واطلاعات را به گوشی هوشمند ارسال کند و همواره تماسهایتان را با دوستان ، اعضای خانواده و شبکه های اجتماعی حفظ شود و همه ی اطلاعات دوچرخه سواریتان را برایشان ارسال کنید و سریعا بعد از هر مسابقه و دوچرخه سواری اطلاعات به روزی را ارسال کنید و پست هایی را از طریق گوشی های هوشمند ایجاد کنید و همه ی این ویژگی ها به لطف ارتباط دستگاه با برنامه ی Garmin Connect Mobile است.

دینامیک ( فیزیک ) دوچرخه سواری

در زمانی که با نیرو سنج سنسور دوگانه Vector جفت می شود ، Edge 810گارمین ، تحولات عظیمی که در استانداردهای دینامیکی دوچرخه سواری ( Cycling Dynamics ) به وجود آمده است ، نمایش می دهد وآن را در برنامه ی Garmin Connect گارمین برای تجزیه و تحلیل پست های دوچرخه سواری بکار می رود، گنجانده شده است . این استانداردها در جاهاییکه که نیرو تماما از طریق ضربه هایی که به پدال وارد می شود ، اندازه گیری می کند و این امکان را برای دوچرخه سوار فراهم می آورد که مسیرهای ویژه ای برای دوچرخه سواری شناسایی کنند.

دارای ویژگی Live Tracking

ویژگی Live Tracking این امکان را برای دوستان و اعضای خانواده مهیا کرده است که مسابقات و فعالیت های ورزشی را در زمان واقعی ( ان لاین ) تعقیب کنید و دیتا ها و اطلاعات حال حاضر دوچرخه سوار را بر روی برنامه ی Garmin Connect مشاهده کنند . اگر آنها فقط برای یکبا ر به ایمیل تان پاسخ بدهند، مکان و وضعیت شما را می توانند بر روی نقشه مشاهده کنند.

اطلاعات در مورد آب و هوا

Edge 810 گارمین زمانی که با گوشی های هوشمند و برنامه های کاربردی Garmin Connect Mobile جفت می شود ، می تواند وضعیت آب و هوا ، پیش بینی و هشدارها ی مربوط به آب و هوا ( در منطقه ی تحت پوشش ) در زمان واقعی و به صورت مستقیم ارایه می دهد. و این اطلاعات فوری فقط با ضربه زدن بر روی صفحه بدست می آید.

انتقال دیتاها به صورت وایرلسی

تمام جزییات دوچرخه سواری خود را به صورت آنی ، ذخیره ، تجزیه و تحلیل و به اشتراک بگذارید. با استفاده از برنامه ی Garmin Connect Mobile ، می توانید به صورت وایرلسی تمام فعالیت های ورزشی خود را به محض اینکه تمام شده است را به صورت کامل آپلود کنید.تمام این فعالیت ها می تواند به صورت اتوماتیکی یا دستی آپلود شود. فقط برای یک بار ورزش دوچرخه سواری به برنامه ی Garmin Connect ارسال شود ، ” connection ” تان می توانن این فعالیتها را مشاهده کنند. همچنین می توانید این مسابقات و تمرینات ورزشی را جستجو کنید ، در برنامه ی Garmin Connect ذخیره کنید ، این کورس ها را از گوشی هوشمند دانلود کنید، سپس مستقیما بر روی دستگاه Edge 810 گارمین ارسال کنید –البته ی به طور وایرلسی . می توانید از ابتدای یک مسابقه شروع به ناوبری کنید و از گزینه ی حریف مجازی ( Virtual Partner) روی Edge را بکار برید ، تا با فعالیت های ورزشی قبلیتان در زمان واقعی مسابقه بدهید.

به کار گیری از سیستم یکپارچه انتقال Shimano Di2 Integration

همانند Edge 810 ، Edge 1000 گارمین با سیستم انتقال Shimano Di2 هماهنگ شده است ، تا بتواند دنده فعلی را بر روی صفحه نمایش نشان بدهد. همچنین کمپانی گارمین ، قابلیت های یکپارچه سازی را برای کاربران Edge که با سیستم های Shimano Dura Ace Di2 سازگار است ، گسترش داده اند و این امکان را فراهم ساخته اند که به طور مستقیم بتوانند Edge شان را توسط دکمه های کوچک تعبیه شده داخل محفظه ی ترمز کنترل کند.

بخش ها (Segments )

شبیه Edge1000 ، Edge 810 شامل بخشها (Segments ) است. دوچرخه سوارها می توانند هر دوچرخه سواری را به یک مسابقه تبدیل کند البته با رقابت در بخش های مختلف Garmin Connect و مشاهده نتایج در زمان واقعی که شامل هشدارهای برای بخش های شروع / پایان ورتبه بندی در تابلوی امتیازات مربی است.

ریموت کنترل Edge

دستگاه Edge 810 را میتوانید بدون جدا کردن دستتان از فرمون دوچرخه کنترل کنید . سه تا دکمه ی ریموت Edge از اتصالات بی سیم ANT+ استفاده می کند تا lap ها را مارک کند و بین صفحات اسکرول شود. حتی شما می توانید دکمه ی سوم را برنامه ریزی کنید.

اهداف

دستگاه Edge 810 گارمین ، یک دستگاه قدرتمند و ضد آب است و عمر باتری آن ۱۷ ساعت است. صفحه نمایش رنگی آن لمسی می باشد و انجام عملیات را بر روی آن آسان کرده است و حتی می توان با دستکش و زمانی که خیس است ، با این صفحه نمایش کار کرد. پایه های نصب آن شامل پایه جدید out-front moun برای حفظ کردن یک موقعیت رو به جلو و هوشیارانه و یک پایه استاندارد quarter-turn است.

محتویات جعبه

Edge 810

 • دستگاه Edge 810
 • پایه دوچرخه ای
 • کابل USB
 • شارژر AC
 • دفترچه راهنما

مجموعه ای کامل از ناوبری های Edge 810

 • Edge 810
 • پایه ها( استاندارد و out-front )
 • سنسور سرعت / رکاب شمارCadence ) )
 • مانیتور ضربان قلب پیشرفته
 • دارای کارت حافظه با نقشه های City Navigator for US ، نقشه خیابان های کانادا و پورتوریکو ( نقشه ها از قبل داخل کارت حافظه موجود است که کپی نمی شود یا در داخل کامپیوتر دیده نمی شود.)
 • کابل USB
 • شارژر AC
 • دفترچه راهنما

اطلاعات بیشتر

رنج عملکرد دما 20°C to +55°C-

ویژگی های فیزیکی

ابعاد فیزیکی:
اندازه صفحه نمایش: 3.6 *5.5 cm
رزولیشن صفحه نمایش: 160 *240 پیکسل
نوع صفحه نمایش: لمسی و رنگی
صفحه نمایش رنگی: بله
وزن: 98 گرم
باتری: باتری لیتیومی قابل شارژ
عمر باتری: 17 ساعت
استاندارد ضد آب: IPX7
GPS: بله

سایر ویژگی ها

سنسور ارتفاع سنج بارومتریک: بله
سنسور سنجش دما : بله
مقاوم در برابر شوک و ضربه: بله
اتصال به ماهواره های GLONASS: خیر

نقشه و حافظه

نقشه ی پایه: بله
امکان نصب نقشه: بله
کارت حافظه خارجی: بله ، بعضی از ورژ نها دارای City Navigator microSD card است
نقاط مسیر / علاقمندی ها / مکان ها: 200
تعداد مسیرهای قابل ذخیره: بستگی به فضای موجود حافظه دارد

قابلیت ها در ورزش دوچرخه سواری

تاریخچه ذخیره گزارشات از عملکرد دوچرخه: تا 180 ساعت
قابلیت اتصال به سنسورVector: بله
قابلیت اتصال به سنسورهای speed/cadence: بله

سایر قابلیت های ورزشی

محاسبه ی ضربان قلب: بله ( اختیاری )
رقیب مجازی: بله
قابلیت مقایسه با فعالیت های قبلی: بله
نمایش خودکارجداول اطلاعاتی: بله
اعلام دستیابی به هدف روزانه: بله
اعلام بازه های تمرینی: بله
محاسبه مصرف کالری بر حسب ضربان قلب: بله
صفحات قابل تنظیم: بله
قابلیت اتصال به سنسورهای محاسبه توان: بله ، تقریبا هر 1 ثنیه داده ها را رکورد می کند.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  جی پی اس دوچرخه گارمین مدل GARMIN Edge 810

  جی پی اس دوچرخه گارمین مدل GARMIN Edge 810

  کامپیوتر دوچرخه ای Edge گارمین برای عملکرد بهینه ورزش دوچرخه سواری و ناوبری


  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis