شاخه‎ها

جی پی اس دوچرخه گارمین مدل GARMIN Edge 1000

جدید

کامپیوتر دوچرخه ای Edge برای رقابت ، تماس و راهبری


اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

دارای رقابت ها و مسابقات in-ride از طریق بخش های مختلف برنامه ی Garmin Connect

راهبری های in-road و off-road و نقاط جذاب با نقشه های از قبیل بارگذاری شده ی به نام Garmin Cycle Map در Edge1000 موجود است.

یک مسافت را وارد کنید و از سه تا آپشن round-trip ride ( دوچرخه سواری در یک مسیر رفت و برگشت ) یکی را انتخاب کنید .

برنامه ی Garmin Connect Mobile ، را به صورت آنی، آپ لود کنید و از این برنامه برای تجزیه و تحلیل و اشتراک گذاری استفاده کنید.

ویژگی های اتصال : تماس های دریافتی و هشدارهای متنی ، ردیابی زنده ، آب و هوا، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و مراسلاتدریافتی / ارسالی می باشد.

توضیحات محصول

اگرچه دوچرخه سواری می کنید تا رکورد شخصی خودتان را به بهترین وجه بهبود ببخشید یا نقاط مثبت ورزش دوچرخه را در زندگی خود مشاهده می کنید ، Edge 1000، امکان اینکه تماس خود را همواره حفظ کنید و به رقابت و مقایسه با دیگر دوچرخه سوارها بپردازید ، فراهم می کند.می توانید هر دوچرخه سواری را به یک مسابقه و رقابت با مقایسه شدن در بخش های برنامه یGarmin Connect تبدیل کرد و نتایج را در زمان واقعی بر روی دستگاه Edge که شامل آلارمهای برای بخش های شروع و پایان ورتبه بندی در تابلوی امتیازات مربی است ، مشاهده کنید. ویژگی های این بخش انگیزه ی دوچرخه سواران را ارتقا می دهند و آن ها را به سمت پیشرفت مستمر سوق می دهد.

مسیر خودتان

در طول رقابت های in-ride و ویژگیهای مرتبط ، Edge1000 قابلیت های پیشرفته و اختصاصی از ناوبری در دوچرخه سواری و امکانات نقشه برداری ارایه میدهد. نقشه های از قبیل بارگذاری شده ی دوچرخه سواری (Garmin Cycle Map) که شامل OSM(Open Street Map )، جاده routable و مسیرهای دوچرخه سواری ، دیتاهای ارتفاعی ، نقاط جذاب و جستجوی آدرس ها است ، در دستگاه Edge موجود است .دیتاهای نقشه بر روی پردازنده کامپیوتر دوچرخه ای Edge ذخیره می شود. بنابراین امکانات دسترسی برای ناوبری و هدایت مسیر و قابلیت های اجرایی – عملکردی موجود است و به پوشش تلفن همراه وابسته نیستند و نقشه های آبدیت آن، رایگان می باشد .

می دانید به کجا بروید

در حال حاضر، به لطف ویژگی های مسیریابی round-trip این دستگاه ، بیشتر می توانید در ناوبریهای in-road و off-road اکتشاف کنید. تنها کافی است اطلاعات مورد نیازی که تا کجا ( چقدر ) می توانید دوچرخه سواری کنید ، وارد کنید و Edge1000 سه تا مسیر مناسب و دوچرخه سواری پسند را برآورد می کند. حتی می توانید پروفیل ارتفاعی را از قبیل انتخاب مسیرتان بازنگری کنید. همچنین قابلیت برنامه ریزی مسیر جدید را ارایه می دهد که این امکان طراحی مسیر مستقیم برای جی پی اس دوچرخه ای Edge1000 با استفاده از نقشه ،POI و بخشهای مختلف را که از برنامه ی Garmin Connect دانلود کرده اید ، ایجاد می کنید. باز هم، می توانید پیش نمایشی از پروفیل های ارتفاعی مسیر های مشخص و سفارشی قبل از اینکه دوچرخه سوارمسیر را طی کند ، داشته باشید . اگر بخواهید زودتر مسیرتان را به پایان برسانید ، جی پی اس دوچرخه ای Edge همواره دوچرخه سوار را برای برگشتن به نقطه شروع حرکت راهنمایی می کند یا مستقیم ترین مسیر حرکت را تخمین می زند و با تکنولوژی turn-by-turn جهت های مناسب را برای برگشتن به مکان اولیه را فراهم می کند.

با لمس نوک انگشتان شما

Edge1000 گارمین دارای صفحه نمایش رنگی ، لمسی با رزولوشن بالا و۳ اینچی با جهت نمایش دوگانه ( نمایش درحالت افقی وعمودی دستگاه) است. این دستگاه یک حسگر نور محیط دارد که به طور اتوماتیکی روشنی صفحه نمایش را با تغییرات نور محیط تنظیم می کند تا قابلیت رویت را بهبود دهد. برخلاف گوشی های هوشمند ، صفحه نمایش آن بهینه شده است تا با داشتن دستکش به دست ودرزیر باران کار کند.علاوه بر آن، می توانید صفحه ورزشی را تا ۱۰ فیلد دیتا سفارشی کنید وبا بکارگیری پروفایل های فعال ، در زمانی که بین فعالیتهای مختلف دوچرخه سواری از قبیل جاده ها ، کوه و تورها سویچ می شود ، امکان انتقال آسان را برای ورزشکار فراهم می آورد .

تجزیه و تحلیل عملکرد های پیشرفته

دستگاه Edge1000 گارمین ، با سنسورهای ANT+ که شامل سرعت ، دور رکاب شمار ، ضربان قلب و اشل وزن است ، سازگار می باشد .Edge1000 ،اولین کامپیوتر دوچرخه ای گارمین است که با سیستم انتقال الکترونیکی Shimano Di2 هماهنگ می باشد تا دنده ی فعلی که دوچرخه با آن کار می کند را بر روی صفحه نمایش نشان می دهد.همچنین Edge1000، با سنسور نیرو سنج ANT+ سازگار است ، که شامل Vector( پدال منحصر به فرد بر اساس نیرومترمی باشد ) که همه ی نیرو و انرژی ، تعادل چپ / راست و سنسور دوررکاب شمار ، را اندازه گیری می کند . برنامه های ورزشی مبتنی برنیرو که از قبل در دستگاه Edge نصب شده است ، امکان محاسبه ردیابی لحظه به لحظه انرژی عملیاتی ( FTP) را فراهم می کند ، از این طریق ، می توانید مبنای برای سنجش محدودی نیرو ورزشی دوچرخه سوار داشته باشید.

Edge1000 گارمین ، یک تقویم ورزشی ارایه می دهد که با تمرینات ورزشی پیشرفته سازگار است.که می توانید آن ها را از برنامه ی Garmin Connect برنامه ریزی و زمان بندی کرد و آپلود کنید .

دینامیک ( فیزیک ) دوچرخه سواری

در زمانی که با نیرو سنج سنسور دوگانه Vector جفت می شود ، Edge 1000، تحولات عظیمی که در استانداردهای دینامیکی دوچرخه سواری ( Cycling Dynamics ) به وجود آمده است ، نمایش می دهد وآن را در برنامه ی Garmin Connectکه برای تجزیه و تحلیل پست های دوچرخه سواری بکار می رود، گنجانده شده است . این استانداردها در جاهاییکه که نیروتماما از طریق ضربه هایی که به پدال وارد می شود ، اندازه گیری می شود و این امکان را برای دوچرخه سوار فراهم می آورد که مسیرهای ویژه ی برای دوچرخه سواری شناسایی کنند.

اتصال گوشی هوشمند

در زمانی که با گوشی هوشمند تان و برنامه های کاربردی Garmin Connect Mobile جفت می شود ،Edge 1000 مجموعه ای از ویژگی های مرتبط مناسب از جمله ردیابی زنده ، تماس های دریافتی و هشدارهای متنی ، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، آب و هوا ، آپلود های وایرلس و بخش ها و کورس های ارسالی / دریافتی را ارایه می دهد. به زودی زود ، دوچرخه سواری شما تکامل می یابد ، این دیتا ها و اطلاعات می تواند به طور اتوماتیکی به برنامه ی Garmin Connect از طریق بلوتوث وWi-Fi ارسال شود . و این امکان را فراهم می آورد که همواره تماس خود را حفظ کنید و بطور آنی تمام جزییات را با دیگر دوچرخه سواران ، دوستان و افراد خانواده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. ویژگی LiveTrack در Edge ، برای دوستان و افراد خانواده شما امکان پیگیری مسابقات و فعالیت های ورزشی تان را در زمان واقعی را فراهم می آورد.

علاقه مندان به دوچرخه سواری را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی به پیج شخصی خود دعوت کنید ، بنابراین آنها دیتاهای فعلی و آن لاین شما را بر روی صفحه ی برنامه ی Garmin Connect مشاهده کنند. در زمانی که به ایمیل شما پاسخ بدهند ، وضعیت و مکان شما را بر روی نقشه می توانند مشاهده و تعقیب کنند.

محتویات جعبه

شامل خود دستگاه

 • Edge 1000
 • پایه ها
 • بست
 • نقشه های موجود در دستگاه
 • کابل USB
 • دفتر چه راهنما

با ورژن مجموعه ای از سنسور ها

 • Edge 1000
 • پایه ها
 • بست
 • نقشه های موجود در دستگاه
 • سنسور سرعت
 • سنسور رکاب شمار
 • سنسور ضربان قلب پیشرفته
 • کابل USB
 • دفتر چه راهنما

اطلاعات بیشتر

امکان انتقال دستگاه به دستگاه به شکل بی سیم بله
آلارمهای هوشمند ( نمایش ایمیل ، متن و دیگر آلارمها هنگامی که با دستگاه موبایا هوشمندتان جفت می شود ) بله
آیا دارای بخش on-device است ؟ بله

ویژگی های فیزیکی

ابعاد فیزیکی:
اندازه صفحه نمایش: 3.9 *6.5 cm
رزولیشن صفحه نمایش: 240 * 400 پیکسل
صفحه نمایش رنگی: بله
نوع صفحه نمایش: لمسی و رنگی
وزن: 114.5 گرم
باتری: باتری لیتیومی قابل شارژ
عمر باتری: تا 15 ساعت
استاندارد ضد آب: IPX7
GPS: بله

سایر ویژگی ها

اتصال به ماهواره های GLONASS: بله
سنسور ارتفاع سنج بارومتریک: بله
سنسور سنجش دما : بله
مقاوم در برابر شوک و ضربه: بله
امکان اتصال به درگاه Garmin Connect: بله
انتقال اطلاعات ورزشی به شکل خودکار به Garmin Connect: بله
اتصالات Wi-Fi: بله
Trac Back (اخطار انحراف از مسیر بازگشت): بله
برنامه ریزی مسیر: بله

نقشه و حافظه

نقشه ی پایه: بله
امکان نصب نقشه: بله
کارت حافظه خارجی: بله، micro SD
نقاط مسیر / علاقمندی ها / مکان ها: 200
تعداد مسیرهای قابل ذخیره: 100

قابلیت ها در ورزش دوچرخه سواری

تاریخچه ذخیره گزارشات از عملکرد دوچرخه: 200
قابلیت اتصال به سنسورVector: بله
قابلیت اتصال به سنسورهای speed/cadence: بله ( بعضی از ورژنها)

سایر قابلیت های ورزشی

محاسبه ی ضربان قلب: بله ( بعضی از ورژنها)
رقیب مجازی: بله
قابلیت مقایسه با فعالیت های قبلی: بله
نمایش خودکارجداول اطلاعاتی: بله
اعلام دستیابی به هدف روزانه: بله
اعلام بازه های تمرینی: بله
محاسبه مصرف کالری بر حسب ضربان قلب: بله
صفحات قابل تنظیم: بله
قابلیت اتصال به سنسورهای محاسبه توان: بله ، تقریبا هر 1 ثانیه دیتاها را رکورد می کند .
 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  جی پی اس دوچرخه گارمین مدل GARMIN Edge 1000

  جی پی اس دوچرخه گارمین مدل GARMIN Edge 1000

  کامپیوتر دوچرخه ای Edge برای رقابت ، تماس و راهبری


  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis