شاخه‎ها

نمایشگر عینک مدل GARMIN Varia Vision

جدید

نمایشگر عینک مدل  GARMIN Varia Vision

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

گارمین غول امریکائی بازار جی پی اس عینک کانکت خود را نمایش داد. این عینک مخصوص دوچرخه سواران می باشد و دوچرخه سوار در حین پدال زدن میتواند به داده هائی چون مسیر و سرعت و مسافت طی شده دسترسی داشت.بعلاوه Varia Vision  تماس های گوشی های هوشمند را نیز نمایش داده و میتواند با Varia Radar برای مطلع کردن از حضور وسائل نقلیه در پشت سر مرتبط بوده و انها را اطلاع دهد.
دوچرخه سواری می تواند خطرناک باشد، به ویژه در شهر های بزرگ. اما شرکت گارمین سعی دارد با عینک هوشمند جدید خود این شرایط را تغییر دهد.نام این محصول بی نظیر واریا ویژن می باشد.

 Garmin Varia Vision یک رایانه ی پوشیدنی کوچک که درست روی یک عینک آفتابی نصب می شود. یک نمایشگر کوچک رنگی روی شیشه ی سمت راست و مقابل چشم کاربر قرار می گیرد که اطلاعات عملکردی دوچرخه سوار و مسیریابی دقیق را از رایانه ی دوچرخه ای Garmin Edge دریافت می کند و نمایش می دهدو  در هر شرایط آب و هوایی قابل خوانش خواهد بود.

دارای  یک پنل لمسی کوچک روی کناره ی دستگاه است که به کاربر اجازه می دهد صفحات مختلف را روی نمایشگر عوض کند و حتی این پنل لمسی در آب و هوای بارانی و حتی با دستکش نیز کار می کند. این دستگاه از قابلیت ارائه ی هشدار های هوشمند نیز برخوردار است . یک لرزش خفیف، تماس ها و پیام های دریافتی و نوتیفیکیشن های موبایل اندرویدی یا آیفون کاربر را به اطلاع او می رساند.

واریا ویژن ۲۹.۷ گرم وزن دارد و باتری آن نیز با استفاده ی مداوم تا هشت ساعت دوام می آورد که این زمان برای اغلب دوچرخه سواران بیش از اندازه ی مورد نیاز است. می توان آن را با سامانه ی Varia Rearview Radar نیز هماهنگ کرد تا در مورد خودروهایی که از پشت سر نزدیک می شوند مستقیماً روی نمایشگر به دوچرخه سوار هشدار دهد.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  نمایشگر عینک مدل GARMIN Varia Vision

  نمایشگر عینک مدل GARMIN Varia Vision

  نمایشگر عینک مدل  GARMIN Varia Vision

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis