شاخه‎ها

ساعت خلبانی گارمین مدل GARMIN D2 Bravo titanium

جدید

ساعت خلبانی گارمین مدل GARMIN D2 Bravo titanium

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

باریکتر( دارای ضخامت کمتر) ، سبک تر و طراحی پیشرفته از ساعت جی پی اس دار D2 خلبانی می باشد.

صفحه نمایش آن دارای ویژگی METAR است که برای نمایش آخرین اطلاعات آب و هوایی مربوط به پرواز طراحی شده است.

دارای دکمه های اختصاصی Direct-to و Nearest می باشد و همچنین دارای پایگاه داده شامل فرودگاه های سراسر دنیا می باشد که دسترسی کاربران را آسان می کند.

لنز آن اپتیکی و از جنس یاقوت کبود است که مقاوم در برابر خراش و سایش می باشد و دارای صفحه نمایش رنگی و واضح (crisp ) است.

ارتفاع سنج و دارای سنسور بارومتری ( فشارسنج ) قابل تنظیم ، HSI ، مرجع زمان Zulu / UTC ، زمانهای متنوع و هشدارهای به شکل های مختلف به همراه کنترل بیسیم برای دوربینهای VIRB ، از جمله ویژگی های این ساعت است.

توضیحات محصول

در ابتدا ، کمپانی گارمین قصد طراحی ناوبری کوچک و قابل حمل به شکل ساعت مچی دارد . سپس ، این ایده را در ساعت خلبانی D2 Bravo ، بکار برد و وارد مرحله ی جدیدی از طراحی شده است – ترکیبی از ویژگی ها و قابلیت های های مازاد بر ساعت های جی پی اس دار در یک طراحی شیک و امروزی که سبک تر ، نازک تر ( دارای ضخامت کمتر ) ، ساده تر و دارای اتصالات بیشتر برای استفاده در کابین خلبان های پر مشغله است.

با اضافه شده ویژگی های خاص ، پرواز بهتری داشته باشید

ساعت D2 Bravo گارمین ، یک سیستم پرواز واقعی مبتنی بر جی پی اس است که به شکل ساعت مچی به بازار ارایه شده است. که دارای ویژگی هایی از جمله سادگی و در عین حال شیک و امروزی ، صفحه نمایش رنگی و واضح (crisp ) ، گرافیک پیشرفته ، گزینه های اتصال و ارتباط وایر لسی و تکنولوژی بیسیم و دسترسی آسان به صفحه نمایش METAR برای بدست آوردن اطلاعات آب و هوا در یک نگاه اجمالی و سریع است.

با اندیشه اینکه از این ساعت به عنوان یک ابزار ناوبری پشتیبان واقعی و عملیگرایانه بکار برید ، توانایی ها و قابلیت های این ساعت بسیار شیک و دقیق مضاعف کرده است وهر خلبانی یا علاقمندان به حمل و نقل هوایی که از آن در هر مکان و هر زمانی بکار برند ، به آن افتخار می کنند.

هر خلبانی نیاز به یک طرح و برنامه ی پشتیبان دارد. D2 Bravo گارمین یک ساعت هوشمند است.

گیرنده های جی پی اس با حساسیت بالا ، ارتفاع سنج و فشارسنج قابل تنظیم و قطب نمای ۳ محوری به همراه شاخص دوره ی HIS از قابلیت های آن است. دارای یک لنز یاقوت کبود است که یک استحکام بالا و شیشه ضد خش را ارایه می دهد. به علاوه صفحه نمایش رنگی کروما گارمین ( Garmin Choroma Display) با نور پس زمینه LED برای داشتن وضوح بالا در همه شرایط نوری از خصوصیات ویژه ی این ساعت خلبانی است و شیک و بسیار بادوام و مستحکم است.

ساعت D2 Bravo گارمین , بند چرمی ( که البته بند لاستیکی سیاه هم در پک آن موجود است ) و قاب پخی شکل ضد زنگ استیل و کامپوزیت تقویت شده دارد که آن را از ساعتهای دیگر متمایز کرده است .

در مسیرمستقیم یا به نزدیکترین فرودگاه به سهولت پرواز کنید

با استفاده از دیتا بیس از فرودگاههای دنیا که در داخل ساعت موجود است ، ساعت D2 Bravo گارمین ، این امکان را فراهم می آورد که به توابع مسیر یابی Direct – to یا Nearest دسترسی داشته باشید و این کار به سادگی فقط با فشردن دکمه های اختصاصی تعبیه شده بر روی دستگاه امکان پذیر است. بنابراین شما می توانید به مکان مورد نظرتان یا فرودگاههای بین مسیرپرواز که انتخاب کردید ، مستقیما پرواز داشته باشید و همچنین اگر نیازپیدا کردید که فرود سریعی داشته باشید ، نزدیکترین فرودگاه را پیدا کنید.

همچنین می توانید مسیر پرواز را بر روی صفحه نمایش در حال حرکت بر روی نقشه ها ببینید. با تنظیم کردن فرودگاههای مورد نظرخودتان ، می توانید به هر مکانی و فرودگاه ی که در داخل این دیتا بیس موجود نیست به سهولت راهبری کنید در حقیقت حتی می توانید Mark یا Target فرودگاههای بین خطوط پرواز را به راحتی ایجاد کنید – و به آن مکان باز گردید – مکانی که شما بر فراز آن پرواز کرده اید.

داشتن یک نگاه برای بدست آوردن اطلاعات از شرایط آب و هوای با گزارشهای METARs

برای داشتن آپدیت های فوری ازوضعیت آب و هوایی برای پرواز هواپیما ازمکان مبدا یا مقصد– ساعت D2 Bravo گارمین به صورت وایرلس به گوشی هوشمند سازگار با این ساعت متصل می شود تا برای شما یک صفحه از اطلاعات مربوط به هواسنجی فعلی ( METARs) ارایه دهد .این اطلاعات شامل : بادها ، میدان دید ، بارش ، پوشش ابرها و ارتفاع ، نقطه شبنم ، فشار بارومتری …است. همه ی این اندازه گیریهای و اطلاعات حیاتی است تا یک تصمیم هوشمندانه قبل از پرواز داشته باشید.

صفحه نمایش و زمانهای سفارشی

برای دستیابی به اخطارهای موقعیتی ، می توانید فیلد دیتاهای سفارشی را برای نمایش دادن اطلاعاتی از قبیل سرعت زمینی جی پی اس ، ردیابی جی پی اس ، مسافت از ایستگاه ها یا فرودگاهها ، برآورد زمان پرواز ( در طی مسیر پرواز ) ، جهت و سو پرواز ، آهنگ پرواز ( بدون نیروی موتور ) و پارامترهای مفید پرواز ، اختصاص دهید. همچنین از ویژگی دیگراین ساعت ، اخطار برای ارتفاع می باشد که می تواند آن را به صورت دستی تنظیم کنید ، زمانیکه به ارتفاع از قبل انتخاب شده رسیده اید یا از آن ارتفاع خارج شده اید ، به کاربر اعلام و اخطار بدهد.

این ساعت زمان محلی و زمان جهانی Zulu / UTC را نشان می دهد و با انتخاب تابع کرونومتر این ساعت ، زمان نزدیک شدن به فرودگاه یا پای پرواز را تنظیم کنید.

از دیگر ویژگی های این ساعت خلبانی ، آلارم هایی بر اساس فشار اکسیژن هوا می باشد که به طور اتوماتیکی ، زمانی که به ارتفاعی معینی می رسید که به ذخایر اکسیژن نیاز دارید ، اخطار می دهد . بعلاوه ، توابع زمانی مختلف دیگری را با هشدارهای لرزشی می توانید تنظیم کند تا به کاربر یادآوری کند زمان ان رسیده است که مخزن سوخت را بررسی شود یا دیگر عملکرد های ( وابسته به زمان ) بحرانی و مهمی دیگری را انجام دهید.

دوربین اکشن VIRBرا با ساعتتان کنترل کنید

خانواده ی VIEB از دوربین های اکشن با کیفیت HD ( فروش جداگانه ) این امکان را فراهم می آورد تا پرواز زیبا و دقیق با جزییات خیره کننده داشته باشید. همچنین با اتصالات بیسیم ، ساعت D2 Bravo گارمین با دوربین VIRB هماهنگ می شود و با استفاده از ریموت ( کنترل از راه دور ) شروع / توقف ویدو را کنترل کنید . زمان سپری شده برای ثبت کردن را نمایش می دهد یا حتی عکس با کیفیت بالا می گیرد – و در حین فیلمبرداری ، عکسبرداری کنید. حتی می توانید دوربین های مولتی VIRB در همان زمان کنترل کنید تا فعالیت های کاربر را در زاویه های متعدد ثبت کند.

محتویات جعبه :
• ساعت سافایر D2 Bravo با یند چرمی قهوه ای
• بند پلاستیکی مشکی ساعت ( به همراه آچار مخصوص برای جدا کردن پین های بند )
• برنامه آموزشی رایگان Garmin Pilot ، ۶ ماهه
• کابل USB برای شارژ کردن و انتقال دیتا
• آداپتور AC
• دفترچه راهنما

اطلاعات بیشتر

آلارمهای هوشمند ( نمایش ایمیل ، متن و دیگر آلارمها هنگامی که با دستگاه موبایا هوشمندتان جفت می شود ) دارد
آیا دارای هوشدار لرزشی است ؟ بله
آیا دارای برآورد کننده V02 max است ؟ بله
آیا دارای قابلیت پیش بینی مسابقه است ؟ بله
آیا دارای شناسایی نوع strok است ؟ بله
آیا دارای دیتا بیسی از فرودگاه های سراسر دنیا است ؟ بله
آیا دارای مناطق زمانی متعدد با Zulu/UTC است ؟ بله
نوع آنتن آنتن EXO هم برای ماهواره های GPS/GLONASS
ویژگی های فیزیکی
اندازه صفحه نمایش: 30.4 * 30.4 mm
رزولیشن صفحه نمایش: 218 *218 پیکسل
صفحه نمایش رنگی: بله
نوع صفحه نمایش: transflective MIP colo
وزن: 84.4 گرم
باتری: باتری لیتیومی قابل شارژ
عمر باتری: 50 ساعت در مد Ultra trac و 20ساعت در مد جی پی اس و 6 هفته در مد ساعت
استاندارد ضد آب: 10 ATM
GPS: بله
کنترل موزیک: بله
کنترل دوربین virb: بله
عملکرد های ساعت ( watch Functions): نمایش ساعت روزانه به صورت 24 یا 12 ساعت ، تقویم و آلارم روزانه
سایر ویژگی ها
اتصال به ماهواره های GLONASS: بله
سنسور ارتفاع سنج بارومتریک: دارد
امکان اتصال به درگاه Garmin Connect: بله
انتقال اطلاعات ورزشی به شکل خودکار به Garmin Connect: بله
سنسور سنجش فشار هوا: بله
سنسور قطب نمای سه محور: بله
اتصال Bluetooth: دارد
تکنولوژی +ANT: بله
قابلیت اتصال به درگاه Connect IQ: بله
نقشه و حافظه
حافظه داخلی: 32 مگا بایت و 23 مگا بایت حافظه ی موجود
قابلیت ها در ورزش دو
گام شمار مجازی: بله
زمان ریکاوری: بله
دینامیک ورزش دو: بله
شتاب سنج: بله
رکوردهای شخصی (Personal records): بله
قابلیت ها در ورزش دوچرخه سواری
قابلیت اتصال به سنسورVector: بله
امکان تنظیم مشخصات چند دوچرخه: بله
قابلیت اتصال به سنسورهای speed/cadence: بله ( اختیاری )
سایر قابلیت های ورزشی
محاسبه ی ضربان قلب: بله ( اختیاری )
رقیب مجازی: بله
تغییر حالت های ورزش: بله
اعلام تغییر گام: بله
اعلام بازه های تمرینی: بله
محاسبه کالری مصرفی: بله
محاسبه مصرف کالری بر حسب ضربان قلب: بله
محاسبه ی تاثیر تمرین: بله
Ultra trac (ثبت مسیر طی شده با استفاده از سنسور گام شمار): بله
قابلیت ها در ورزش شنا
مشخصات محل شنا: بله
قابلیت ها در گام شماری
شمارش گام: بله
تعیین هدف به طور خودکار: بله
نمودار حرکت: بله
نظارت بر وضعیت خواب: بله
 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  ساعت خلبانی گارمین مدل GARMIN D2 Bravo titanium

  ساعت خلبانی گارمین مدل GARMIN D2 Bravo titanium

  ساعت خلبانی گارمین مدل GARMIN D2 Bravo titanium

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis