شاخه‎ها

کدی هارد (براکت هارد) جای DVD/ RW رایتر لپ تاپ

جدید

کدی هارد با دو سایز ۱۲٫۷ و ۹٫۵ اینچی مناسب برای جایگزینی هارد SSD به‌جای DVDRW نوت بوک

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

HDD CADDY یک براکت هارد است که می‌تواند جایگزین DVD/RW لپ‌تاپ شود. با آمدن هاردهای SSD و درخواست برای افزایش میزان هاردهای موجود در لپ‌تاپ و به عبارتی افزوده شدن هارد دوم به لپ‌تاپ دستگاه جدیدی به نان HDD CADDY به بازار آمد.HDD CADDY یک براکت هارد می‌باشد که به‌اندازه درایو نوری لپ‌تاپ و ظاهری شبیه آن است. با استفاده از کدی می‌توان هارد پرسرعت SSD را به لپ‌تاپ اضافه کرد و نرم‌افزارهای پیچیده و قدرتمندی را در زمینه برنامه‌نویسی و کارهای گرافیکی و بازی روی آن اجرا کرد. با توجه به این‌که روزبه‌روز استفاده از درایو نوری در لپ‌تاپ‌ها کم می‌شود و درخواست برای افزایش میزان ذخیره‌سازی رو به افزایش است بهترین وسیله جایگزین کدی می‌باشد. با این کار نیاز ما به حمل هارد اکسترنال کاهش می‌یابد.

بهترین پیشنهاد برای استفاده از HDD CADDY قرار دادن هارد لپ‌تاپ خود در براکت هارد کدی و قرار دادن کدی به‌جای دی‌وی‌دی رایتر و سپس قرار دادن هارد SSD به‌جای هارد اصلی لپ‌تاپ است. استفاده از HDD CADDY راه‌حل بسیار خوبی است برای کسانی که می‌خواهد ظرفیت هارد لپ‌تاپ خود را افزایش دهند و یا از هاردهای پرسرعت در کنار هارد اولیه لپ‌تاپ استفاده کنند؛ بنابراین به‌وسیله کدی و جایگزین شدنش با درایو نوری، شما دو هارد روی لپ‌تاپ خواهید داشت. قطعه کدی به همراه هارد دوم درون لپ‌تاپ شما قرار می‌گیرد و در سیستم‌عامل شما به‌عنوان دیسک ذخیره دوم شناخته می‌شود. شما می‌توانید از این هارد برای نگهداری اطلاعات، فیلم، موسیقی و … استفاده کنید و به‌علاوه هارد اول لپ‌تاپ را هم (SSD یا HDD) همراه با سیستم‌عامل در اختیار داشته باشید.

ازآنجایی‌که SSD ها نسبت به هاردهای HDD گران بوده و فضای ذخیره محدودی را در اختیار شما قرار می‌دهند. بنابراین استفاده از تبدیل کدی راهکار مناسبی برای این معضل است. شما می‌توانید هارد SSD را به‌جای هارد اولیه لپ‌تاپ قرار داده و سیستم‌عامل را روی آن نصب کنید، آنگاه هارد HDD را درون کدی قرار دهید و به‌جای درایو نوری درون لپ‌تاپ بگذارید. این مبدل برای هاردهای ساتا به کار می‌رود اگر لپ‌تاپ شما قدیمی است و برای اطمینان از اینکه برای لپ‌تاپ شما مناسب است یا نه پس از باز کردن دی‌وی‌دی رایتر می‌توانید تشخیص دهید که از کدام نوع است. با این روش نصب به علت ارتقاء لپ‌تاپ به‌وسیله SSD و انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی توسط کدی و هارد HDD، از سرعت بالا و حجم کافی برخوردار خواهید بود. نصب کدی و هارد دوم کار ساده‌ای است که اغلب می‌تواند در مدت ده دقیقه صورت گیرد. طریقه اتصال هارد بر روی کدی را می‌توانید بر روی عکس­ها مشاهده نمایید.

شما می‌توانید این محصول را از فروشگاه پهناور تهیه نمایید.

 • محتوا
 • برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  کدی هارد (براکت هارد) جای DVD/ RW رایتر لپ تاپ

  کدی هارد (براکت هارد) جای DVD/ RW رایتر لپ تاپ

  کدی هارد با دو سایز ۱۲٫۷ و ۹٫۵ اینچی مناسب برای جایگزینی هارد SSD به‌جای DVDRW نوت بوک

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis