شاخه‎ها

اتوکد مپ AutoCAD MEP 2020 64-Bit

جدید

طراحی تـاسیسات ساختمانی

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

اتوکد (AutoCAD) معروف ترین و پرکاربردترین نرم افزار دنیا در زمینه نقشه کشی، معماری و طراحی صنعتی بصورت دو و سه بعدی است. طی سالیان اخیر از این نرم افزار در تمامی رشته های مهندسی و طراحی پروژه های مختلف مانند طراحی های صنایع خودرو، هواپیما، کشتی، بناهای عظیم معماری و ... استفاده شده است.

اتوکد جدای از نرم افزار بودن در حقیقت یک استاندارد جهانی است. افزایش انعطاف پذیری نرم افزار در مقابل طرح ها و هماهنگ سازی تنظیمات آن ها، بخش Text Command به صورت چند خط بودن، قابلیت حاشیه نویسی در کنار نقشه ها، قابلیت بازیابی فایل های از دست رفته، قابلیت ترسیم به صورت دو بعدی، قابلیت ترسیم به صورت سه بعدی واقعی، بهره گیری از فرمت DGN نرم افزار Microstation و تبدیل ایـن دو فرمت بـه یکدیگر، افزوده شـدن بـخـش Text Command به صورت Multi-Line یا چندین خط بودن، قابلیت چرخش 360 درجه ای نقشه ها، استفاده بسیار آسان تر در این نسخه، قابلیت ترکیب چارت های Excel و AutoCAD ، مدیریت کامل بر روی انواع لایـه ها در محیط این نرم افزار و بخش Layer Properties ، سازگاری بسیار کامل تر با پردازنده های گرافیکی و به دست آوردن سرعت بالاتر در انجام کارها، افزایش کیفیت طرح های سه بعدی متنی و گرافیکی، ابـزارهای جدید برای طراحی، افزایش سرعت پردازش نهایی، امکان طراحی دو بعدی و سه بعدی با قابلیت های حرفه ای تر، امکان کار با پروژه نسخه های قدیمی اتوکد و تبدیل آنها به نسخه جدید، پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز، لایه بندی کارها و ... از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشند.

AutoCAD MEP 2016 نرم افزار تاسیسات، یا نرم افزار کاربردی طراحی تاسیسات و مدل نمودن اطلاعات و تاسیسات ساختمان Building Information Modeling BIM برای بررسی طراحی و نمایش تاسیسات مکانیکی، الکتریکی و لوله کشی ساختمان است. از این نرم افزار مهندسین تاسیسات، مکانیک و مهندسین معماری و عمران برای رفع نیازهای خود در طـراحی و پیـاده سازی تاسیسات ساختمان استفاده می کنند. تاسیسات ساختمان به مجموعه لوازم و تجهیزاتی گفته می شود که برای استفاده مفید از ساختمان و تعمیر و نگهداری آن نیاز است. مجموعه سیستمی که استفاده از ساختمان و مجتمع ها را امکان پذیر می کند. طراحی و تجهیزات استفاده از هر ساختمانی با شروع پروژه ساختمان آغاز می گردد و نیازمند طراحی و تعیین دقیق نیازهای ساختمان و مواد و تجهیزات آن می باشد.

این محصول دارای اتوران اختصاصی به همراه فیلم آموزشی نصب و فعال سازی می باشد.

برخی از ویژگی های این محصول عبارتند از:

- وجود محیط آشنای نرم افزار AutoCAD

- برخورداری از امکانات ویژه برای شرکت های بـزرگ نقشه کشی

- استفاده از ابزارهای اختصاصی بـرای طراحی شـماتیک

- امکان حاشیه نویسی هوشمند در نقشه ها

- فراهم کردن گرافیک بسیار بهتر برای نقشه ها و طرح ها

- مدیریت رسم گزینه های پیشرفته نمایشی

- فراهم کردن تعداد زیادی قالب از پیش آماده

- طراحی بوسیله Dynamic Input و Grips

- امکانات راهبری پروژه

این مجموعه شامل نرم افزارهای زیر می باشد:

Autodesk AutoCAD MEP 2020 (64-Bit)

Autodesk AutoCAD MEP 2019 (32-Bit)

+ Help

 • محتوا
 • ویژگی ها

  مشخصات محصول

  نوع دیسک : DVD 9 Gb
  تعداد دیسک : 1
  نوع سیستم عامل قابل نصب : ویندوز 7 , 8 , 8.1 , 9 , 10
  نوع ویندوز : 32Bit 64Bit - X86 X64
  کاربرد نرم افزار : طراحی و گرافیک
  شرکت تولید کننده : شرکت فنی مهندسی پرنیان - Parnian
  شماره مجوز : 16-0008-068694

  برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  اتوکد مپ AutoCAD MEP 2020 64-Bit

  اتوکد مپ AutoCAD MEP 2020 64-Bit

  طراحی تـاسیسات ساختمانی

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis