شاخه‎ها

آموزش زبان اسپانیایی تل می مور

جدید

برترین نرم افزار آموزش زبـان اسپانیایی در دنیا

اضافه به علاقمندی

اطلاعات بیشتر

تل می مور اسپانیایی نرم افزاری فوق حرفه ای و قدرتمند در زمینه آموزش زبان اسپانیایی است که از سوی اکثر منتقدان نرم افزار دنیا، لقب برترین نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی را از آن خود کرده است که نمونه بارزآن جایگیری در رتبه اول و کسب مدال طلای برترین نرم افزار آموزش زبان دنیا برای چندمین سال پیاپی در وب سایت نقد نرم افزاری دنیا TopTenReviews است .

به علاوه استفاده این نرم افزار در بسیاری از مراکز مطرح و علمی دنیا سبب موجب اطمینان اکثر خریداران از منحصر به فرد بودن و خریـد آن شده است. این نرم افزار فوق العاده با هوش مصنوعی بالایش، درست همانند یک معلم خانگی فوق هوشمند وخستگی ناپذیر، تمامی ارکان مورد نیاز برای آموزش زبان اسپانیایی و تمامی مهارت های لازم یادگیری هر زبان را همچون خواندن، نگارش، قدرت شنیدار، گفتار، دایره لغات و گرامر و حتی فرهنگ مورد نیاز یادگیری کشورهای سخن گوینـده آن زبان را به تمرین و تکرار وا می دارد و دارای سطوح مختلفی از مبتدی تا پیشرفته می باشد که برای تمامی افراد در پکیج های مختلفی از سوی کمپانی سازنده عرضه شده است.

در این نرم افزار سه روش آموزش وجود دارد:

- روش آزاد یا Free-to-Roam : در این روش شما می‌توانید آزادانه تمرین اسپانیایی روزانه خود را انتخاب کنید.

- روش راهنما یا Guide Mode : این روش شبیه قبلاً توسط معلمان به دقت انتخاب شده و راه استفاده از نرم افزار یادگیری اسپانیایی را به شما نشان می‌دهد. در این روش نمی‌توانید نحوه‌ی کار را تغییر دهید. در این حالت می‌توانید فایل‌های صوتی آموزش زبان اسپانیایی را به صورت MP3 ذخیره کنید.

- روش پویا یا Dynamic Mode : در این روش نرم افزار شبیه به آموزگار زبان اسپانیایی، وضعیت شما را بعد از هر تمرین می‌سنجد و با توجه به نیازهای شما اهداف بعدی آموزشی را انتخاب می‌کند.

یکی از خصوصیات منحصر به فرد نرم افزار Tell Me More بهره‌گیـری از آخریـن و پیشرفته‌ترین تکنیک‌های تشخیص صدا است. این سیستم به کاربر این امکان را می‌دهـد تا به راحتی با نرم افـزار صحبت کرده و یک مکالمه مجازی را با یک فرد اسپانیایی زبان شبیه‌سازی کند. بسیاری از فعالیت های موجود در نرم افزار هم بر اساس همین قابلیت طراحی شده است.

همچنین این نرم افزار با بهره‌گیری از فناوری نوین S.E.T.S یا Spoken Error Tracking System ایرادهای تلفظی را به دقت شناسایی می‌کند و نمایش می‌دهد. برای بهبود و یادگیری بهتر تلفظ کلمات انیمیشن ‌های سه‌بعدی طراحی شده است که به بهترین شکل شما را برای ادای تلفظ صحیح کلمات یاری می‌کند.

امروز بیش از 10000 آموزشگاه، دانشکده و مراکز علمی آموزش زبان در سراسر دنیا از این نرم افزار استفاده می‌کنند. همچنین برخی ارگان‌های سرشناس دنیا مانند دولت فدرال کانادا و کمپانی‌های بی. ام. و و مرسدس به این نرم افزار اعتماد کرده و از آن استفاده می‌کنند.

قابلیت های منحصر به فرد Tell Me More (قدرتمندترین نرم افزار آموزش زبان اسپانیایی در دنیا) :

- ارائه شیوه های مختلف مراحل یادگیری زبان

- سیستم انتخابی تمرینی یا Free-to-Roam که انتخاب دسته تمرین های مورد نیاز روز شما را به شما می دهد.

- سیستم هوشمند Guided Mode که به شما مسیرهای یادگیری و تمرین را بر طبق فعالیت های شما و میزان استعدادتان پیشنهاد می کند.

- سیستم فوق هوشمند Dynamic Mode که همانند یک معلم خانگی مرحله به مرحله پیشرفت شما را ارزیابی کرده و تمرین های مورد نیاز بعدیتان را پیش رویتان قرار می دهد .

- نرم افزار Tell Me More در حکم یک استاد کامل برای شماست، دیگر نیازی به صرف وقت و هزینـه زیاد برای شرکت در کلاس ندارید.

 • محتوا
 • ویژگی ها

  مشخصات محصول

  نوع دیسک : DVD
  تعداد دیسک : 1
  نوع سیستم عامل قابل نصب : ویندوز Xp , 7 , 8 , 8.1 , 9 , 10
  نوع ویندوز : 32Bit 64Bit - X86 X64
  کاربرد نرم افزار : آموزشی
  شرکت تولید کننده : موسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا
  شماره مجوز : 8-00093-044179

  برچسب ها

  دیدگاه ها

  نوشتن دیدگاه
  آموزش زبان اسپانیایی تل می مور

  آموزش زبان اسپانیایی تل می مور

  برترین نرم افزار آموزش زبـان اسپانیایی در دنیا

  نوشتن دیدگاه

  محصولات مرتبط

  web counter gratis